Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rek'o sam ne.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Tako je Mumi, reci NE drogi...
      Kakav bre Ibra, 31-godisnji ludak je poslednje sto nam treba... Torresu i ovako samopouzdanje nije na nekom nivou, jos da dodje ovaj da ga sutira na treninzima... neka hvala...
      Vezano za Oscara, gledao sam par klipova, sve je to kul, ali nije mi jasno zasto ga dovodimo... Uopste ne vidim kakav je plan... obicno se dovode igraci za poziciju na kojoj si tanak, a mladih poluspiceva/krila/ofanzivnih vezista (kako god) ima k'o blata trenutno u Chelsea-ju. Mata, Hazard, Kakuta, Marin, De Bruyne, Josh, Piazon, eto to je 7, tu mozemo da dodamo i Ramiresa i Sturridge-a kao potencijalna krila, a u prvoj postavi ce moci samo trojica da igraju, zasto bi jos nagomilavali stvarno ne razumem... kolko god da je dobar Oscar jednostavno ne treba trenutno... ni on nije nista zreliji za prvu postavu od npr. Kakute, Marina ili De Bruyne...
      sigpic

      Comment


      • Ako vi mislite da mozemo da osvajamo titule sa Sturridge-om ili Lukaku-om kao jedinom spicu, onda blago vama.
        Cinjenica je da nam treba spic. Ne mora to biti Ibrahimovic, samo je vazno da se dovede napadac na kojeg se mozemo osloniti ako Torres ne bude blistao ili ako se povrijedi.
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Ivane, samo Lukakuu treba dati sezonu jednu da provede na pozajmici, da igra malo vise kad vec u Celsiju ne dobija dovoljno game time-a, decko je immense talenat, onakva gradja, strahovit talenat.
          Staridz verujem da moze da bude perfektan back up za Toresa, ionako je cele sezona na silu igrao na pozicji krila, pa se ljudi pitaju zasto je sebican.

          Ibra je totalno nepotreban, preskup i star igrac, sto kaze Tony, samo jos fali da sutira Toresa na treningu i da mu umanji samopouzdanje koje je povratio na EP.

          Sve sto vam treba jeste jedan vezista, i back up za Ivanovica.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by Freshman91 View Post
            Ivane, samo Lukakuu treba dati sezonu jednu da provede na pozajmici, da igra malo vise kad vec u Celsiju ne dobija dovoljno game time-a, decko je immense talenat, onakva gradja, strahovit talenat.
            Staridz verujem da moze da bude perfektan back up za Toresa, ionako je cele sezona na silu igrao na pozicji krila, pa se ljudi pitaju zasto je sebican.

            Ibra je totalno nepotreban, preskup i star igrac, sto kaze Tony, samo jos fali da sutira Toresa na treningu i da mu umanji samopouzdanje koje je povratio na EP.

            Sve sto vam treba jeste jedan vezista, i back up za Ivanovica.
            Ok, Lukaku-a treba na pozajmicu, ja bih to uradio i prosle sezone. Sada nam ostaje Sturridge kao zamjena Torres-u. Ne znam, ja mislim da sa njim u spicu ne mozemo nista ozbiljnije uraditi.

            Opet kazem, ne mora to da bude Ibrahimovic, samo neka se dovede neko. Back up za Torres-a nam je potreban skoro pa koliko i za Ivanovica. To je cinjenica.
            E sad, druga stvar ako Torres proradi i ako izbjegne povrede, ali mnogo je meceva u sezoni, a Sturridge mi bas ne obecava mnogo kao zamjena. Na Lukaku-a i ne racunam, niti cu racunati sve dok ne smrsa. Tako mlad momak, a duplo krupniji od Drogbe. Nek ide na pozajmicu, pa za 2-3 godine nesto od njega mozemo ocekivati.
            Ako ostane ovako sto se tice spiceva, ostaje mi da se nadam da ce ta linija iza napadaca spasavati situaciju prije svega dobrim asistencijama, a i golovima.
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Problem kod dovodjenja napadaca je sledeci - Torres je prvi izbor, znaci ko god da dodje bice njemu zamena. I sad treba izabrati dovoljno dobru zamenu a za neku normalnu cenu. Npr. ja ne bih dao vise od 15M za igraca koji ce biti zamena. A za ispod 15M da li moze da se dovede igrac koji je stvarno bolji od Sturridge-a? Nesto mi to deluje nerealno. Vezano za Lukakua, lik je igrao sa 17 godina LE, davao golove redovno za Anderleht pre svoje 19-te i sad mi da kazemo da on nije spreman? Bice treci izbor za spica i kao takav bi imao taman minutazu da se dokaze... Btw, prosle sezone nije mogao na pozajmicu jer ne moze da promeni 3 kluba u jednoj sezoni, jedino je mogao nazad u Anderleht, kao De Bruyne u Genk... Bilo kako bilo, ako moze SAF da dovede Chicharita za 7M i da mu ovaj izvuce rezultat na svakoj drugoj tekmi onda valjda moze i 20M vredan Lukaku da uradi nesto slicno.
              A i ko je realna opcija za back up Torresu?
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Ivan Piper View Post
                Ok, Lukaku-a treba na pozajmicu, ja bih to uradio i prosle sezone. Sada nam ostaje Sturridge kao zamjena Torres-u. Ne znam, ja mislim da sa njim u spicu ne mozemo nista ozbiljnije uraditi.

                Opet kazem, ne mora to da bude Ibrahimovic, samo neka se dovede neko. Back up za Torres-a nam je potreban skoro pa koliko i za Ivanovica. To je cinjenica.
                E sad, druga stvar ako Torres proradi i ako izbjegne povrede, ali mnogo je meceva u sezoni, a Sturridge mi bas ne obecava mnogo kao zamjena. Na Lukaku-a i ne racunam, niti cu racunati sve dok ne smrsa. Tako mlad momak, a duplo krupniji od Drogbe. Nek ide na pozajmicu, pa za 2-3 godine nesto od njega mozemo ocekivati.
                Ako ostane ovako sto se tice spiceva, ostaje mi da se nadam da ce ta linija iza napadaca spasavati situaciju prije svega dobrim asistencijama, a i golovima.
                Staridz na krilu = petljanje, davljenje lopte, sebicnost.

                Staridz na spicu = jedan od najpouzdanijih finishera u PL + Tores + Lukaku.

                Ne treba vama napad vec zadnji vezni i da se ljudski zameni ona zver od Esjena koji vise nije ni za sta, nazalost.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Staridz na krilu = petljanje, davljenje lopte, sebicnost.

                  Staridz na spicu = jedan od najpouzdanijih finishera u PL + Tores + Lukaku.

                  Ne treba vama napad vec zadnji vezni i da se ljudski zameni ona zver od Esjena koji vise nije ni za sta, nazalost.
                  Izmedju 20 i 25 i nosi,trzisna vrijednost mu je 14 milki po TM-u,IDEALAN...
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Khouma Babacar FM ne laze imace liniju koja probija monitor
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Oscar sve blizi nama kako pisu novinari. Malouda navodno pregovara sa nekoliko brazilskih klubova, a za Essiena se niko ne interesuje. Valjda cemo ga nekome uvaljati.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Mumaro ne spominjes da nam se Benajun vratio,odlicno pojacanje. Ne znam sta cemo sa njim,kaze da oce da impresionira Di Matea,sto je najgore on uopste nije lose igrao za Asn.


                        Hulk porice glasine da je u kontaktu sa nama i fokusiran je na igre u Londonu.

                        Comment


                        • Ja i zaboravio na njega. Aj dace Bog pa da i on ode, sta ce nam.

                          Ko jebe Hulka...
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Originally posted by tata Mumi View Post
                            Ko jebe Hulka...



                            Ne treba ocekivati cuda od Oscara odmah, ali ogroman talenat, moze biti WC igrac...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • De Bruyne and Lukaku to WERDER? According to Express, Werder Bremen is about to get loans from Kevin de Bruyne and Lukaku.
                              Ocekivao sam za Lukakua, ali ne i za De Bruyne-a...

                              Kako je mrtva tema kad nema Mumija...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Predsednik Internacionala izjavio da je primio e-mail sa ponudom od oko 20m evra, ali da smatra da Oscar vredi vise od toga.
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X