Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sve si u pravu osim da Witsel ne bi bio skup,mislim da bi morali kesirati 25 milki,a to nije malo

    Nek mi neko ne zamjeri,ali Mata ce morati biti bolji ovu sezonu,iako je vecinu sezone igrao dobro nekako mi je ostao nedorecen
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Sve si u pravu osim da Witsel ne bi bio skup,mislim da bi morali kesirati 25 milki,a to nije malo
      Pff, mislim da bi 15-20m odradilo stvar, ne sme se ni on toliko preceniti, mada istina je da covek ima ugovor do 2016. godine, tako da mozes biti u pravu.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Upravo to,nisam provjeravao njegovu vrijednost na TM-u u zadnje vrijeme,ali je ona sigurno 15-16 miliona+tezak ugovor,tako da se mora ponuditi 22-23 da ga dovedes,nije Benfica naivna,oni sve svoje igrace lijepo unovce...
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Da da, za Witsela bi sigurno bilo potrebno 25M, na kraju krajeva uspeli su da uzmu 25 za Luiza, koji je stoper... Gotivim Witsela, ali nisam siguran da je potreban, od centralnih vezista tu su Frank, Mikel, Josh, De Bruyne, Meireles... De Bruyne je zver od igraca, moze lagano da igra prvu, ali se to verovatno nece desiti, Josh je kreativac slican Modricu, i mislim da moze lagano da igra protiv ovih srednjih i slabijih ekipa iz PL, makar na Bridge-u... Mikel je odradio odlican posao pod Robijem, i mislim da je zapravo njemu jedinom zagarantovano mesto centralnog(zadnjeg) veznog. Zaista ne vidim potrebu za Witselom, jer ako ga dovedemo to gura ove igrace duboko u drugi plan... Ja bih poceo sezonu sa ovim sto imamo, pa ako bas krene lose, tu je uvek januar... I da, posto se pominje Maicon, mislim da bi to bilo dobro resenje, jeftino, ima 31 godinu, taman da odradi par sezona u rotaciji i super...

          AK, slazem se za Matu, mislim da mora da popravi zavrsnicu, cesto je masio dobre sanse, ali mislim da ce mu mnogo pomoci sto ce imati sve dobre tehnicare i brze igrace oko sebe u napadu...
          sigpic

          Comment


          • U pravu je Akan, delovao je malo Mata pri kraju sezone nevidljivo, ali cenim da je razlog mozda previse defanzivna igra kada je Mateo dosao, pa se covek nije sasvim uklopio u tu koncepciju, mozda gresim. Sada ce to ipak biti druga prica sa Hazardom, ubedjen sam da ce ovaj dvojac dominirati, prebolesno izgleda ta kombinacija.

            Tony, ima vremena za De Bruynea i Josha, mladi su, ne verujem da ce ih Mateo gurnuti u vatru odma. Josh je mlad jos rekoh vec, a De Bruyne ipak nije toliko adaptiran na poziciji centralnog, koliko vidim dosta cesce je igrao levo krilo nego centralnog u Genku. Ali dobro, tu su Mikel, Romeu i Lampard, pa i Ramires, na Esijena ne treba vise ozbiljno racunati, Meireles ce koliko vidim otici i to je to. I dalje tu fali jedan kompletan vezista, i Witsel bi svakako sjajno popunio tu rupu.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Pobijene su sve moguce spekulacije oko odlaska Bertranda u Villu.

              “Ryan is a very talented player, who will get his opportunities to play and develop and will become a very good player.” said Di Matteo.
              Ovako nesto sam i ocekivao. I drago mi je zbog ovog momka. Samo da bude potpuno fit naredne sezone i Robbie ce mu ukazivati sansu, siguran sam.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Tony,vidim da nisi stavio Ramires-a(a formacija je najvjerovatnije 4-2-3-1 opet) pa ne znam gdje si mislio on da igra,sto se mene tice iako je klasicni trkac on ce svoje mjesto u prvoj skoro sigurno i naci.E sad malo sto se tice ostalih,Josh-a mi je zao,ali on mora negdje dobiti minute,pretpostavljam da Chelsea ide na naslov ove godine pa je pitanje da li ce stavljati njega u igru ove sezone...Meireles ce NADAM se sjesti na klupu jer on za bolje i nije,Mikel-u je ova formacija legla kao budali samar i odusevio me na kraju sezone,sto se tice De Brunyne-a jos uvijek sam rezervisan,ali se nadam da ce dobiti priliku pa da i to vidimo.Frank je naravno tu i iako bi igrao na zadnjem veznom kao sto je odigrao zavrsnicu sezone onda opet bolje od njega i nema...Ja sam ipak nekako misljenja da tu treba jedan klasni igrac kao sto je Witsel...

                Mata ce morati dosta bolje,iskreno na mene je u zadnje vrijeme ostavljao sve losiji dojam,ali se nadam da ce s Eden-om to znatno bolje izgledati.Konacno igrac koji se nece morati uklapati i to,zlo kako je kvalitetan...
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • AK, nisam pomenuo Ramiresa (pisali smo Mumi i ja ovo pre neki dan, pa zato nisam hteo da se ponavljam, ali posto te ne nije bilo, evo opet....), iskreno ne vidim ga kao jednog od ta dva centralna vezna... Kao sto kazes, on je trkac, nema bas kreativnost, tehniku, viziju, smirenost itd. On je efikasan u kontrama kad moze da se zatrci, ili na strani, a nista od toga ne bi uspeo sa pozicije zadnjeg veznog... Zato ga racunam kao krilo....
                  sigpic

                  Comment


                  • Nije Ramires ni za krilo. On moze da istrci kontru po strani,ali ne bi znao sta da radi kada primi loptu na krilu a da su odbrambeni igraci protivnika na svojim pozicijama.

                    Cudan igrac definitivno.

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Nije Ramires ni za krilo. On moze da istrci kontru po strani,ali ne bi znao sta da radi kada primi loptu na krilu a da su odbrambeni igraci protivnika na svojim pozicijama.

                      Cudan igrac definitivno.
                      Pa jbg, nisam mislio da mu je krilna pozicija idealna, ali iskreno ne znam koja je... na centralnom veznom ne mogu da ga smislim, ne zna lik da razmeni 2/3 pasa, samo bi trcao... Cudan je, sto jes jes, a najgore je sto je sa onim lobom protiv Barse stekao reputaciju nekog carobnjaka i sad ce verovatno ziveti od stare slave...
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Tony_G View Post
                        Pa jbg, nisam mislio da mu je krilna pozicija idealna, ali iskreno ne znam koja je... na centralnom veznom ne mogu da ga smislim, ne zna lik da razmeni 2/3 pasa, samo bi trcao... Cudan je, sto jes jes, a najgore je sto je sa onim lobom protiv Barse stekao reputaciju nekog carobnjaka i sad ce verovatno ziveti od stare slave...
                        Mislim da on treba da ulazi sa klupe ako Chelsea ne igra dobro i da pokusava tim kontrama iz drugog plana da razbije odbranu protivnika.

                        On i Mikel mi ne izgledaju kao dobar i kompatibilan tandem.

                        Comment


                        • http://www1.skysports.com/football/n...h-Schurrle-bid

                          Zanimljivo... Nisam znao da ste bili zainteresovani za njega...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment



                          • Danas mu je pocelo sudjenje. Prema procjenama, moglo bi potrajati najduze 5 dana, a onda ce se znati njegova sudbina. Sta god da se desi, nadam se da to nece uticati na njega samoga, jer je to psihicka gromada. Our captain, leader, legend.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Opa, sada se pominje da je Ibrahimovic trenutno u Londonu i da se vode pregovori oko njegovog prelaska u Chelsea.
                              Sta kazete na to?

                              Ja mislim da je to odlicno (ako je istinito naravno), jer tesko da se mozemo osloniti na Torresa da igra dobro kompletnu sezonu, a adekvatnu zamjenu nema.
                              Da se ne lazemo, ako zelimo titule, sa Sturridge-om ili Lukaku-om u napadu- tesko. Mozda i nemoguce.
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • Izgleda da je Celsi ponudio 25 miliona za Oskara iz Internacionala. Takodje ga trazi i Totenhem ali ne verujem da ce parirati ovolikom novcu. Cuo sam za njega na nekom sampionatu za mlade od pre i uglavnom ga svi hvale. Odlican plejmejker, 20 godina samo je pitanje kako ce da se uklopi ako predje. Ipak direktno u PL, nije to lako treba da prodje dobar vremenski period adaptacije. Igrace za Brazil na OI pa eto prilike da vidimo od cega je ;) Uglavnom nek' je sa srecom

                                Last edited by Condition23; 10-07-12, 08:17.
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X