Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • OMFG, Meningitis, to nije uopste naivno.... jos je lik u ekipi za Olimpijske Igre...

    A reakcija je bila tako kako si opisao, bilo mi je jasno jos u septembru da ce biti propast sa AVB-om, pa sam se do sredine sezone i smirio... Mislim kad se samo setim kako je lik stavljao Lukakua na desno krilo na Old Trafordu.... pu pu.... ne ponovilo se....
    sigpic

    Comment


    • Sumnjam i da ce igrati na Olimpijadi, jer ovo zahtjeva lezanje. O jbt, Drogba imao malariju prije, ovaj meningitis. Kakav haos. Valjda ce biti fit pred pocetak sezone.

      Ponovilo se ponovilo, ali u Tottenhamu sada.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Mislim da sam ja ovde jedini govorio kad je Mateo dosao da on moze biti prvi trener. ;) Verovao sam u njega cim je seo na klupu.

        Iskreno,nisam jos bas nesto zadovoljan timom,nesto mi tu fali Tores mi je veoma nesiguran za prvog nosioca spica koji bi trebao dati 20 plus golova. Staridz kao njegova zamena koji nije odigrao godinu dana na poziciji spica,i Lukaku se spominje da ce u West hem. Dakle,po meni vrlo tanak napad. Evo i ta bolest sa Staridzem sada.

        Pitanje, koliko Marin zaista moze kod nas,pitanje koliko i De brujne i kakuta,dakle sve je to jos nebruseno i nesigurno po meni. Naravno,necemo saznati dok ne dobiju sansu. Mozda se na pripremama vidi od koga sta se ocekuje,pa onda dovesti Hulka,mislim da je itekako potreba. Hulk da,Modric ne.

        Ne znam,ocekujem pripremne sa nestrpljenjem da vidim nasta ce to da izgleda,za sada nisam optimista.

        Comment


        • Originally posted by Drogba View Post
          Mislim da sam ja ovde jedini govorio kad je Mateo dosao da on moze biti prvi trener. ;) Verovao sam u njega cim je seo na klupu.

          Iskreno,nisam jos bas nesto zadovoljan timom,nesto mi tu fali Tores mi je veoma nesiguran za prvog nosioca spica koji bi trebao dati 20 plus golova. Staridz kao njegova zamena koji nije odigrao godinu dana na poziciji spica,i Lukaku se spominje da ce u West hem. Dakle,po meni vrlo tanak napad. Evo i ta bolest sa Staridzem sada.

          Pitanje, koliko Marin zaista moze kod nas,pitanje koliko i De brujne i kakuta,dakle sve je to jos nebruseno i nesigurno po meni. Naravno,necemo saznati dok ne dobiju sansu. Mozda se na pripremama vidi od koga sta se ocekuje,pa onda dovesti Hulka,mislim da je itekako potreba. Hulk da,Modric ne.

          Ne znam,ocekujem pripremne sa nestrpljenjem da vidim nasta ce to da izgleda,za sada nisam optimista.
          Neces ni na pripremama nista vidjeti, bice isti scenario kao prosle godine, otresemo one Japance, Kineze, Amerikance, nebitno, a onda kiksamo u ozbiljnim mecevima.
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Originally posted by Tony_G View Post
            Da da Mumi, i ja mislim da ce mladi dobiti dosta prilika, mislim da samo slep covek ne bi video potencijal koji imaju...
            A za Meirelesa, pa ne mogu reci da ga nesto gotivim, ali mislim da bi ga trebalo zadrzati, bice znacajan za rotaciju... Npr, ako hoce Robbie da odmori Mikela i Lamparda, bilo bi nezgodno popuniti te 2 pozicije bez Meirelesa, npr. Josh i De Bruyne ili Ramires mi ne bi bas ulivali poverenje kao taj tandem, Meireles bi tu savrseno legao... Ako ga prodamo, onda treba juriti zamenu, a tesko je naci igraca koji je dobar za rotaciju a nije bas za prvi tim, i jos za dobru cenu... Bolje je zadrzati ga, manje muke...
            Za Essiena, pa bice mi zao ako ode, ali sta je tu je, nije to onaj stari Essien, ja ne mogu jednog njegovog dobrog poteza u prethodne 2 sezone da se setim, unistile su ga povrede...
            Tu je i Romeu. Zaboraviste momka

            Ne zelim da gledam Ramiresa na poziciji zadnjeg veznog. On je uklopio na desnom krilu, sta nam je sve donio njegovim ubacivanjem u prostor i golovima u zavrsnici sezone. Dakle, samo krilo.
            Nesto ne vjerujem da ce mladi puno dobijati sansu.
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Vidi ove dvojice pesimista. De malo zivlje ljudi, pa prosle sezone smo imali jos losiji tim pa evo sta smo dozivjeli na kraju. Ja sam pozitivan po pitanju nove sezone. Samo polako i sve ce doci na svoje. Robbie & Eddie ce to sve podesiti kako treba.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Bas mi je zao zbog Stturidgeove bolesti. A taman je u timu za OI. . Nadam se da ce se oporaviti sto pre !
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Izgleda da je zavrsio u bolnici. Poceo mu je tretman.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Ljudi,pozdravljam vas dugo me nije bilo...

                    Samo da se oglasim i da kazem da ce ovo biti jedna teska,duga i iscrpljujuca sezona za sve desne bekove u PL-u,zlo ce da cini mali Eden
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Oooo vratio se konacno. Neka si malo i tu knjigu ostavio na miru.

                      Robbie je bio u bolnici kod Sturridgea i kaze da je ovaj pozitivan i da je zasad sve u najboljem redu. Cak je rekao da postoji sansa i da ipak zaigra na OI.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Originally posted by tata Mumi View Post
                        Vidi ove dvojice pesimista. De malo zivlje ljudi, pa prosle sezone smo imali jos losiji tim pa evo sta smo dozivjeli na kraju. Ja sam pozitivan po pitanju nove sezone. Samo polako i sve ce doci na svoje. Robbie & Eddie ce to sve podesiti kako treba.
                        Kad sam ja bio pesimista? Nikad!

                        A evo jedne lijepe vijesti
                        http://www.sportinghead.com/news/163...or-58-million/
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Znam da ti nisi pesimista.

                          Nigdje ja nista nisam nasao o Hulku, cak se nista i ne pise.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Pa Ivane, pogledaj datum kad je objavljen clanak...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              Pa Ivane, pogledaj datum kad je objavljen clanak...
                              Auuu, izvinjavam se svima
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • http://sportwitness.ning.com/forum/t...helsea-interes

                                Opet sve okolo naokolo...

                                Evo vijesti da smo zainteresovani za mladog veznog igraca Axela Witsela (23) http://www.express.co.uk/posts/view/...r-Axel-Witsel-

                                Comment

                                Working...
                                X