Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kalou i Bosingwa su danas napustili klub. Neka im je sa srecom gdje god otisli.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Evo upravo sada gldam na Gol.hr, navodno Real odustaje od Modrica jer Nuri Sahin uporosaštava ovaj transfer, nece da bude dio ovog transfera...
      Ovdje se govori i o nekim sretnim brojevima na dresu kao sto su 10 (Modric nos u reprezentaciji - Ozil), 14 (Dinamo-Tottanham - X.Alonso), navodno Real bi modricu dao da nosi broj 23 sto je nosio Beckham...

      Kad bolje zramislim kod nas bi imao i broj 14 ;)

      http://gol.dnevnik.hr/clanak/nogomet/re ... nosti.html

      Comment


      • Evo sta je Torres ostavio na twitteru po zavrsetku EP-a.

        " The first person to call me last night and congratulate me was Didier Drogba, we'll certainly miss him at Stamford Bridge. He said he has left something for me in my locker, and I am waiting to get back and see what is it."
        Samo potvrda toga da su on i Tito u sjajnim odnosima. A Drogba je po odlasku iz kluba u svlacionici napisao "Blue till I die". Nadamo se da ce Torres nastaviti tamo gdje je Drogba stao.

        Maicon bi mogao za €8m uskoro preci kod nas. Ovo stvarno nisam ocekivao, ali pretpostavljam da je to Robbie uradio iz razloga jer nema smisla dati €15-20m za desnog beka koji bi sjedio na klupi, a pitanje je i da li bi zelio sjediti. Ovako cemo dobiti iskusnog desnog beka koji ce po potrebi uskakati u igru i moze posluziti bar jos 2 godine. Nije toliko lose...

        Tottenham ne odustaje od namjere da dovedu Sturridgea. Mogla bi uslijediti ponuda od €12m.

        p.s. Nema vas danima u ovoj temi...
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Ja mislim da bi sada trebali iskoristiti i dati Sutrridgea za tih 12 mail + 25 mil za Modrica... jer odlaskom Sturridgea otvara se prazno mjesto na desnom krilu za Ramiresa koji je u nekoliko navrata igrao na toj strani i pokazalo se da mu leži....eh sad ja ne bi davao Sturridgea da se mene pita zato sto je on predobar igrac i stvarno talentovan, a ako cemo vec dovesti Hulka onda bi ga dao za Modrica. ;)

          Comment


          • Sturridge je najbolji u spicu i mora ostati kao zamena Torresu. A i 12 miliona je malo,ipak je i on Englez

            Comment


            • Hulk se vec danima ne vezuje sa nama i sanse da ce on preci kod nas su drasticno pale. I potpuno podrzavam ovo da se ne placa koliko Porto hoce. Sturridgea ne bih ni u kom slucaju davao. Treba imati u obziru to da on igra na neprirodnoj poziciji i da je nezahvalno prodati ga nakon samo jedne sezone. Potrebno je i njemu vrijeme da se "pronadje" na poziciji krila ili da se pokaze kao spic. Vidjecemo gdje ga Robbie vidi.

              Ramires ne vjerujem da ce igrati krilo bez obzira ko dodje/ne dodje. Ionako ce iza Torresa biti 3 vrlo kreativna igraca i 3 igraca koja su u stanju graditi akcije i drzati loptu, dok je Ramires samo za kontre. Sa matorim Lampsom koji ce veliki dio sezone presjediti, Ramires bi mogao pomagati Mikelu i odradjivati ono u cemu je odlican - oduzimanje lopti, dobra defanziva i pokrivanje terena.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Pa za sta nam onda služi Lukaku koji kosta 22 miliona ? Znaci mi smo te pare bacili u vodu.

                Comment


                • Ne treba Sturridge-a davati, pogotovo ne za 12M, ogroman je potencijal, kao sto rece Mumi problem je sto je igrao desno krilo celu sezonu, valjda ce ove godine biti spic, najverovatnije kao zamena za Torresa. U tom slucaju bice 3 spica u ekipi - Torres, Sturridge i Lukaku. To je taman mera, s obzirom da ce Robbie igrati samo sa jednim u prvoj postavi. I naigrala bi se sva trojica, bilo bi tu dosta rotacije, slabije tekme u kupovima pa cak i u LS...
                  E sad, za ove tri pozicije iza napadaca tu su Mata, Hazard, Marin, Kakuta i bez problema mogu tu da igraju i McEachran, De Bruyne, Sturridge i Ramires... tako da po mom misljenju ni tu ne treba niko nov... svakako ne Hulk za 50M, ja ga ne bih uzeo ni za 25M, ali to sam ja...
                  Za 2 centralna vezna, pa meni bi sezonu poceli Mikel i Lampard, ipak nije Frank jos za klupu, s tim sto bih ga rotirao sa Meirelesom, McEachranom i De Bruyne-om. Ramiresa ne bih voleo da gledam kao centralnog veznog, nema on tu dovoljno prostora da se zaleti, a nema ni tehniku ni viziju da kreira nesto sa te pozicije... Njega treba kao krilo forsirati, i najverovatnije ce se tu rotirati sa Marinom...
                  E sad Modric, mislim da je suludo pucati pare na njega kad u klubu imas McEachrana koji ima potencijal i da nadmasi Modrica... Mislim, decko je sa 17 godina igrao LS protiv Marseja i to zadnjeg veznog (Pirlo style), ulazio bez problema u tekme PL isto sa 17 godina kod Ancelotija, cak i kod AVB-a one 2 tekme sto je odigrao je bio odlican, na Goodisonu protiv Evertona, decko sa 18 godina ima neverovatno samopouzdanje... Treba mu dati sansu, sad je trenutak, kad je Lamps na zalasku, taman da se rotiraju... a ne da se dovodi Modric... Inace ne kazem da je Modric los, odlican je, ali je glupo dovoditi ga....
                  sigpic

                  Comment


                  • Tony fino si to sklepao. Otprilike i ja imam tako nesto u glavi, samo eto sto bi Ramires mogao pored Mikela da svojom energijom i zalaganjem pomogne u suzbijanju protivnickih napada i sto bih Lampsa cuvao za jace utakmice. Ali na kraju krajeva, sta god da Robbie sastavi samo da se pobjede pocnu nizati.

                    Sada se pojavljuju glasine da je Napoli napravio iskorak u dovodjenju upravo Meirelesa, a ovaj nista ne porice. Postoji sansa da ode i Raul. Zasad su otisli Bosingwa, Kalou, Drogba. Mozda do kraja ode i Essien...

                    Ali znaci jedva cekam pripremne. Imam cvrst osjecaj da ce Robbie davati priliku mladima.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Da da Mumi, i ja mislim da ce mladi dobiti dosta prilika, mislim da samo slep covek ne bi video potencijal koji imaju...
                      A za Meirelesa, pa ne mogu reci da ga nesto gotivim, ali mislim da bi ga trebalo zadrzati, bice znacajan za rotaciju... Npr, ako hoce Robbie da odmori Mikela i Lamparda, bilo bi nezgodno popuniti te 2 pozicije bez Meirelesa, npr. Josh i De Bruyne ili Ramires mi ne bi bas ulivali poverenje kao taj tandem, Meireles bi tu savrseno legao... Ako ga prodamo, onda treba juriti zamenu, a tesko je naci igraca koji je dobar za rotaciju a nije bas za prvi tim, i jos za dobru cenu... Bolje je zadrzati ga, manje muke...
                      Za Essiena, pa bice mi zao ako ode, ali sta je tu je, nije to onaj stari Essien, ja ne mogu jednog njegovog dobrog poteza u prethodne 2 sezone da se setim, unistile su ga povrede...
                      sigpic

                      Comment


                      • Ne treba ni slucajno Meirelesa da prodaje, na EP je igrao kao kod nas drugi deo sezone i jasno se videlo sta covek moze samo to u Celsiju nije pokazao, a nije ni dobio sansu u kontinuitetu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Samo jos da dodam ovo za Meirelesa. Ako on bude htio otici, onda ga treba pustiti. Ne trebaju nam nezadovoljni igraci u timu. A vece sanse dajem Essienu za odlazak.

                          Hazard se sutra seli u London.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Naravno da ako hoce da ide da ga treba pustiti...

                            Inace, Meireles je dobio dosta sansi prosle godine, cak je kod AVB-a imao prednost u odnosu na Lamparda i to u kljucnim utakmicama, npr. protiv Valensije, City-ja, Napolija itd. on je pocinjao a Frank bio na klupi... jedan od razloga zasto sam zamrzeo AVB-a, potpuno suluda odluka...
                            Ali dobar je Meireles skroz, i sigurno ce biti znacajan ako ostane...
                            sigpic

                            Comment


                            • Da, to je problem sa njim, ocekuje svuda neki povlascen status.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Tony_G View Post
                                Naravno da ako hoce da ide da ga treba pustiti...

                                Inace, Meireles je dobio dosta sansi prosle godine, cak je kod AVB-a imao prednost u odnosu na Lamparda i to u kljucnim utakmicama, npr. protiv Valensije, City-ja, Napolija itd. on je pocinjao a Frank bio na klupi... jedan od razloga zasto sam zamrzeo AVB-a, potpuno suluda odluka...
                                Ali dobar je Meireles skroz, i sigurno ce biti znacajan ako ostane...
                                Pretpostavljam da je reakcija bila hvatanje za glavu i nevjerica dok je Lamps na klupi.

                                Ne znam, ja Robbieju vjerujem nenormalno koga god da dovede i vjerujem da ce uigrati ekipu da igra napadacki. Nadam se da ne grijesim, ali ovaj covjek prosto zraci nevjerovatnom pozitivnoscu i smirenoscu.

                                @Nash

                                Bio je malo pogodjen odlaskom AVB-a pa je najavio da i on zeli otici, onda se smirio. Sada cemo vidjeti sta ce biti.

                                EDIT: Sturridge obolio od meningitisa.
                                Last edited by bracala; 03-07-12, 19:11.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X