Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman91 View Post


    Pogotovo ova plava strafta, ona je genijalna...
    Ukusi su razliciti, ali ce se svi sloziti da su vasi rozi pobedili.

    Btw..



    Ekstra dresovi. Podsecaju na dresove Marseille-a.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Originally posted by D-Wade View Post
      Ukusi su razliciti, ali ce se svi sloziti da su vasi rozi pobedili.
      To jos nije zvanicno, i ne verujem da je istina, tako da...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Tako je Mumi, fly emirates su bili ubedljivo najjaci, to mi je i dalje jedini Chelsea-jev dres koji imam...
        Ovi novi nisu losi, nekako su mi old-school, ali generalno boli me uvo...

        Nesto razmisljam, ako nastavimo sa ovim 4-2-3-1, u konkurenciji za te 3 pozicije ce biti: Mata, Hazard, Hulk, Sturridge, Kakuta, Marin, eventualno De Bruyne i McEachran, i mozda Davila? Ovo je bolest...
        A 2 centralna - Lampard, Mikel, De Bruyne, McEachran i Meireles....
        Sa vrhunskom odbranom, ovo je ekipa za titulu...
        sigpic

        Comment


        • Kod onih dresova mi je genijalno odradjeno ono kod znaka Fly Emirates, ona svjetlost, kao da cekas da izadje iza... genijalno.

          Zaboravio si Ramiresa i Romeua.

          Davilu otpisi komotno. Taj se mora nametnuti u Vitesseu prvo. A ovo ostalo bi trebalo biti kako kazes. Poslije pripremnih tekmi cemo znati otprilike kako bi to moglo izgledati. Al' me mnogo raduje ova konkurencija. Jos od Carlove double sezone nismo imali ovakvu sirinu.

          Sreca pa je ovo ljeto puno sportskih dogadjaja (EP i OI). U suprotnom bi izludio do nove sezone.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Da jbt, Ramires, skroz sam ga zaboravio, jos jedan... Romeu manje vise, ne ocekujem mnogo od njega...
            sigpic

            Comment


            • Rocafela je zaboravio sifru od foruma sve je pokusavao ali nema sansi da pogodi
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • Nek pravi novi account.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Originally posted by Condition23 View Post
                  Rocafela je zaboravio sifru od foruma sve je pokusavao ali nema sansi da pogodi
                  Pa nek mu posalju novu sifru na email, samo nek klikne na ono da je zaboravio sifru.
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Robbie uskoro stize sa odmora i njegova sudbina bi se uskoro mogla konacno definisati. Daily Star pise da je sve sredjeno oko njegovog ugovora, ali dok to ne potvrdi Sky, ne vjerujem nista.

                    Vec svi znate da je nasa ponuda za kupovinu zemljista Battersea odbijena i sada uprava trazi nova rjesenja za kapacitet stadiona. Nadogradnja Bridgea se sada ponovo pokrenula. Navodno, okrug Fulham je spreman pomoci klubu novcano u prosirivanju Bridgea, a potrebno je mnogo novca. Vidjecemo sta ce biti, ali kapacitet se mora povecati. Da li izgradnjom novog stadiona ili prosirivanjem trenutnog, ali mora se povecati.

                    Juce smo kupili 3 brata (Lamisha Musonda, Tika Musonda, Charly Junior Musonda), Belgijanca. Zanimljivo da su sva trojica veznjaci. Medju njima najtalentovaniji je momak po imenu Charly Musonda, 15 godina, plej. On je i najmladji. Ako se sjecate, prije pola godine smo doveli takodje 3 brata, Engleze.

                    Evo ih redom kako sam naveo iznad:
                    Spoiler
                    20 godina 1345807585.jpg

                    18 godina 1340.jpg

                    15 godina musonda-201x300.jpg



                    Idu ova braca u paketima. Kupis jednog, gratis jos dva.
                    Last edited by bracala; 10-06-12, 11:13.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Sluzbeno: Di Matteo potpisao jednogodisnji ugovor.

                      EDIT: Di Matteo-u su ponudjeni ciljevi za sledecu sezonu, ako ih ispuni, dobija ugovor od tri godine, ako ne, dolazi Guardiola.

                      Ciljevi su:
                      -Premier League: Top 3
                      -Champions league: latter stages
                      -FA Cup: Semi final
                      Last edited by Drunken Whaler; 10-06-12, 16:39.
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • Svi ovi ciljevi su ostvarivi. I ja nas ocekujem u TOP3 u PL. Ne bi trebalo biti problema sa Villom, WBA-om, Fulhamom i takvim ekipama, a upravo na takve ekipe smo prosuli vazne bodove prosle sezone. U LS dokle doguramo, grupa se mora proci. U FA Cupu bi se moglo doci do 1/2 finala. Opet kazem, zrijeb i sreca su najvazniji. Vazniji od forme, igraca i svega ostalog. Ali opet generalno, moguce je ostvariti ove ciljeve.

                        Uz Robbieja sam svim srcem! Da ostvari dobre rezultate i pokaze da ono nije bila slucajnost. Izvukao nas je iz govana i doveo do samog vrha. Napravio je strasan timski duh i odbijanje prihvatanja poraza. Ocekujem da ce isto to usaditi i u nove igrace koji su stigli/stizu ovog ljeta.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Na kraju ipak fer odluka da se ponudi Robiju ugovor... Sad sledi pravi test za njega, imace odlicnu ekipu, i sad su mnogo veca ocekivanja. Mislim da su oni ciljevi neka izmisljena prica, nerealno mi je da bi se Roman zadovoljio sezonom bez trofeja, pogotovo posle dovodjenja Hazarda i Hulka... Iskreno, ja mislim da je titula skroz realna, LS je ipak druga prica...
                          sigpic

                          Comment


                          • Robbie bi trebao potpisati specifican ugovor. Naime, on ce potpisati ugovor na dvije godine sa mogucnosti da se saradnja prekine nakon godinu dana, ukoliko bude bilo potrebe. Ovo ne shvatajte zdravo za gotovo, ali sam to nacuo na twitteru. Vidjecemo, ali svakako je odlicno sto ostaje kod nas.

                            Slazem se Tony da se moze ici na titulu, TOP3 je neupitan plasman. Ako se uzme prvenstvo, odlicno, ako ne uzme nije tragedija. Ovo je mlada ekipa, novi kostur, trebace neko vrijeme da se malo uigraju i shvate jedni druge. U svakom slucaju, sezona bez trofeja mi ne izgleda kao nesto ostvarljivo. Moramo uzeti nesto.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Eh da niste osvojili LS, sada bi Hazard bio u United-u! Navijao sam svim srcem za Chelsea ali mi je sada krivo...

                              Comment


                              • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                                Eh da niste osvojili LS, sada bi Hazard bio u United-u! Navijao sam svim srcem za Chelsea ali mi je sada krivo...
                                I ja sam za vas protiv Barcelone.

                                Ne kenjaj, imacete odlicnu ekipu.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X