Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • David Luiz je vjerovatno jedan od najboljih tehnicara medju stoperima.
    Ja sam u pocetku govorio da bi ga trebalo isprobati na poziciji veznog. Sada je vec kasno cini mi se, ipak je to rizik. Zamisljam njega cupavog kako bi se snasao na sredini
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Vec vidim Luiz-a na poziciji zadnjeg veznog... igra se protiv Evertona... komentator nikako da pogodi da li je Luiz ili Fellaini!

      Comment


      • Meireles je navodno otisao jer nije bio zadovoljan
        svojom ulogom u timu?!?

        Nije mi bas najjasnije, al' ajde da mu verujem.
        It is not the violence that sets a man apart.
        It's the distance he's prepared to go.

        Comment


        • Protiv Newcastle-a je odigrao odlicno sto je najgore u svemu...Chelsea je ostao bez igraca koji je odlican za rotaciju,vrlo rijetko je povrijedjen i ovo bi mogao biti ozbiljan deficit u nastavku sezone koliko god da nisam ljubitelj njegovih kvaliteta.Majstore hvala ako nista za one partije u LS-u,dao si 150% od sebe

          @apa,isti slucaj kao kada je otisao iz Liverpool-a,vidio da mu slijedi sezona uglavnom sjedenja na klupi

          Last edited by AK47; 03-09-12, 20:42.
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Neka uziva u baklavama.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Mislim, kad je vec Essien otisao, sigurno bi bio znatno
              cesce u rotaciji. Mozda je ocekivao da bude nosioc igre?
              It is not the violence that sets a man apart.
              It's the distance he's prepared to go.

              Comment


              • Ode nam panker.
                Pankeru, nek' ti je sa srecom, hvala ti na velikom doprinosu osvajanju LS-a. Lavovski posao si odradio.
                Sad nam ostaje da se mucimo sa Mikelom.
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Originally posted by apacrow View Post
                  Mislim, kad je vec Essien otisao, sigurno bi bio znatno
                  cesce u rotaciji. Mozda je ocekivao da bude nosioc igre?
                  Kao sto sam par postova ispod napisao - on je bio nezadovoljan jos otkad je AVB popio otkaz. Skupa su radili jos i u Portu, poznaju se vrlo dobro. Lampard je ni kriv ni duzan cesto znao sjediti na klupi upravo zbog Meirelesa, AVB ga forsirao. Tada je bio happy. Kasnije kada je dosao Robbie, stavio ga je na klupu i sa Mikelom i Lampsom formirao partnerstvo na centru. Raul je ulazio kao dzoker. Ima 28 godna (ako se ne varam), zeli igrati a to kod nas ne moze ciniti redovno. Zatrazio odlazak i prodat je. Bolje to nego da je ostao i svoju frustraciju sirio svlacionicom.

                  Odradjivao je svoj posao uvijek maksimalno pozrtvovano i hvala mu na svemu.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Ova utakmica je kao Meirelesova frizura, nedovrsena.
                    It is not the violence that sets a man apart.
                    It's the distance he's prepared to go.

                    Comment


                    • Realno sam ga ocekivao ispred Mikela, da ce dobiti prednost u novoj sezoni... verovatno je to i razlog.

                      Comment


                      • Originally posted by tata Mumi View Post
                        Kao sto sam par postova ispod napisao - on je bio nezadovoljan jos otkad je AVB popio otkaz. Skupa su radili jos i u Portu, poznaju se vrlo dobro. Lampard je ni kriv ni duzan cesto znao sjediti na klupi upravo zbog Meirelesa, AVB ga forsirao. Tada je bio happy. Kasnije kada je dosao Robbie, stavio ga je na klupu i sa Mikelom i Lampsom formirao partnerstvo na centru. Raul je ulazio kao dzoker. Ima 28 godna (ako se ne varam), zeli igrati a to kod nas ne moze ciniti redovno. Zatrazio odlazak i prodat je. Bolje to nego da je ostao i svoju frustraciju sirio svlacionicom.

                        Odradjivao je svoj posao uvijek maksimalno pozrtvovano i hvala mu na svemu.
                        A s obzirom da je panker, znatno bi redukovao atmosferu u timu
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Ne bih bas rekao nosioc igre,prije mislim clan prvih 11,ali jasno je odmah bilo da za njega tu nece biti mjesta

                          Mikel je Di Matteo-ov covjek broj 1 u vezi,Lampard je ipak bolji od Raul-a,a tu je i Ramires(nazalost) tako da bez obzira na odlazak Essien-a za njega je bilo namjenjeno sve manje vremena u igri jer da je Di Matteo mislio da mu je potreban vjerovatno bi ga probao zaustaviti sto ovdje cini mi se nije bio slucaj
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Na pojedinim ChelseaFan forumumima ima sjajnih quotova:

                            Nek ide, i onako je bio AVB-ov spijun
                            It is not the violence that sets a man apart.
                            It's the distance he's prepared to go.

                            Comment


                            • Romeu-Ramires-Meireles

                              Essien-Ballack-Lampard


                              Vezni red Mourihno-a i AVB-a...
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Romeu-Ramires-Meireles

                                Essien-Ballack-Lampard


                                Vezni red Mourihno-a i AVB-a...
                                Kao svijetlo i tama, kao dan i noc...
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X