Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ocekivani sastavi za mec sa Pottersima


    Everyone is entitled to be stupid, but some abuse the privilege.


    sigpic

    Pats, Celtics, Bruins, Red Sox

    Comment


    • Sto ne da sansu Mosesu!?!?! Brz je, jak, taman sto treba za nezgodni Stoke...

      Comment


      • Originally posted by Sir Giggsy View Post
        Sto ne da sansu Mosesu!?!?! Brz je, jak, taman sto treba za nezgodni Stoke...
        Ja se nadam da ce poceti, mogao bi Robbie malo da odmori Ramiresa, i da nas navijace odmori od Ramiresa
        sigpic

        Comment



        • Spoiler
          p.s. I ja se nadam da ce Ramires malo na klupu. Nije prijatno ni nama gledati ga, a ni njemu.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • (4-2-3-1): Cech - Ivanovic, Luiz, Cahill, Cole - Ramires, Mikel - Mata, Oscar, Hazard - Torres.

            Subs: Turnbull, Azpilicueta, Moses, Romeu, Terry, Bertrand, Lampard
            Evo Ramiresa na drugoj poziciji. Oscar ponovo startuje, odlicno! Mislim da su Terry i Lampard dobili malo odmora. Ova trojka iza Nanda me mnogo obraduje.

            Idemo po 3 boda!
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • E bas me zanima kako ce se Ramires pokazati na ovoj poziciji . Danas po sva 3 boda
              It's blue, what else matters?

              Comment


              • Danas da se uzmu 3 boda, red je

                Ijaooo, ja tek sad vidim dje ce Ramires, auu.
                Last edited by Drunken Whaler; 22-09-12, 14:25.
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Jer ovo prvi put da igra ova trojka iza Torresa ?? Sada cemo videti, ubuduce ovo bi trebalo da bude prva postava, eksploizija kreativnosti, s tim da Ramires out bude, jos sada igra na poziciji zadnjeg veznog....
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • ima neko stream kvalitetan?

                    Comment


                    • http://iptv.root-host.pro/index.php?...l.php?kanal=13

                      za chelsea.
                      It is not the violence that sets a man apart.
                      It's the distance he's prepared to go.

                      Comment


                      • Ugurasmo ga nekako
                        Moses u prvu od sada, obavezno!
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Tesko je ovo bilo iznijeti do kraja. Dosta smo kruzili oko 20m i falio je taj pas da probije ovu odbranu, onda je konacno Mata dodao savrsenu loptu Torresu a ovaj je primi i onda promasi loptu. Tad sam ispizdio! Odmah sam se sjetio Drogbe i zamislio da bi to bio siguran gol da se on nasao u sansi. Morao je to Nando zabiti. Mata je danas bio poprilicno raspolozen i zasluzio je ovu asistenciju za Asha. Oscar bio vrlo dobar. Opet je odradio onaj potez kao protiv Juventusa i izbacio svog cuvara. Samo pokazao da je to znanje a ne sreca kao sto neki imaju obraza tvrditi. Eden je bio mozda malo umoran danas. Bez obzira na to, pokazao je dosta poteza petom danas, ali nije bio njegov dan. Ramires nije imao mnogo kontakata sa loptom tako da je ostao neprimijetan u negativnom kontekstu. Moses opet svojim ulaskom ostavio trag u igri i definitivno je pokazao da moze biti starter.

                          Rovovska utakmica, ali najvaznije je da su 3 boda tu. Ostajemo prvi bar danas dok United ne odigra svoj mec. Ali kazem opet, bez obzira na poziciju mnogo su vaznija 3 boda iz ovako teske utakmice.

                          Niko nije pokupio povredu sto je takodje za pohvalu.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Tri boda su tu, to je najvaznije.
                            It is not the violence that sets a man apart.
                            It's the distance he's prepared to go.

                            Comment


                            • NEW DEAL FOR DAVID LUIZ
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Originally posted by tata Mumi View Post
                                Yep, do 2017.
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X