Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najjace kad mu Drogba kaze : We are in England , so you have to speak English , a on sprint hahahhaha
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Originally posted by Dale View Post
      Najjace kad mu Drogba kaze : We are in England , so you have to speak English , a on sprint hahahhaha
      Hahah...i kada na kraju popizdi, oni mu govore svi u glas: DIARRA, DIARRA!!! A on na francuskom pocne parlat pa ga Drogba ispravlja
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Originally posted by Dale View Post
        Ma Drogba je majstor , ja se nadam da ce ostati u Chelseau i odigrati bar jos jednu sezonu vrhunski .


        Evo jos jedan klip , koji nema veze s transferima i to , ali meni je licno bas , bas drag :




        Pa bas cudno sto je otisao iz Celzija, ovi su ga zlostavljali tamo Cim je otisao Geremi, Essien i Drogba su ga garant razbijali
        Kako dobar klip
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • http://www.sportklub.info/vest.php?i...-trazio-da-ide
          Ja neznam zasto ga ne puste kad vide da hoce da ide...najbolje bi bilo da uradi kao Ben Arfa....

          Comment


          • Originally posted by amare@stodermaire View Post
            http://www.sportklub.info/vest.php?i...-trazio-da-ide
            Ja neznam zasto ga ne puste kad vide da hoce da ide...najbolje bi bilo da uradi kao Ben Arfa....
            Ja ocekujem da ga puste, jer ovo vise nema smisla. Covjek sam zeli otici....
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Samo treba da kaze necu da igram i gotovo...morace da poposte...

              Comment


              • Chelsea se sprema da ponudi 10M za Cheicka Tiotea iz Newcastlea. Od Essienove povrede traze zamenu, mada je po meni Ramires idealna zamena. U svakom slucaju Tiote je dobar igrac, 10M nije mnogo para, a Chelsea je prosle sezone bio isuvise tanak na sredini terena...
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Tony_G View Post
                  Chelsea se sprema da ponudi 10M za Cheicka Tiotea iz Newcastlea. Od Essienove povrede traze zamenu, mada je po meni Ramires idealna zamena. U svakom slucaju Tiote je dobar igrac, 10M nije mnogo para, a Chelsea je prosle sezone bio isuvise tanak na sredini terena...
                  I ja se slazem da bi Ramires mogao zamijeniti Essien-a...ali kao sto kazes, 10M nije puno...pa neka dodje. ;)
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • http://www.sportklub.info/vest.php?id=lukaku-na-korak-do-celsija

                    Comment


                    • Jedno vrijeme se smirila ta prica oko Lukakua. Ali i ja ocekujem da potpise...

                      Mceachran i Bertrand potpisali nove cetverogodisnje ugovore.
                      http://www.chelseafc.com/page/Latest...393457,00.html
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • http://www.chelseabalkan.com/vijesti...ca-ronana.html
                        i nova tri mlada igraca.....

                        Comment


                        • Originally posted by tata Mumi View Post
                          Jedno vrijeme se smirila ta prica oko Lukakua. Ali i ja ocekujem da potpise...

                          Mceachran i Bertrand potpisali nove cetverogodisnje ugovore.
                          http://www.chelseafc.com/page/Latest...393457,00.html
                          To su odlicne vesti, i za Lukakua, i za ovu dvojicu.
                          Chelsea ima 3 odlicna leva beka, zao mi je sto necemo vise gledati Van Anholta i Bertranda, ali eto imaju tu nesrecu da je ispred njih A.Cole. Mada nece ni on jos dugo, eventualno 2 sezone na najvisem nivou, a do tada bi ova dvojica mogla da dobiju solidan broj prilika.
                          sigpic

                          Comment


                          • Pa mogo bi celsi da posalje jednog od njih na pozajmnicu u neki manji klub da bi se dokazali....

                            Comment


                            • Originally posted by Tony_G View Post
                              To su odlicne vesti, i za Lukakua, i za ovu dvojicu.
                              Chelsea ima 3 odlicna leva beka, zao mi je sto necemo vise gledati Van Anholta i Bertranda, ali eto imaju tu nesrecu da je ispred njih A.Cole. Mada nece ni on jos dugo, eventualno 2 sezone na najvisem nivou, a do tada bi ova dvojica mogla da dobiju solidan broj prilika.
                              I ja ocekujem da ce dobijati priliku u nekim utakmicama manjeg znacaja. eto doci ce Lukaku, nadam se da ce to sve biti dogovoreno, mozda i Tiote i jos Modric da dodje...i onda bi bilo dosta lakse ici kroz ostatak prelaznog roka.Mozda dovesti jos jedno prodorno krilo?

                              Originally posted by amare@stodermaire View Post
                              Pa mogo bi celsi da posalje jednog od njih na pozajmnicu u neki manji klub da bi se dokazali....
                              Moguce je i to da ih posalju na pozajmicu...
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Originally posted by tata Mumi View Post
                                I ja ocekujem da ce dobijati priliku u nekim utakmicama manjeg znacaja. eto doci ce Lukaku, nadam se da ce to sve biti dogovoreno, mozda i Tiote i jos Modric da dodje...i onda bi bilo dosta lakse ici kroz ostatak prelaznog roka.Mozda dovesti jos jedno prodorno krilo?
                                Definitvno bi krilo dobro doslo, ali ko? Pitanje je i koju formaciju imaju u planu, ja se ne bih zalio da gledam dijamant, u tom slucaju nema potrebe za krilima. Ovo kazem jer bih voleo da gledam napadacki duo Torres-Sturridge, a on je moguc samo u 4-4-2 formaciji. S obzirom da 4-4-2 'ravno' (sa 2 krila i 2 cent. vezna) nije funkcionisalo, onda bih pokusao sa 4-1-2-1-2 (dijamant). Videcemo sta ce biti...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X