Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Wisey, dobrodosao
    Nadam se da ces biti aktivan i da ces uzivati ovdje sa nama
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Piper,

      Thank you very much. icon_mrgreen.gif

      Btw, kako je čudno gledati Kinga u drugom dresu.
      http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2012/...73_468x395.jpg
      Attached Files

      Comment


      • Cudno ce mi biti a vjerujem i ostalima, naredne sezone kada ga ne bude u plavom dresu. Veliki majstor i covjek je to. Ali moralo je i tome doci kraj. Bar se radujem ovim novim momcima i nadama. Nova generacija dolazi, samo da bude uspjesna kao ova koja je na zalasku i bicu srecan.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Svemu dođe kraj, zar ne?
          King je u Londonu osvojio sve što je moguće bilo, stvarno veliki respekt. Iako je već ušao u pozne godine ja bih ga lično vrlo rado gledao još sezonu il' dvije u plavom dresu jer ovakvu legendu je prelijepo gledati, al' šta je tu je. Želim mu svu sreću u Šangaju, a i u nastavku života. Nadam se kako će se za par godina vratiti u Chelsea, te da ćemo ga gledati u upravi našeg kluba jer je to Drogba i zaslužio.

          King je otišao, a stvarno ne znam kako ću podnijeti kada Čech, JT & Lamps napuste klub. icon_rolleyes.gif
          Nova generacija je došla, a i Robbie s' njima. Lično mi se sviđa novi sistem igre, a i novi igrači mi djeluju kao idealna pojačanja za našu momčad (Hazard ; Marin ; De Bruyne). Nadam se kako ćemo u narednoj sezoni igrat' vrlo važnu ulogu u Premiershipu, al' i u CL.
          Last edited by Wisey; 22-07-12, 20:27.

          Comment


          • Dobrodosao Wisey ;)

            Ima li budnih plavaca da gledamo utakmicu,ostavite link neki.

            Comment


            • Thanks mate. ;D

              XI ; Cech; Ferreira, Luiz, Cahill, Ivanović; Lampard, Mikel, Marin, Hazard, Ramires; Lukaku.
              XI ; Douchez; Jallet, Alex, Sakho, Armand; Lavezzi, Bodmer, Chantome, Nene, Pastore; Gameiro.

              E'o ovdje možeš gledat' meč; http://lsh.lshunter.tv/
              Last edited by Wisey; 22-07-12, 23:23.

              Comment


              • Jedva cekam Eden-a malog da vidim,a i ostale naravno...
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by Wisey View Post
                  Thanks mate. ;D

                  XI ; Cech; Ferreira, Luiz, Cahill, Ivanović; Lampard, Mikel, Marin, Hazard, Ramires; Lukaku.
                  XI ; Douchez; Jallet, Alex, Sakho, Armand; Lavezzi, Bodmer, Chantome, Nene, Pastore; Gameiro.

                  E'o ovdje možeš gledat' meč; http://lsh.lshunter.tv/
                  Sastav nije tacan.
                  igraju: Cech, Hutchinson, Luiz, Cahill, Ferreira, Mikel, Lampard, Kakuta, Hazard, De Bruyne, Lukaku.
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Kakuta,De Bruyne i Lukaku su pod lupom veceras,ova utakmica bi mogla dati odgovor da li idu na posudbu ili ostaju...
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Eden voli da igra protiv PSG-a, pa neka i veceras blista.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Bas voli,maltretirao ih je zadnje dvije sezone
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • ZA sve plavce koji će gledati meč

                          Ko ima ima instaliran SopCast ilki VCL......http://livefootball.ws/9081-chelsea-psg.html dva strašna linka u HD rezoluciji

                          Ovako to izgleda (sa utakmice Seattle-Chelsea)

                          Comment


                          • Mozda sam ja pukao, ali kako da pustim ovo preko VLC-a?
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Nije ovo dobro za Kakutu,ovi samo na Hazard-a idu.Lamps na zadnje veznom,milina kako su sigurni on i Mikel
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan Piper View Post
                                Mozda sam ja pukao, ali kako da pustim ovo preko VLC-a?
                                idi na ovu stranicu http://livetv.ru/en/eventinfo/126531_chelsea_psg/ i dole ti plavim slovima piše "Streams viewable using external software", ispod ovoga klikni na naranđastu ikonu od VLC-a pored stream-a od 1500kbps

                                EDIT:

                                nije loša tekma bar za sad, ovako to izgleda kod mene (jbg pošto je prijateljski meč i nije sad neki stream, zna ovo biti puno bolje)

                                Last edited by edohz; 23-07-12, 00:32.

                                Comment

                                Working...
                                X