Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja predlazem OBN + ce biti specijalna emisija oko 20h.Komentatori su '' zivi'' za razliku od AS-a.




    Atmosfera na nivou

    Comment


    • Izgleda da Benayoun opet ide na pozajmicu, trenutno je u razgovoru sa dva premijerligaska kluba.
      It's blue, what else matters?

      Comment




      • Zreb je nebitan,"kanta"ostaje kod Frenkija.

        Dobili smo zanimljivu grupu sa 2 jako teska gostovanja u Donjecku i Torinu.Idemo mec po mec ,samo polako.

        Comment


        • Sasvim OK zreb, jedino ce tu Juventus biti tezi rival ali netreba podcenjivati ni ostale ekipe.
          Raspored utakmica: Sep 19: Juve (h),
          Oct 2 Nordsjaelland (a),
          Oct 23 Shakhtar (a),
          Nov 7 Shakhtar (h),
          Nov 20 Juve (a),
          Dec 5 Nords (h).

          U trecem kolu Liga kupa igramo protiv Wolves-a (h).
          It's blue, what else matters?

          Comment


          • koja je faca ovaj Lampard, ono bas pravi gospodin (kada se pojavio na sceni u Monacu), veliki sportista, fair play vrh, i da ne trosim rijeci vise...stvarno vrijedi gledati fudbal zbog takvih ljudi
            sigpic
            NA ETIHAD-u NIKAD NIJE DOSADNO

            Comment


            • Comment


              • Nisam gledao tekmu sinoc, i sva sreca sto nisam jer bih verovatno polomio TV... Jbt 4 komada od Atletica, svakako oni nisu losa ekipa, cak su vrlo dobri, ali Chelsea ne bi smeo ni od koga da primi 4 komada... U sustini ovaj trofej nije toliko bitan, ali cinjenica da nas je tim koji se bori za neko 4/5 mesto u Spaniji ovako nalupao je zabrinjavajuca...
                Evo sad vidim da je Essien otisao na pozajmicu u Real, mislim WTF????? Sad je tu samo Mikel kao zadnji vezni i onaj nesrecnik Romeu... Makar je Sturridge ostao u ekipi...
                sigpic

                Comment


                • Ono sinoc je bila katastrofa, jos smo dobro prosli moglo je biti 7-1. Nadam se da ce ovo biti jedini mece koji su odigrali ovako. Sad treba dobro odigrati u PL jer onda idemo na Juve i tu bi trebalo pokazati da je ovo bila samo jedna jako losa utakmica (nadam se).
                  Atletiko nas je razbio na kontre, odbranu su prolazili ko od sale, tu su najvise zakazali Bane i Luiz.
                  Sve cestitke Atletiku jer su zasluzeno pobedili, Falcao je zivotinja, kako lik igra to je bolesno (trebali smo njega da dovedemo)


                  Dosta igraca je juce otislo na pozajmice ali Essien wtffffffff ???

                  Nathaniel Chalobah - Chelsea to Watford
                  Michael Essien - Chelsea to Real Madrid
                  Yossi Benayoun - Chelsea to West Ham
                  Gael Kakuta - Chelsea to Vitesse Arnhem
                  It's blue, what else matters?

                  Comment


                  • Ma super, sad cemo svaki mec da igramo sa Mikelom
                    Kako je odbrana juce bila losa, pa to je nemoguce. O sredini da ne pricamo. Ma kompletan tim je bio uzas.
                    Ramires nesposobni, ide duga lopta prema njemu, pravo u nogu, i odbi se od njega 40 m prema nasem golu, stvori im kontru trupina (a on se u tom trenutku nalazio kod protivnickog sensaesterca, kakvo je samo to bilo pobjednicko primanje lopte). Nisam znao da li da se smijem ili placem.
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • Evo sta je Luiz napisao na Twitteru. Mislim da i on polako shvata da ne moze onako vise da igra, nadam se da ce posle jucerasnje utakmice poceti da igra drugacije, vise disciplinovano, bez mnogo izmotavanja i onih njegovih odlazaka u u napad.

                      It's blue, what else matters?

                      Comment


                      • Svaki poraz u borbi za trofej boli a Super Kup Evrope ipak ima neku posebnu vrednost jer se za njega boris kao sampion Evrope ili osvajac drugog evropskog kupa(Lige Evrope).Krv trebas da propisas da bi se uopste borio za njega.
                        Meni je iskreno bas krivo sto smo izgubili a da ne pricam koliko sam frustriran zbog nacina na koji smo izgubili.Mala uteha je da ovaj trofej vec imamo u vitrinama.
                        SP za klubove ne bi smeli da ispustimo.

                        Nema mnogo filozofije,ono NE SMEMO da ponovimo vise,jer,da se ne lazemo,bez preterivanja moglo je 8-1 da bude.Za kojeg god igraca da se uhvatis sinoc,neces mnogo toga pohvalnog naci.
                        Horor jednostavno.

                        Comment


                        • Ne mogu da se sastavim i da napisem normalnu analizu meca zbog nervoze. Popizdio sam.
                          Od jednog A. Madrida da primimo 4 gola, alo bre! Ne kazem ja da su losi, svaka cast njima, ali zar nismo mi evropski prvaci i kandidati za titule, pa jebem li ga, ne smijemo mi ni od Barse ili Reala da primimo toliko golova, a ne od A. Madrida, koji je svakako ispod njihovog nivoa.

                          Stekao sam sinoc utisak da oni misle da ce u velikim mecevima da se provlace kao prosle sezone. Kakve crne kontre i duge lopte, nema tu vise Drogbe, ne moze Mikel mrtvi da povuce kontru, Ramires balon ne bi uspio da primi. Luiz se zajebava u odbrani.

                          Ajde da im damo jos vremena, da sacekamo mec sa Juventusom, to im je popravni.
                          SP da se osvoji pod hitno, to je primarni cilj pored PL.

                          Moram jos ovo da kazem.
                          Ramiresa na klupu, da ga moje oci ne gledaju neko vrijeme.
                          Mozes pod hitno da pocne da igra.
                          Mata ce se odmoriti sada, ima vremena, nece igrati za Spaniju jer su ih iz Chelsea-a zamolili za to.
                          Luiz klupa, tandem neka bude Terry-Cahill.

                          edit br. 152: Ne podrzavam to sto je Essien u RM, protiv toga sam zestoko, ali nekako sam ga uvijek zamisljao u RM-u, ne znam zasto...
                          I gledam ga sada u bijelom dresu, i uopste mi nije cudan, kao da sam navikao na to...
                          Last edited by Drunken Whaler; 01-09-12, 23:06.
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Trofej jeste ispusten, ali nema potrebe odmah kamenje bacati po klubu. Svi veliki klubovi su imali ovakvih trenutaka, to je sastavni dio ove igre. Kod nas se mnogo toga desi neocekivano. Kada najmanje ocekujemo nesto, to se desi u pozitivnom ili negativnom smislu. Prosle godine smo primili 5 komada na Bridge-u od Arsenala pa smo i to prebrodili i ispisali istoriju. Prerano je donositi konacan sud, sezona jedva da je pocela. Iz ovakvih utakmica treba izvuci pouke, greske svoditi na minimum i idemo dalje. Vec protiv QPR-a cemo imati priliku uzeti nova 3 boda i nastaviti tamo gdje smo stali.

                            KTBFFH!
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Roman bas zagrizao za Radomira Falkao?

                              Comment


                              • Prelazni rok je gotov majstore.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X