Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam zasto ova rasprava u ovoj temi,ali eto samo da kazem da je Kaka dobiju rpiliku protiv Barse u revansu LP i nije se sastavio sa loptom kako treba,vrlo slabo...
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Kaka je dobar igrac ali cena je mnogo za ono sto sad pokazuje u Realu.....

      Comment


      • Evo se vratismo na Kaku.
        Pa kako da se sastavi kad Real igra sa 8 defanzivaca, a dva igraca cekaju da im se baci lopta, pa ako sto naprave, a ako ne naprave dace Bog drugi put (protiv Barse).
        Last edited by Reise; 13-07-11, 15:50.
        sigpic

        Comment


        • Nema tu rasprave neke, ako ne dođe Modric, ponuditi dobre pare za Pastore-a, ko njega pita da li hoce ostati u Italiji ili ne. Ne odbijaju se lako najjaci timovi u Evropi.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Originally posted by D-Wade View Post
            @Muchosgracias

            OK, tvoj stav je takav, moj nije.
            Sta je tu je, sva sreca da nisi u upravi Chelsea.

            Originally posted by tata Mumi View Post
            evo citao sma na skysportsu, bila je anketa vezana za Modrica, 60% glasalo da ce on zavrsiti u Chelsea-ju. Ja se jos uvijek nadam da ce on ipak preci u Chelsea.
            Modric zeli igrati za sto vise ambiciozan klub, to bolje za njega. Modric bi mogao zavrsiti u Chelsea, Manchester City, Manchester United, a kad bi Tottenham doveo neke nove jake igrace, on ce 100% ostati tamo. Realno verojatnost da on predje u Chelsea je mala. Bar zasad.

            Originally posted by Reise View Post
            Evo se vratismo na Kaku.
            Pa kako da se sastavi kad Real igra sa 8 defanzivaca, a dva igraca cekaju da im se baci lopta, pa ako sto naprave, a ako ne naprave dace Bog dugi put (protiv Barse).
            Stvar oko Kake vise nije pitanje talenta, jednostavno igrac koji nekolko puta ima problem sa kolenama vise nikad nece biti isti. Dovoljan je Torres, kao i Essien, jos jedan takav u Chelseau je previse.

            Originally posted by D-Wade View Post
            Nema tu rasprave neke, ako ne dođe Modric, ponuditi dobre pare za Pastore-a, ko njega pita da li hoce ostati u Italiji ili ne. Ne odbijaju se lako najjaci timovi u Evropi.
            Modric i Pastore su krajno razliciti igraci. Da si rekao ponuditi dobre pare za Sneijder-a, mozda, ali Pastore? Ne ide.

            Comment


            • A, sta fali Pastore-u? I on i Modric su ofanzivni vezni, dakle, igraci koji trebaju Chelsea-u.

              Sneijder verovatno ode u United, tako da od njega nema nista.

              Modric igra i centralnog veznog, ali ga Chelsea hoce kao plejmejkera, a Pastore je upravo to. Po meni bolji igrac od njega, ali je Modric vec određeno vreme u Engleskoj, pa mu ne treba period adaptacije. Zato njega hoce pre nego li Pastore-a. Ali, Tottenham nece da ga proda.
              Last edited by D-Wade; 13-07-11, 15:58.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Originally posted by D-Wade View Post
                A, sta fali Pastore-u? I on i Modric su ofanzivni vezni, dakle, igraci koji trebaju Chelsea-u.

                Sneijder verovatno ode u United, tako da od njega nema nista.
                Modric nije ofanzivni vezni, taj bi bio Van Der Vart kad pogledamo tim Tottenhama. Modric je razigravac, Pirlo je dobar primer za to kad pogledamo u proslost.

                Pastore-u konretno fali to sto je vrlo nekonstantan, to je glavna stvar koja je njegov licni problem, covek je isforsiran zbog par lepih potega. A svakako tu je i magarac od precednik Palerma, koji idiot, misli da ce dobiti velike pare od nekog, a Pastore nece otici za vise od 20 miliona eura. Osim ako City se ne umesa, ili te nove seike iz Malage. Covek jos tvrdi da Real Madrid i Chelsea vode zestoku bitku za njegovog 'dijamanta'. Idiot.

                Sneijder, pa sta da radimo, zna Manchester United koga uzima, nije to Chelsea.
                Last edited by muchosgracias; 13-07-11, 16:04.

                Comment


                • Meni taj Pastore i nije nesto specijalno, najbolje bi mu bilo da ostane u Italiju.
                  Ako Modrica ne dovedu, ja bi se bacio na onoga Gurkufa. Strasan igrac.
                  sigpic

                  Comment


                  • Pa vidi, Boas igra 4-3-3, sa dvojicom klasicnih veznih i jednim ofanzivnim veznim, dva krila i jedan spic. Tako da ako Modric dođe u Chelsea, sigurno ce biti ofanzivni, jer ce Lampard i Mikel igrati iza njega. Ili zamena u vidu Parker-a ili Lass-a ce igrati umesto Mikel-a.....
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Originally posted by Reise View Post
                      Meni taj Pastore i nije nesto specijalno, najbolje bi mu bilo da ostane u Italiju.
                      Ako Modrica ne dovedu, ja bi se bacio na onoga Gurkufa. Strasan igrac.
                      Gourcuff je interesantan igrac, ali ja bih rekao da je pre strasan talenat, ne igrac. Covek nije realizirao sav svoj talenat, mislim da nikad i nece.

                      Comment


                      • Originally posted by muchosgracias View Post
                        Gourcuff je interesantan igrac, ali ja bih rekao da je pre strasan talenat, ne igrac. Covek nije realizirao sav svoj talenat, mislim da nikad i nece.
                        Talenat je bio u Milanu sa 20 godina, sad mislim da je sazreo, ipak je to glavni centralni vezni francuske reprezntacije.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ne bi bilo lose da dodje Gourcuff...

                          Comment


                          • Originally posted by D-Wade View Post
                            Pa vidi, Boas igra 4-3-3, sa dvojicom klasicnih veznih i jednim ofanzivnim veznim, dva krila i jedan spic. Tako da ako Modric dođe u Chelsea, sigurno ce biti ofanzivni, jer ce Lampard i Mikel igrati iza njega. Ili zamena u vidu Parker-a ili Lass-a ce igrati umesto Mikel-a.....
                            To sto AVB sad trebao bi da trazi je raznovidnost. Kao prvo, ne sme se racunati na Lamparda kao na igrac koji ce igrati 60 utakmica u sezoni po 90 minuta. Drugo, nije bitno kako je on to igrao sa Portom, mislim da je dovoljno intelegentan da postavlja igru Chelsea u soglasnost sa mogucnosti svojih igraca (ne kao klovn Ancelotti koji je igrao trojku na sredinu Zhirkov - Mikel - Ramires). Nemam jasnu ideju kakvu ulogu bi Modric imao u tim Chelsea, ali verovatno bice neki allround-er na sredini terena (ne napadacki orientiran , vec konkretno na sredini), mozda kao sto je bio Scholes u Unitedu, mada Modric ne poseduje neke kljuchne kvalitete kakvih je imao Scholes, osobito u ukljuchenju u napad.

                            Originally posted by Reise View Post
                            Talenat je bio u Milanu sa 20 godina, sad mislim da je sazreo, ipak je to glavni centralni vezni francuske reprezntacije.
                            Nije neka preporuka reprezentativni fudbal, znas...

                            Comment


                            • Ti si muchosgracias nevjerovatno smijesan lik. Smijesnijeg nisam vidio..
                              S tobom se ne vrijedi raspravljati...jer tvoja uvijek mora biti zadnja...i ti si toliko pametan kada je fudbal u pitanju, to je zapanjujuce, steta sto nema takvih "pametnih" kao sto si ti pa da klubovi tipa Zvezde ili Partizana pokore Evropu.

                              Zao mi je samo sto "navijas" (tj. pljujes) klub kojeg ja volim.
                              I konstantno provociras sve kojji ovdje nesto postuju i na taj ancin tjeras ljude iz ove teme.
                              Last edited by bracala; 13-07-11, 16:45.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • sve si upravu....nek ide tamo na temu mancester junjteda pa nek postuje...a ne ovde da kvari temu...

                                Comment

                                Working...
                                X