Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kao što prethodni komentar kaže. Chelsea je doista dobro iskoristio prelazni rok dosad'. Oscar, Eden, uskoro Azipilicueta i dr., sve u svemu dosta sjajno. I to sve prije predstojećih OI.

    P.S. Novi sam na forumu i veliki pozdrav od mene ..

    Comment


    • Auu, treba cekati jos 4 sata
      Nadao sam se da ce Torres igrati, da vidimo kako funkcionise tim sa njim u napadu i Hazardom i Marinom iza njega. Ali jbg, nista od toga.
      Ako neko sazna startnih 11, neka postavi ovdje. Ako ja naidjem sada sastave, svakako cu ih postaviti. Inace, ocekujem da ce tim biti ovakav (s obzirom da na to da je Robi rekao da ce sada sve biti ozbiljnije):
      Cech-Cole-Terry-Luiz-Ivanovic-Lampard-Josh/Mikel-Marin-Hazard-Ramires-Lukaku; mnogi ce biti zamijenjeni tokom utakmice, to se podrazumijeva.
      Samo da ne gledam Malouda-u.

      Pozdrav Murphy, dobrodosao i budi aktivan ;)
      Last edited by Drunken Whaler; 25-07-12, 21:35.
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • Porazeni smo 3:2 od MLS All-Stars ekipe.

        Nisam gledao tekmu ali po komentarima na raznim sajtovima znam da smo izgledali lose. Ali kada vidite nas sastav sve ce vam biti jasno. Hilario; Ivanovic, Cahill, Terry, Cole; Essien, Lampard; Ramires, Marin, Benayoun; Lukaku. Za nas su zabili Terry i Lampard. Nekoliko igraca nije bilo ukljuceno u ovu utakmicu. Vjerujem da je ovom utakmicom Robbie samo zelio vidjeti na cemu smo kada je u pitanju Benayoun i ocekujem da ga se otarasi zajedno sa Maloudom. Naredna utakmica nam je protiv Milana, 29. 07.

        Robbie ima samo rijeci hvale kada je u pitanju Oscar. I pise se da cemo spremiti posljednju "uzmi ili ostavi" ponudu za Mosesa. Cifra je oko €10m.

        De Bruyne na korak od Werdera.

        Last edited by bracala; 26-07-12, 11:52.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Gledao sam sinocnu utakmicu i mislim da smo izgledali pomalo zardjalo, neuigrano ali to je samo pripremna utakmica gde je Robi dosta eksperimentisao sa igracima, ali nismo imali ni srece kod onog zadnjeg gola kada se lopta odbila od Luiza.

          Treci dresovi
          Last edited by DjordjeCFC; 26-07-12, 13:54.
          It's blue, what else matters?

          Comment


          • Gledao sam reprizu drugog poluvremena, poceli smo ga solidno, par dobrih akcija i gol Lamparda... Posle gola smo imali jos nekoliko prilika, mogla je biti bolja zavrsnica... Bas smo glupo primili 2. i 3. gol, kod drugog povratna lopta za igraca koji je potpuno sam usao u kazneni, sreca pa je prijateljska, to ne sme da se desava u PL.

            Ali da se okrenemo transferima, dakle dosao i Oscar, i sad pored njega na sredini su: Essien, Mikel, Lampard, Meireles, Ramires, Mata, Hazard, Marin, De Bruyne, Kakuta, Josh, Piazon, Malouda, Benayoun.... To je 15 igraca u konkurenciji za 5 pozicija, jasno je da makar dvojica moraju da odu, a ne bi me cudilo ni da 5 igraca ode, sto na pozajmice sto za stalno... Ocekujem da Malouda i Benayoun odu za stalno, De Bruyne na pozajmicu... Za Essiena sam ranije mislio da ce otici, ali vidim da je solidno odigrao ove pripreme, a osim Mikela nemamo pravog defanzivnog veznog, tako da bi valjalo da ostane... E sad, tu su u najvecem problemu Kakuta, Josh i Piazon, ne znam kako ce sva trojica dobiti dovoljno sanse, ja bih definitivno zadrzao Josha u ekipi, Kakutu bi bilo dobro poslati u neku ekipu u PL, tipa Wigan, ili neka od ovih sto su dosle iz Championshipa... Piazon je po mom misljenju spreman za igru u prvom timu, odnosno da bude u rotaciji.... Vidim da smo jos zainteresovani za Mosesa, stvarno ne vidim nikakvu potrebu za njim, Piazon ima potencijal da bude duplo bolji igrac, sto naravno ne znaci da je Moses los, ali bio bi u najboljem slucaju u rotaciji... nadam se da ce Wigan odbiti te ponude...
            sigpic

            Comment


            • Ocekujem da najmanje dvojica budu prodati, a favoriti su mi Malouda i Benayoun. Takodje, na samom pocetku prelaznog roka receno je da ce se i ponude za Essiena razmotriti, ali dosad niko nije pokazao interesovanje za njega. De Bruyne je 90% igrac koji odlazi u Werder na kaljenje. Pored njega, ocekujem da i Kakutu zadesi ista sudbina jer je bio poprilicno nedokazan na ovim pripremnim. Sto se tice Piazona, mnogo mi je drag igrac, talentovan je, ali smatram da jos nije spreman za igre u prvih 11. Sam je izjavio da ima jos malo poteskoca da se privikne na brz fudbal u Engleskoj i na malo vremena za razmisljanje dok je sa loptom, u duelima je dosta slab. Ne bih imao apsolutno nista protiv ni da ostane, ali za njega samoga i za njegov napredak najbolje bi bilo kada bi otisao na pozajmicu negdje gdje bi bio standardan. Jedna godina konstantnog igranja bi mu mnogo znacila to je sigurno. Josha bih bez dileme zadrzao u ekipi. Lukaku jos uvijek nije siguran oko svoje buducnosti.

              Dakle, mogli bismo ostati bez 5 igraca: Malouda, Benayoun, De Bruyne, Kakuta i Lukaku.

              Sto se tice Mosesa, nemam nista protiv njegovog dovodjenja jer je mlad, talentovan a transfer je smijesan. Od svih ovih igraca koje imamo nijedan nije bas klasicno krilo, neko ko je u svakom trenutku spreman za prodor, neko ko je brz i jak kao beton. Moses je takav. Ponekad ce nam zatrebati neko ko ce unijeti zivost u utakmicu. Upravo zbog toga i mislim da ga Robbie zeli dovesti, a moze mnogo doprinijeti u rotaciji.
              Last edited by bracala; 26-07-12, 15:45.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Maluda i Benayoun odlaze, De Bruyne ce u Verder, a Piazona bih poslao na pozajmicu u neki klub iz Championshipa posto verujem da bi tamo dobijao vise sanis nego kod nekog kluba iz PL, npr Dzos je prosle sezone otisao u Svonsi i nije se bas naigrao zato sto nisu smeli da rizikuju sa mladim neiskusnim igracem posto je to ipak PL gde se i najmanja greska kaznjava a Svonsi nije bas bio u prilic da sebi priusti takve greske posto bi u svakom trenutku mogli da se nadju u borbi za ostanak. Ja bih Piazona i Dzosa poslao u Bolton na pozajmicu, mislom da bi tamo dobili sansu a videli smo kako su Staridz i Wilser dobro prosli.
                Sta ce biti sa Lukakuom stvarno ne znam, da li ce na pozajmicu ili ce ostati u klubu jos cemo da vidimo jer ako ode onda moramo dovesti napadaca.
                Ja bih pre voleo da vidi nekog igraca poput Kavanija, Falka nego Mosesa (mislim da u ovom trenutku imamo dosta igraca koji mogu da igraju na te 3 pozicije ispod napadaca) jer ako Toresu nebude islo ili se povredi da imamo nekog podjednako dobrog igraca, npr kao sto Real ima Benzemu i Higuaina.
                It's blue, what else matters?

                Comment


                • Samo se ne bih slozio da Piazona i Josha treba poslati u Championship, mislim da bi tamo nazadovali... Dva takva tehnicara i kreativca ne treba da igraju sa drvosecama u Championshipu.
                  A Josh prosle godine u Swansea-ju nije igrao jer je dosao u lose vreme, na kraju januara kad je Swansea vec bio u dobroj formi, odlican sistem su imali, i sigurno je Rodgersu bilo glupo da izbacuje neke standardne igraca zbog nekog klinca koji ce otici za 6 meseci...
                  Ako ce na pozajmicu treba ili Championship ili neka druga liga, po mogucstvu Nemacka...
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Tony_G View Post
                    Samo se ne bih slozio da Piazona i Josha treba poslati u Championship, mislim da bi tamo nazadovali...
                    Zavisi od ekipe u koju bi otisli. Ako bi otisli u Blekpul kao Selvi ili u Bolton, moje je misljenje da bi to bilo dobro jer Kojl i Holovej imaju viziju igre u koje oni mogu lako da se uklope. Ekipe koje uz njih igraju sasvim dobar fudbal su Kardif, Kristal Palas, Brajton, Piterbro, Lester i donekle Votford. To je ono sto sam ja primetio koliko sam pratio.
                    sigpic

                    Comment


                    • Brazil je pobedio Egipat 3-2 uz 2 asistencije Oscara
                      It's blue, what else matters?

                      Comment


                      • Ovaj Adidas konstantno radi protiv nas, kreira nam crne dresove, a i ptice na grani znaju da su nam nesrecni.
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan Piper View Post
                          Ovaj Adidas konstantno radi protiv nas, kreira nam crne dresove, a i ptice na grani znaju da su nam nesrecni.
                          Ne igraj se sa zivotom,sve dobro sto se desilo Adidas je donio,nikad necu zaboraviti utakmice kada je Umbro bio sponzor,sve maler za malerom
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Ne igraj se sa zivotom,sve dobro sto se desilo Adidas je donio,nikad necu zaboraviti utakmice kada je Umbro bio sponzor,sve maler za malerom
                            Ok, u redu je to, ne kazem ja za Adidas uopste, vec za crne dresove. Toliko je evidentno da su nesrecni, da je to bruka. Ne znam zasto ih toliko forsiraju
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Robbie izjavio da ce doci jos 2 igraca u klub do kraja prelaznog roka. Jedan je vjerovatno Azpilicueta, a taj drugi je misterija. A mozda taj drugi bude Moses, vidjecemo. Jos je dodao da ce nekoliko igraca biti prodato/posudjeno.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Nije baš direktno izjavio ovo, malo je Telegraph to ušminkao ali da se između redova pročitati. Još dva igrača bi trebala doći, te će se ekipa smanjiti prodajom i odlaskom na posudbu određenih igrača. Sačekajmo do kraja da se iskristališe to sve pa ćemo onda praviti predikcije. Još je rano trenutno.

                                Inače, Chelsea se povezuje s Oliverom Torresom, 17-ogodišnjim veznjakom Atletico Madrida. Torres je sličan tip igrača kao i netom dovedeni Oscar Emboaba. Ne znam koliko je ovo istinito, ali me ne bi začudilo da ovaj transfer izrealiziramo kad uzmemo u obzir koliko mladih igrača kupujemo u posljednje vrijeme očigledno se tako pripremajući za FFP ( koji, usput, neće zaživjeti još dugo po mom mišljenju ).

                                Comment

                                Working...
                                X