Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tata Mumi View Post
    Ti si muchosgracias nevjerovatno smijesan lik. Smijesnijeg nisam vidio..
    S tobom se ne vrijedi raspravljati...jer tvoja uvijek mora biti zadnja...i ti si toliko pametan kada je fudbal u pitanju, to je zapanjujuce, steta sto nema takvih "pametnih" kao sto si ti pa da klubovi tipa Zvezde ili Partizana pokore Evropu.

    Zao mi je samo sto "navijas" (tj. pljujes) klub kojeg ja volim.
    I konstantno provociras sve kojji ovdje nesto postuju i na taj ancin tjeras ljude iz ove teme.
    Hvala na komplimentu.

    Comment


    • http://www.sportklub.info/vest.php?i...ovo-u-celsiju-
      bilo bi dobro da dodje na pozajmnicu....jer je malo star celsiju trebaju malo mladji igraci...

      Comment


      • Pa dobar je Parker, ali nista posebno realno. Pozajmica bi bila OK, za rotaciju sa Mikelom i Ramiresom...
        I dalje mi nije jasan fokus na odbrambene, danas se opet pominjao Gary Cahill. Mislim da ce Modric na kraju preci, Tottenhem je svestan da on vise ne zeli da igra za njih, sad se nadaju da ce se javiti neki tim iz Evrope jer ne zele da ga daju lokalnom rivalu, ali na kraju ako ne bude drugih zainteresovanih ili ako Modric hoce iskljucivo u Chelsea morace da ga puste, samo je pitanje cene i dokle je Chelsea spreman da ide.
        sigpic

        Comment


        • Naravno da je najbolje resenje Modric...

          Comment


          • Originally posted by Tony_G View Post
            Pa dobar je Parker, ali nista posebno realno. Pozajmica bi bila OK, za rotaciju sa Mikelom i Ramiresom...
            I dalje mi nije jasan fokus na odbrambene, danas se opet pominjao Gary Cahill. Mislim da ce Modric na kraju preci, Tottenhem je svestan da on vise ne zeli da igra za njih, sad se nadaju da ce se javiti neki tim iz Evrope jer ne zele da ga daju lokalnom rivalu, ali na kraju ako ne bude drugih zainteresovanih ili ako Modric hoce iskljucivo u Chelsea morace da ga puste, samo je pitanje cene i dokle je Chelsea spreman da ide.
            I ja to kontam. Jer Modric je u vise navrata rekao kako mu je drago da se Chelsea interesuje za njega, i kako zeli preci u Chelsea i tako stavio do znanja da ne zeli igrati za Tottenham. Ja mislim da ce poslati jos jednu ponudu i to bi bilo to....
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Mislim da Kejhil nece doci i ne treba Celziju, jos su vratili Rajkovica sa pozajmice sad, tako da su upotpunili odbranu.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Reise View Post
                Mislim da Kejhil nece doci i ne treba Celziju, jos su vratili Rajkovica sa pozajmice sad, tako da su upotpunili odbranu.
                Pa da. Odbrana uopste nije problem...samo vezni, da se dovedu 2 igraca, kreator i krilo i dosta.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Kejhil ne treba celsiju...

                  Comment


                  • Obrambene igrace se spominju posto postoje jake spekulacije da Alex ce potpisati za Bayern Munchen, i niko jos nije demantovao te spekulacije, nije Alex, nije njegov agent, nije ni Chelsea.
                    Drugo je to sto kako sada stvari stoje, Chelsea nema nijednog slobonog mesta u kvotu za strane igrace, pa tako jedan mora ici da bih dosao drugi. Cahill se uglavnom spominje jer je Englez, ne zato sto je bolji od Alex, svakako da nije bolji.
                    Oko Rajkovica, on ne ispunjava uslove za radnu dozvolu za Ostrovo, e sad mozda u medjuvremenu je dobio drzavljanstvo Holandije posto je tamo igrao nekoliko godina, ali nisam siguran da bi i tom slucaju ostao u Chelsea.

                    Slozio bih se da odbrana nije najveci problem Chelsea sad, ali da bi dosao Modric, Sneijder, Pastore ili ko vec drugi fudbaler koji nije produkt engleskog ili velskog kluba, mora ici neko isti takav koji je sad clan Chelsea.

                    Comment


                    • Evo malo golova iz protekle sezone.. ;)

                      Last edited by D-Wade; 14-07-11, 12:57.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Kalou je dao prejake golove, ali je Drogba objasnio.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Originally posted by D-Wade View Post
                          Kalou je dao prejake golove, ali je Drogba objasnio.
                          steta sto je ova malarija sjebala Drogbu
                          Mogao je jos sigurno 2 godine igrati vrhunski...kakav napadac, sve u jednom - Didier Drogba!
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Ma Drogba je majstor , ja se nadam da ce ostati u Chelseau i odigrati bar jos jednu sezonu vrhunski .


                            Evo jos jedan klip , koji nema veze s transferima i to , ali meni je licno bas , bas drag :


                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Koji je car Essien, ne mozes njemu i Drogbi pobeci.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Jooj zvukova...kakvi glasovi

                                Sefovi! Obozavam ovaj klip!

                                EDIT: Modric ocajnicki zeli u Chelsea! Poslao pismeni zahtjev za trasnfer...
                                http://www.skysports.com/story/0,195...036125,00.html
                                Last edited by bracala; 14-07-11, 13:26.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X