Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Drogba View Post
    Kako ti kazes Mumaro,samo tebi verujem

    Tako Condole moj covek,svi bi svrsavali na Hulkovu butinu. Al nema nista od njega 75 posto.
    95%.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Originally posted by tata Mumi View Post
      95%.
      Reci 99%, i ima da dodje
      To si rekao i za Hazarda, pa je dosao
      Daj malo magije, ja i Condi smo se istrosili
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • Sram da vas bude! Doveli Hazard-a, Marin-a, verovatno Oscar-a i jos bi da uzmete Hulk-a! Mnogo ste razmazeni...

        Comment


        • Znaci ipak dosao Oscar... 25m funti nije malo, 30m evra...

          Originally posted by Freshman91 View Post
          i vrlo je pametno sto se Abram ne mesa toliko, verovatno bi u ovom slucaju on ponudio 30m...


          Kao sto rece Wada, podseca malo na Kaku, samo je malko povuceniji, glavno oruzje, pas igra, razbija decko u tom segmentu. Cenim da ce igrati na poziciji centralnog, i da ce se upravo on rotirati sa Lampsom, ali videcemo. U svakom slucaju, Celsi ove godine razbija sa dovodjenjem igraca.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by Drogba View Post

            Tako Condole moj covek,svi bi svrsavali na Hulkovu butinu. Al nema nista od njega 75 posto.
            Preostalih 25% su Piperiskinih i mojih... znaci dolazi Hulk. Jeste Mumara alfa i omega ovde i veliki je Master ali mi ne masimo u vezi Celsija nista!
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • Eh,citam sad da ocemo Edisona,obestecenje je 35 milke funti. Docice nam desni bek jos sigurno i jos jedan napred i toe to.

              Takodje,Jos je razocaran proslom sezonom i minutazom tako da ce opet na pozajmicu posle razgovora ta Mateom. Ove godine mora igrati i mislim da moze kod nas.

              Comment


              • Nesto ne vjerujem da ce doci Edinson. Gotovo je izvjesno da ce Lukaku na pozajmicu i onda ostajemo na 2 napadaca: Torres i Sturridge. Moguce da se nadje eventualno jos jedan napadac u slucaju povreda, ali to ne bi trebao biti neki wc igrac. Zasad je to pisao The Sun tako da je to ravno Scandalu.

                Nego, evo pojavila se informacija da bi Edenov mladji brat, Thorgan Hazard mogao krenuti bratovim stopama i doci kod nas.

                Ako bi on dosao koliko bismo samo brace imali...
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • U koliko sati po nasem vremenu se igra utakmica Chelsea-Seattle?
                  Ako neko nadje stream, nek postavi link
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Da li je istina da je Lukaku otišao na posudbu u Fulham? Ako je tako znači da su ovi spremni na odlazak Dempseya što ni u kom slučaju ne valja.
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment


                    • Originally posted by Merlin View Post
                      Da li je istina da je Lukaku otišao na posudbu u Fulham? Ako je tako znači da su ovi spremni na odlazak Dempseya što ni u kom slučaju ne valja.
                      Tako je Merline. Pominje se pozajmica Lukakua u Fulham, ali jos nije nista ozvaniceno.

                      Ivane, ne znam kad tacno pocinje tekma. Mozda oko pola 4. Ne znam stvarno.


                      Nakon sto je Audi potpisao sponzorski ugovor sa nama, danas je to ucinio i Gazprom. Ugovor je potpisan na 3 godine.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Originally posted by tata Mumi View Post
                        Tako je Merline. Pominje se pozajmica Lukakua u Fulham, ali jos nije nista ozvaniceno.

                        Ivane, ne znam kad tacno pocinje tekma. Mozda oko pola 4. Ne znam stvarno.


                        Nakon sto je Audi potpisao sponzorski ugovor sa nama, danas je to ucinio i Gazprom. Ugovor je potpisan na 3 godine.
                        Provjerio sam sada, u pola 4 pocinje (ali sjutra, ne danas)
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Jedna dobra i losa vijesti. Robbie krece po Cesara Azpilicuetu iz Marseillea. Cijena bi trebala biti oko €10m sto je odlicno.

                          Chelsea manager Roberto Di Matteo is keen to move for Marseille right-back Cesar Azpilicueta.
                          Losa vijest - Maloudu zasad niko nece i prikljucuje se ekipi na pripremama.
                          Last edited by bracala; 18-07-12, 12:04.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Interesovao se Santos i jos par Brazilskih klubova za Maludu, ali su odustali jer nemaju para za njegovu platu...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Ne verujem da je plata toliki problem, vise cinjenica da bi i tamo bio na klupi.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Samo da ga ne vidim naredne sezone. Robbie progovorio o odlascima i posudbama.


                                "Pre-season gives me a great opportunity to see these players in training and competitive games. The final decision who will go out on loan and who will stay will be made at the beginning of August, the first week maybe." he explained. "It depends on the needs of the squad and we will make decisions later on."
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X