Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daj Aki ne pretjeruj. Za Matu nikako ne mozes reci da je los. Los je Ramires. Mata je cijeli proslu sezonu igrao svaku utakmicu, nije se ni sekunde stedio, poslije toga igrao OI i evo ga opet u novoj sezoni. Momak je bez odmora, trosi se nenormalno. Samo da dobije utakmicu-dvije odmora da dobije malo na svjezini i Mata ce kidati. Mislim da bi poslije Newcastlea mogao malo na klupu da uzme daha.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • AK, rekao bih za Matu da nekad pokusava da budu prepametan, kad ima nekih jednostavnih resenja on mozda pokusava neki pas koji ce izbaciti celu protivnicku odbranu i oduseviti sve na stadionu, ali retke su prilike za tako nesto... Ipak njegova kretnja bez lopte, odnosno konstantno otkrivanje i zelja su ono sto mi se svidja, on je klasicna 10-ka, samo sto nekad zakomplikuje stvar... Ali bas kod treceg gola se videlo koliko je inteligentan igrac, veliki broj igraca bi iz one situacije opalio na gol i verovatno ga ne bi dali, a on je primetio Cole-a u boljoj poziciji i asistirao...

      Vezano za presing, ja se ne secam poslednje utakmice kad smo odigrali presing na protivnickoj polovini, ne racunam situacije kada gubimo pa se i protivnik svesno povuce... Nije tu pitanje da neki igrac povuce ostale, pitanje je kako Robbie postavi taktiku. Kad nemamo loptu, krilni igracu se vracaju da stanu u liniju sa Lampardom i Mikelom, umesto da ostanu ispred i formiraju liniju od tri igraca, zajedno sa onim centralnim (10-kom). Potpuno je suludo dozvoljavati protivnickim stoperima da prenose loptu na nasu polovinu... U mecu protiv Wigana sam zapazio da je Bertrand u par situacija bio na metar od A.Cole-a, pa jebem mu mater, jel igramo sa 2 leva beka? Ja bih ga pomerio najmanje 20 metara napred... Mora to da se promeni ako hocemo da kontrolisemo utakmice...
      sigpic

      Comment


      • Cisto da me ne shvatite pogresno, ja sam zadovoljan trenutnim stanjem/igrom, ali naravno ocekujem da ce biti jos bolja. Cinjenica je da je ovo sada bolje od prosle sezone.

        Sto se tice tog krila, nisam siguran kada ce se Marin oporaviti, ali dok se ne oporavi tu je Sturridge, svakako bolje resenje od Ramiresa.

        @Tony
        Ja mislim da ce Bertrand rijetko dobijati priliku da igra.

        Niko od vas ne pominje Oscara. Vec sam rekao, momak mora u teretanu, juce je svaki napad upropastio, gubio je sve duele. On i Ramires ukupno imaju 100 kila...
        Ako planira da igra veznog, onda mora da nabaci misicnu masu, jer ovo sada je smijesno...
        Last edited by Drunken Whaler; 23-08-12, 15:52.
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Mata je realno jedan dobar dio prosle sezone ostao duzan,on se ustvari najvise istakao kad su svi bili kriminalni,tada u vezi igrali Romeu,Meireles i Ramires

          Ne svidja se on meni kao igrac,mnogo davi loptu,dobar je tehnicar,ali mu rjesenja i nisu neka,a realizacija je dosta tanka,najbolja rijec za njega mi je nekonkretan,fali tu nesto.Sinoc je bio los,a i protiv Wigan-a je bio los,cak sam se razocarao juce kad je trcao jednu kontru i umjesto da proba da gurne pas Torres-u on ceka Hazard-a i daje mu loptu,slabo je to.Ja cu prvi da ga pohvalim kada pocne bolje da igra,ali sada je sigurno los,to je osvrt moj
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • I mene u zadnje vrijeme nerviraju greske Mate, ne zbog sinocne utakmice samo. Imao je on nekoliko ovakvih partija na kraju prosle sezone. Ne znam zbog cega ga hvalite toliko, ali on meni nije igrac koji pravi visak. Realno on samo zna da odigra kad je slobodan, a kad je slobodan neko moze da izmisli kolko god oce asistencija. Kad je pritisak neki on se gubi odma. Izgleda da ima mnogo kredita kod Robija, a imao je i kod Boasa, a to mi se uopste ne svidja.
            sigpic

            Comment


            • U pravu je Mumara, vidi mu se u faci(Mati) da je izmoren, bas. Neka se odmori par tekmi, dve, da vidis kako ce da grize posle. Ali izgleda da za sada problem to sto dosta zavisite od Hazarda, ne u toj meri, ali ono, momak je u svakoj corbi mirodjija, i nije igra na nekom specijalnom nivou. Za Oscara se videlo, da ce on jos morati da se gruva, i da jos nije za prvih 11. Staridza u prvu, ako ne dovedete pojacanje na poziciji krila, mada se mi itekako interesujemo za vaseg pulena.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Mata je realno jedan dobar dio prosle sezone ostao duzan,on se ustvari najvise istakao kad su svi bili kriminalni,tada u vezi igrali Romeu,Meireles i Ramires

                Ne svidja se on meni kao igrac,mnogo davi loptu,dobar je tehnicar,ali mu rjesenja i nisu neka,a realizacija je dosta tanka,najbolja rijec za njega mi je nekonkretan,fali tu nesto.Sinoc je bio los,a i protiv Wigan-a je bio los,cak sam se razocarao juce kad je trcao jednu kontru i umjesto da proba da gurne pas Torres-u on ceka Hazard-a i daje mu loptu,slabo je to.Ja cu prvi da ga pohvalim kada pocne bolje da igra,ali sada je sigurno los,to je osvrt moj
                Pregrubo je reci za njega da je los. Da je ispod svog nivoa OK, ali los ne prihvacam kao termin. To govori Ramiresu, Mati neces.

                Reise

                Aj ko ce nam igrati umjesto Mate? Da cujem i tu komediju.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Da nema Mate i Hazarda, nama ne bi imao ko da povuce napad.
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Originally posted by tata Mumi View Post
                    Pregrubo je reci za njega da je los. Da je ispod svog nivoa OK, ali los ne prihvacam kao termin. To govori Ramiresu, Mati neces.
                    Mata je los

                    Ne mislim na los igrac generalno,ali mnogo akcija je zajebao u ove dvije utakmice,da ne govorim kakav je njegov ucinak kad nema loptu...
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Oscar ce vam povuci napad, eto ko Ivane.

                      Decko mora da igra u prvoj, sinoc kada je usao zivnuo je Chelsea, u kojem samo Hazard igra u ovom trenutku na svom nivou. Dobro, i odbrana igra dobro, ali mislim na vezni red generalno.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Originally posted by D-Wade View Post
                        Oscar ce vam povuci napad, eto ko Ivane.

                        Decko mora da igra u prvoj, sinoc kada je usao zivnuo je Chelsea, u kojem samo Hazard igra u ovom trenutku na svom nivou. Dobro, i odbrana igra dobro, ali mislim na vezni red generalno.
                        Pa sad sam napisao sta mislim o Oscaru, teretana pod hitno.
                        Nema ko, raspali bi se.
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Mata je los

                          Ne mislim na los igrac generalno,ali mnogo akcija je zajebao u ove dvije utakmice,da ne govorim kakav je njegov ucinak kad nema loptu...
                          ispod svog nivoa*

                          Mata je igrac bez kojeg se ne bismo sastavili na terenu. Nije nista manje akcija sjeb'o od ostalih. Naravno, Eden je zasad jedini na svom nivou.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Originally posted by tata Mumi View Post
                            Pregrubo je reci za njega da je los. Da je ispod svog nivoa OK, ali los ne prihvacam kao termin. To govori Ramiresu, Mati neces.

                            Reise

                            Aj ko ce nam igrati umjesto Mate? Da cujem i tu komediju.
                            Jedno pojacanje i Hazard na njegovo mjesto. Ja se nadam da je samo umor u pitanju jer je u ove dvije utakmice bio jedan od losijih i tesko da se moze izvuci pozitivna ocjena iz ovih igara. Zapamtili ste da je bacio Kolu loptu kod gola, a prije toga je napravio jedno 15 gresaka, sto to niste zapamtili? On po meni nikakvu razliku ne pravi i za onu minutazu koju dobija mora mnogo bolje.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan Piper View Post
                              Pa sad sam napisao sta mislim o Oscaru, teretana pod hitno.
                              Nema ko, raspali bi se.
                              Nije ni Mata stena, i on je kao pero.

                              Oscar je genije, treba ojacati, ali ne mnogo, barem po meni. Brazilci su takve konstitucije, ne mozes ti njemu nista kada on tebe pretrci ili posalje loptu u prazan prostor. Chelsea bi trebao igrati kao i City, sa trojkom Oscar-Hazard-Mata. Moglo bi da bude efikasno dosta i da poboljsa igru Chelsea, koji dosta lako popusta pritisku slabijih ekipa. Ne svidja mi se defanzivni mentalitet ekipe koja ima tako jake ofanzivne igrace.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Originally posted by Reise View Post
                                Jedno pojacanje i Hazard na njegovo mjesto. Ja se nadam da je samo umor u pitanju jer je u ove dvije utakmice bio jedan od losijih i tesko da se moze izvuci pozitivna ocjena iz ovih igara. Zapamtili ste da je bacio Kolu loptu kod gola, a prije toga je napravio jedno 15 gresaka, sto to niste zapamtili? On po meni nikakvu razliku ne pravi i za onu minutazu koju dobija mora mnogo bolje.
                                Mata nam je spasilac prosle sezone, sada je premoren i vi bi odmah da ga odbacite??
                                I sta kazes, da se dovedu nova pojacanja, da igraju umjesto njega?
                                Auu...

                                Tandem Mata- Hazard ce da hara uskoro, pazite sta vam kazem.
                                Cinjenica je da bez njih ovi bidoni i ne mogu da pokrenu napad, ne mogu!
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X