Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Igru nismo imali danas uopste. Hazard nas izvlaci mnogo za sad i najvise pokusava od svih. Pokusavaju svi naravno, ali ni blizu tako uspjesno kao Hazard.
    Tores i Mata su veceras ocajni bili. Tores jedva da je mogao da primi loptu i bas je lose izgledao, dao je gol, ali je to daleko od world class napadaca. Mata izgubio 15 lopti, tako mi se cinilo, da li je umoran ili sta vec ne znam, ali znam da s ovakvom igrom moze samo da izgubi mjesto u timu.

    Do naseg prvog gola smo solidno izgledali i nismo dozvolili da pridju nasem golu uopste. Posle tog penala smo pali i ulili samopouzdanje gostima i oni su to iskoristili naravno. Posle gola zbog Ceha samo sam se nervirao jer smo ocajno igrali. Jos jedno pojacanje za napad moramo dovesti!
    Kako je Ceh njima poklonio vodjstvo, tako je i njihov golman nama vratio samopouzdanje i vidjelo se da je bilo lakse igracima da igraju posle gola Kejhila i izjednacenja. Tu je i proradila malo igra i gol Toresa za 3-2. Ostalo smo rutinski izveli.
    Toplo-hladno odigrali, 20 prvih i 20 zadnjih minuta su nasi bili. Al 3 boda su 3 boda kolko god da lose igramo.
    sigpic

    Comment


    • Uh, provlacenje danas, ali nema veze, ovakve utakmice je vazno dobijati. I tu se vidi snaga ekipe, da preokrene ovu glupost makar i bez igre. Hazard - klasa, stvarno nevidjena kupovina. Nisam ga mnogo gledao pre dolaska u Celzi, ali ovo sto vidim deluje stvarno neverovatno, narocito za 21 godinu. Mata me je mnogo nervirao danas, a i Tores je cesto delovao deplasirano, mada mislim da je to vise posledica kompletne igre i utakmice. Makar je lepo zatresao mrezu iz ofsajda . Bice sve ovo bolje.

      6 bodova, nije lose

      Comment


      • Hazard briljira,a sto je jos vece "zlo", daleko je jos ovo od njegovog plafona ;) Belgijanci trljaju ruke... I Felaini je malte-ne sam pobedio Utd.
        Dobar je Celzi,bice to naravno mnogo bolje kako sezona bude odmicala ali ipak im fali jedan onako razbijac u spicu ,sto svakako Tores nije... Nema vise Drogbe..
        I Staridz je bio jako dobar veceras.

        Comment


        • Dobio sam ono sto sam zelio, a to je da vidim igu u situaciji kada jurimo rezultat. I nije bilo lose, ali moze i bolje.

          -Hazard majstor, vec je skupio 5 asistencija.
          -Oscara na pozajmicu teretani, momak gubi sve duele.
          -Torres nesreca, kako ga "fuserski" utrpa. Tesko da ce se on nadavti golova dok je sam u spicu. Mislim da ce biti bolji ako je u timu i Sturridge, dosta bi mu olaksao posao.
          -Mikel je bio los, previse je statican momak, svaki napad uspori. Mislim da bi Essien bio bolja solucija.
          -Cahill dobar.
          -ostali tu i tamo, moze se reci da su bili solidni...

          Samo neka ostave ovako i dalje, Hazard nam omoguci penal, Lampard pogodi. I s vremena na vrijeme Torres postigne neki gol iz ofsajda, cisto da ne budu svi golovi iz penala.

          Ali bice ovo bolje, samo da se malo bolje skontaju igraci medjusobno.
          I jos jednom da naglasim, Hazard je majstor, veliki majstor. Svaka cast!
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Kvalitet je ovo dobio, tekma nista posebno. Volim sto je moj brat nerodjeni Fernando utno gol joj sto volim.
            Hazard zivotinja dopingovana instant efekat napravi ziv covek u dva meca Boze sacuvaj i sakloni
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • Hazard sila od igrača, gledao sam ga u Lilu dok je igrao ali nisam vjerovao da će se ovako brzo adaptirati u Čelziju, čovjek je postao lider na terenu i bacio u drugi plan i Matu i Lamparda...stvarno je lijepo vidjeti nakon dugo vremena jednog mladog i još uvijek talentovanog fudbalera koji svakim svojim potezom zna šta hoće....Čelzi će biti po meni jači ove sezone nego što je prošle imaju jako perspektivan tim....

              Comment


              • Nemojte previse pljuvati igru. Prostora za napredak definitivno ima. Kad se uporedi pocetak prosle i ove sezone, to je nebo i zemlja. Igra nije bila specijalna tokom cijelog meca, ali moze dobiti prolaznu ocjenu. Najvise smo pali u posljednjih 15 minuta 1. poluvremena. Tada smo bili bez ikakvog samopouzdanja. Poslije pauze poceli smo dolaziti sebi, a onda ona ofanziva u posljednjih 20 minuta je bila na nivou. Ne bih se slozio da je Mata bio katastrofalan, ali da je imao boljih predstava, imao je naravno. Njemu je potreban odmor a s obzirom da vec za vikend igramo protiv Newcastlea, ne vjerujem da ce ga Robbie odmarati. Sinoc su se on i Eden rotirali x puta za vrijeme utakmice. Gdje god je lopta, tu su i njih dvojica. Vec se polako pocinju kontati na terenu i vremenom ce to biti mnogo bolje. Ono na cemu treba poraditi je presing, tu se svi slazemo. Ne znam sta da kazem za Edena. Kakvog smo igraca dobili tek sada pocinjemo shvatati. Kakav je to majstor. Onom asistencijom za Baneta pred praznim golom mi je toliko porastao u ocima da je to nenormalno. Momak je izjavio da ce igrati bilo gdje samo da igra za tim. I zaista igra za tim a ne za sebe. Zamislite kakav ce biti dok se ekipa zategne i dok on udje u formu, haos.

                Najvaznija je pobjeda. Meni su 3 boda uvijek ispred svega. Ovakve pobjede prijaju i dizu samopouzdanje. Koliko puta smo dobili izgubljenu utakmicu... To je ono sto me raduje - nema odustajanja. Imamo 6 bodova i sada se lakse ide na Newcastle. Nadam se da cemo u narednim kolima uhvatiti zeljeni ritam, a onda bi moglo biti svacega.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Kazu da smo odbili Sitijevu ponudu od 30M funti za Luiza.
                  Dje cete sinovi, nismo mi jos u krizu da prodajemo kljucne igrace.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ma ne ide nigdje Luiz. Povezivao se sa Barcelonom i onda kratko i jasno rekao: Presrecan sam ovdje.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Sta mislite o partiji Staridza?
                      Ja licno,voleo bih da onakvog Staridza gledam kad god bude ulazio u igru ili pocinjao mec...Kad udje zamena na desnom boku, zelim da onako to izgleda,da se zaista vidi promena i opasnost po gol protivnika.
                      Znamo svi koje su mu mane,i sebicnost i sve,ali juce je ono bilo pristojno od njega.

                      Comment


                      • Sad kad si njega pomenuo sjetio sam se da nam debelo fali jos jedno krilo. Moses ili Hulk, jedan ce doci vjerovatno. Fali neko ko ce probijati i po toj strani. Ramires nije mogao nista napraviti juce. Kada je usao Danny unio je svjezinu na toj strani, imao par driblinga i prodora, svakako uticao na utakmicu. Valjda cemo ga vidjeti i u spicu jednom, zbog kretnje i tehnike mislim da bi bio odlican potpomognut Edenom i Matom iza sebe.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Sto se tice igre, godinama unazad stoperi su organizovali napad. Poslednja linija kombinuje, prikljuci im se Mikel, onda nakon nekog vremena loptu preuzimaju Mata ili Hazard, ide brzi napad uglavnom po stranama gdje se prikljucuju bekovi (Cole i Ivanovic), onda centarsut ili neko kombinovanje oko kaznenog prostora i to je to.
                          Mislim da se to nece promijeniti ni ove godine. To je nasa igra i to je to.
                          E sada, dolaskom Hazarda jasno je da cemo igrati ljepsi fudbal. On i Mata, iz njih Lampard, dakle sredina nam je prejaka. Ja licno bih volio da Essien igra umjesto Mikela, treba tu neko brzi, ako vec planiraju da igraju kontre onda protok lopte mora da bude brz, a Mikel je nesposoban za tako nesto.
                          Sve u svemu, zadovoljan sam trenutno, mislim da ce igra biti bolja iz kola u kolo.

                          Ne znam da li sam vec rekao, ali Ramires me sinoc tako iznervirao da sam zamalo roknuo direkt u TV. Zasto nije dodao onu loptu Torresu?? Ajde dobro, mogao je da sutira, ali kada je vec zalomio loptu i prebacio je na lijevu, zasto je nije samo gurnuo do Torresa? Jebo ga sut lijevom. Srecom, ovaj je kasnije postigao gol, istina iz ofsajda, tako mi je izgledalo sinoc. Mogao je do sada da ih ima 3, ali ok, idemo dalje.
                          Zanima me samo kako bi igrali da je Drogba u spicu
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Nisam gledao celu tekmu, video sam highlightse... Ne mogu bas da sudim na osnovu skracene verzije, ali ne bih bas kritikovao kao vi, a ja sam uvek bio najkriticniji... Definitivno se slazem za Ramiresa da je decko bolid, to sam uvek govorio, sve sto napravi brzinom posle sjebe, kako je moguce da u onoj situaciji lik ne doda loptu Torresu? Za dva gola sto smo primili ne mogu bas da krivim ekipu, mislim Pogrebnyak je postigao apsolutnu golcinu, jedino sto je na boku A.Cole lako ispao posle onog duplog pasa, ali opet, jednostavno golcina... Drugi na zalost ide na Cechovu dusu, ali sta je tu je, desava se...
                            Naravno sa druge strane Hazard je pokidao, Sturridge bio dobar, mislim da je bolja opcija za krilo od Ramiresa... Mata jeste imao bolje nastupe, ali on uvek igra u istom fazonu, trazi neke fine pasove u prazno, meni se to svidja, na kraju je doprineo za treci gol...
                            Samo bih dodao za Mikela, Ivane stvarno se ne slazem, iako opet kazem, nisam gledao celu tekmu, ali sto sam video, lik je odigrao sasvim dobro, cak imao jedan izlet u napad kad je odigrao dupli pas na polovini Readinga... Essienovi dani su prosli, on nikad nije bio tehnicar, uvek je isao na snagu, energiju i brzinu, a posle ovoliko povreda te karakteristike su znatno opale, mislim nikad se ne zna, svakako da ce biti potreban u rotaciji ali Mikel mi je trenutno pouzdaniji...
                            Sve u svemu, rekao bih da ovo ide u odlicnom pravcu, doveden Azpilicueta, ja ne vidim bas potrebu za jos nekog igraca, treba Marin da se oporavi od povrede, ima tu dosta igraca koji su sposobni da igraju razlicite pozicije sto je znacajno u slucaju povreda, suspenzija i sl...
                            sigpic

                            Comment


                            • Treba desno krilo,ali ne Hulk nego neko jeftinije rjesenje,a i ide mi on na zivce

                              Ramires je kriminalan,on osim trcanja nista ne zna,ja ne mogu da se ne nerviram kada ga gledam.Mata je trenutno los pricajte vi sta god hocete,ne mogu da provalim nikako kako on razmislja,ali meni se kao igrac uopste ne svidja,nadam se da ce se to promijeniti,dosta losih poteza juce...

                              Mikel igra sasvim dobro,ali je ipak problem sto vise nema igraca koji ce povuci ostale da prave pritisak kada nemaju loptu,ocajno se krecu i postavljaju bez lopte

                              Eden Hazard nije za komentarisanje <3
                              Last edited by AK47; 23-08-12, 15:38.
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Pa Moses bi vam legao kao jeftinije resenje, pravi je probijac po toj desnoj, ali ne vredi kad necete da se isprsite za pisljivih 10m...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X