Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A ja od jutros nista nisam citao, bio napolju sve dosad.

    Onda je to blizu svrsavanja...
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Ostaju vam onda samo Ramires i Romeu, tanko je to...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Nema veze, neka idu i Meireles i Essien, vazno je da nam Malouda ostaje...
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Tony_G View Post
          Nema veze, neka idu i Meireles i Essien, vazno je da nam Malouda ostaje...
          Malouda DMF idemo bre
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Raul Meireles Fenerbahce transfer done deal! Istanbul giants Fenerbahçe signs a transfer deal for Chelsea’s Portuguese midfielder Raul Meireles to land the distinguished box to box midfielder from Premier League to Turkish Super League.
            Dakle, to bi bilo to.
            It is not the violence that sets a man apart.
            It's the distance he's prepared to go.

            Comment


            • E stvarno strasno sto je otisao, ja ne verujem sta se desilo u ovih par dana, prvo Essien pa Meireles, sta je sad s veznim redom???????????????
              sigpic

              Comment


              • Ode Meireles, sad smo tanki u toj DMF poziciji. Jos ako Mikel ode na Africki kup nacija a mi nedovedemo nekog DMF-a do tad bice jebeno .
                It's blue, what else matters?

                Comment


                • Napad je najbolja odbrana! Tako da ne brinite... na kraju krajeva, jedan Atletiko je to dokazao u skorasnjoj utakmici.

                  Comment


                  • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                    Napad je najbolja odbrana! Tako da ne brinite... na kraju krajeva, jedan Atletiko je to dokazao u skorasnjoj utakmici.
                    Mani se niskih provokacija. Ako imas nesto pametno napisati, napisi, ako nemas onda nemoj ni provocirati. Meni nije problem otici u vasu temu i provocirati svaki dan. Znam da ti je drago sto smo ostali bez Meirelesa, ali smiri strasti.


                    Elem, sada nam na toj poziciji ostaju Mikel, Romeu i Ramires. Vjerujem da ce tandem na centru dosta utakmica ciniti Mikel-Lamps. Morate shvatiti i upravu jer ako je Raul sam zelio otici, onda se jednostavno mora pustiti. Izjavio je da ne zeli biti na klupi i to je to. Neka mu je sa srecom.

                    Da li ce Robbie mozda nekoga ugurati u prvi tim?

                    Nathaniel Chalobah




                    Billy Clifford

                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • O boze, sta je sa vama forumasima zadnjih dana... svi nesto odmah smatrate kao provokaciju?
                      Neko napise nesto u temi sto je video na netu, odmah paljba po njemu jer su to novinarske gluposti itd, to ne sme da se pise u toj temi... nebitno je o kojoj je temi rec. Pa ako neko nesto ne procita sto je vec napisano na pet strana iza, pa napise opet nastaje drama sto ne cita temu! Nemaju svi vremena da vise na forumu i da citaju.

                      Nikakva ova provokacija nije bila! Tako da ne znam sta odmah skaces... I pisi sta god hoces u temi United-a, jer ocigledno da se ne smatramo uvredjenim cim se neko malo nasali. A ja se nisam ni salio, ne smatram Meireles-a nekim kljucnim igracem. Cak sta vise, jedan Romeu je igrao sasvim solidno kada je imao priliku prosle sezone.

                      Comment


                      • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                        O boze, sta je sa vama forumasima zadnjih dana... svi nesto odmah smatrate kao provokaciju?
                        Neko napise nesto u temi sto je video na netu, odmah paljba po njemu jer su to novinarske gluposti itd, to ne sme da se pise u toj temi... nebitno je o kojoj je temi rec. Pa ako neko nesto ne procita sto je vec napisano na pet strana iza, pa napise opet nastaje drama sto ne cita temu! Nemaju svi vremena da vise na forumu i da citaju.

                        Nikakva ova provokacija nije bila! Tako da ne znam sta odmah skaces... I pisi sta god hoces u temi United-a, jer ocigledno da se ne smatramo uvredjenim cim se neko malo nasali. A ja se nisam ni salio, ne smatram Meireles-a nekim kljucnim igracem. Cak sta vise, jedan Romeu je igrao sasvim solidno kada je imao priliku prosle sezone.
                        Opusti se, sve si upravu, izgleda da ima ljudi koji ne dolaze ovde da bi razmenili misljenje nego im je ovaj forum vazniji deo zivota.

                        Da ne bude da ne pisem o Celsiju. Steta za Meirelesa, dobro bi vam sluzio, duga je sezona i po meni je ovo veliki gubitak. Samo da vam porucim u ime svih fanova/ljubitelja LFC-a! Osvajajte titulu kako znate i umete, ne sme UTD da osvoji

                        Comment


                        • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                          O boze, sta je sa vama forumasima zadnjih dana... svi nesto odmah smatrate kao provokaciju?
                          Neko napise nesto u temi sto je video na netu, odmah paljba po njemu jer su to novinarske gluposti itd, to ne sme da se pise u toj temi... nebitno je o kojoj je temi rec. Pa ako neko nesto ne procita sto je vec napisano na pet strana iza, pa napise opet nastaje drama sto ne cita temu! Nemaju svi vremena da vise na forumu i da citaju.

                          Nikakva ova provokacija nije bila! Tako da ne znam sta odmah skaces... I pisi sta god hoces u temi United-a, jer ocigledno da se ne smatramo uvredjenim cim se neko malo nasali. A ja se nisam ni salio, ne smatram Meireles-a nekim kljucnim igracem. Cak sta vise, jedan Romeu je igrao sasvim solidno kada je imao priliku prosle sezone.
                          Meni je to izgledalo kao provokacija, a ne zajebancija. Zajebancije su bile kada je Torres fulao prazan gol, kada je bio ocajan, to je zajebancija, ovo mi je izgledalo kao podbadanje. Ali sada je nebitno...

                          Ako si gledao EURO onda si mogao vidjeti kakav je igrac Meireles. Protiv Barcelone prerovio teren uzduz i poprijeko. Uvijek moze uskociti na svim mjestima u vezi kada zatreba, zahvalan igrac. Htio je otici i to je to. Romeu je bio dobar kada je igrao, ali ga je onda povreda koljena sjebala. Ko zna kakav bi bio sada a Robbie ne racuna na njega nesto pretjerano, bar je tako bilo do sada. Vidjecemo kakvi potezi ce se povlaciti u narednim danima.

                          @KERSDRS

                          Nije mi forum vazniji od zivota, vec mi je pun kurac nekih stvari ovdje.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Mogli ste vala bez toga...

                            Sto se tice naseg veznog reda, lose stanje, da se ne lazemo. Kaze Mumi da nam ostaju Mikel, Romeu i Ramires. Ja Ramiresa ne mogu da zamislim kako gradi/cuva loptu na poziciji zadnjeg veznog. Prosto momak ne umije to. Dakle ostaju Mikel i Romeu (uz Lamparda). Ne znam stvarno, da nas jedan Mikel nosi tokom citave sezone, tesko mi je da povjerujem. Treba ocekivati pojacanja u januaru na toj poziciji. Ovako se ne moze.

                            Jedva cekam sledecu utakmicu. Istina, nacekat cu se
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Zasto ne David Luiz kao zadnji vezni? Ima solidnu tehniku bolju nego vecina stopera, voli ponekad da krene napred, agresivan je, snazan...

                              Comment


                              • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                                Zasto ne David Luiz kao zadnji vezni? Ima solidnu tehniku bolju nego vecina stopera, voli ponekad da krene napred, agresivan je, snazan...
                                Mogao bi se on isprobati tu. Ali ko zna sta je sada zamislio Robbie... joj ko ce docekati tekmu protiv QPR-a, jebem ti kvalifikacije glupe.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X