Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mata ce najvjerovatnije propustiti pocetak nove sezone. Nije u pitanju povreda, nego ce mu Robbie dati malo odmora da dodje sebi, posto se prosle sezone istrosio dosta kod nas, a igrace i OI sada.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment






    • Poceli treninzi. Kao sto vidite, Hazard nosi broj 17, De Bruyne 14 a Marin najvjerovatnije 21.

      Evo i Kakute, Josha, Kalasa i ostale bagre na okupu.
      http://www.chelseafc.com/page/Latest...833109,00.html
      Last edited by bracala; 05-07-12, 15:12.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Vas King Salomon potpisao za Lil.
        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

        Comment


        • Originally posted by C-Bosh View Post
          Vas King Salomon potpisao za Lil.
          Najvece pojacanje za Chelsea

          Covjek koji nikad u zivotu nije znao sta ce s loptom kad je ima,situaciona inteligencija cista 0!
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Nemojte mi dirati Kinga Salomona. Ode dusa nasa. Uvijek ce ostati upamcen po vedrom duhu i po tome sto unese zivahnost u igru kada udje sa klupe, a postizao je cesto i golove. Ali sada je vrijeme za neke nove likove. Uglavnom, odlicno je odradjivao posao dzokera sa klupe. Sve najbolje u Lilleu. Marko je uzeo njegov broj i nadam se da ce biti jos bolji.

            Sada se ceka Maicon.
            Last edited by bracala; 07-07-12, 11:26.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Porto doveo kolumbijskog napadaca Jacksona Martineza za 9m. Logicno mi je da je Hulk uskoro vas novi igrac.
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Ne odvija se sve uvijek logicnim putem.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Nadam se da ce me logika izneveriti, Chelsea bi sa njim bio brutalno jak.
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Originally posted by tata Mumi View Post
                    Ne odvija se sve uvijek logicnim putem.
                    Vjeruj mi da sve zavisi hoce li uspjeti prodati onog James-a Rodriguez-a i jel im to u interesu,on ili Hulk...jedan ce otici
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Misljenja sam da Hulk nije prekopotreban,pogotovo kad uzmemo i cenu u obzir.

                      Voleo bih da vidim jos jednog mladog klasicnog mc-a. Na primer Witsel.

                      Comment


                      • Pa pre bi prodao Hulk-a, jer za njega mogu uzeti 45m, i stariji je 5 godina od Rodrigueza, kome ce cena samo jos vise da poraste.
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Originally posted by Wilshere_19 View Post
                          Pa pre bi prodao Hulk-a, jer za njega mogu uzeti 45m, i stariji je 5 godina od Rodrigueza, kome ce cena samo jos vise da poraste.
                          Pa jasno je to ko dan,ali dosta klubova i njega zele,a ako prodaju jednog drugog nece sigurno...

                          @Ljuba,slazem se potpuno s tobom,to je nesto sto je Chelsea-u potrebnije od Hulk-a
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by Wilshere_19 View Post
                            Porto doveo kolumbijskog napadaca Jacksona Martineza za 9m. Logicno mi je da je Hulk uskoro vas novi igrac.
                            Po cemu to ?? Porto posle odlaska Falkaa nema spica, Martinez je dosao da popuni rupu i zato je kupljen. Ako dodje neki krilni igrac, onda mozes reci da je logican odlasak Hulka, ili pak James-a...

                            Cuo sam da je Witsel povezivan sa vama, bio bi sjajno pojacanje, bas ono sto vam treba u veznom, jak i stabilan igrac sa loptom, pritom veoma kreativan.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Jer su dali 9m, a zna se da pazljivo trose i biraju pojacanja. Moje misljenje, moguce netacno jer ne pratim mnogo Porto i njihovu ligu uopste, ali videcemo... Dace Bog da gresim.
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Pa ne, nije mi jasno posto si napisao da je sada logican potez odlazak Hulka, po cemu ??

                                Hulk je ofanzivni igrac, ali krilni, Martinez je napadac, spic pravi, koji im je nedostajao cele prosle sezone, jer su kuburili sa napadacima kao sto su Kleber i Marc Janko, raspad sistema. Pa je Hulk skoro pola sezona izigravao spica, i zato imao slabu sezonu.
                                Logicno je bilo da ce Porto dovesti bilo kakvog napadaca, i ovaj je bas pravi potez. Kad je u pitanju njegov prelazak u Celsi, ja vise ne verujem da on moze preci, jer su celnici iz Portoa debili kada traze 50m za njega, a to je previse. Covek vredi 25-30m max, a Abram im je ponudio i vise od toga, i ne zele da prihvate to. Mada i ne moraju, jer Hulk ima ugovor do 2015 pa klub ne mora da zuri.

                                U istinu, i nije preko potreban on Celsiju, naravno kada bi dosao, Celsi bi bio nenormalna sila u napadu sa genijalcima kakvi su Hazard i Mata, to bi delovalo opako, ali i ovako bez njega, ovo je poprilicno sjajan tim, spreman da se bori za vrh. Jedina stvar sto je i Ljubasin napomenuo, jeste pozicija veznog, jedan Witsel bi im legao kao budali samar, a ne bi bio previse skup, jos jedan back-up za Ivanovica, ceka se Maicon, i kompletirani su.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X