Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tata Mumi View Post
    Nemam SK. E jbm ti sve mrve svijeta!
    Lomi, preti, plati, nadji, izmisli ne znam sta vise da ti kazem Mumaro Mozda ima na netu ali cisto sumnjam
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Sad bih se najradije od muke bacio na to poprsje.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • E onda te ne zalim mnogo
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Najjace na kraju kad se zavrsilo...
          Gone, but never forgotten - Didier Drogba

          Mnogo dobri snimci bili, 2 puta iz sve snage ukliza igracu i uzme loptu, znaci ukliza padne pa opet ukliza i uzme loptu, koja je to energija bila. Golovi ,,sa tribina'' iz okreta Liverpulu, Evertonu, slobodnjaci. Arsenalu na 12 utakmica dao 12 golova. Kaze ,,nisam ja doneo trofej LS Celsiju. Doneo ga je tim jer smo oduvek bili jedni uz druge kad je bilo najteze. Ceh je najzasluzniji za pehar, odbranio je 3 penala i dve stopostotne sanse Robenu. Ljudi uvek pricaju o napadacima sto je pogresno''. Strasan igrac. Legenda! Lepo je bilo kad odgledas sve odjednom podsetis se svega sto je uradio za klub!
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Originally posted by Condition23 View Post
            Najjace na kraju kad se zavrsilo...
            Gone, but never forgotten - Didier Drogba

            Mnogo dobri snimci bili, 2 puta iz sve snage ukliza igracu i uzme loptu, znaci ukliza padne pa opet ukliza i uzme loptu, koja je to energija bila. Golovi ,,sa tribina'' iz okreta Liverpulu, Evertonu, slobodnjaci. Arsenalu na 12 utakmica dao 12 golova. Kaze ,,nisam ja doneo trofej LS Celsiju. Doneo ga je tim jer smo oduvek bili jedni uz druge kad je bilo najteze. Ceh je najzasluzniji za pehar, odbranio je 3 penala i dve stopostotne sanse Robenu. Ljudi uvek pricaju o napadacima sto je pogresno''. Strasan igrac. Legenda! Lepo je bilo kad odgledas sve odjednom podsetis se svega sto je uradio za klub!
            I onda zaplaces k'o covjek
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Predstavljeni i gostujuci dresovi za narednu sezonu.
              Spoiler



              http://www.chelseafc.com/page/Latest...803400,00.html

              Moglo je i bolje ali nije lose, srednja zalost. Bitno je da su domaci do jaja. A vjerujem da ce treci biti prejaki.

              City bi navodno htio poslati €15m za Sturridgea. Bojim se da cemo mi njega izgubiti. A Robbie bi mogao saznati svoju buducnost narednog vikenda kada se vrati sa odmora. Na nekim stranicama pise kako je sve spremno da dobije ugovor. Ne vjerujem ja tome jos, dok ne vidim Robbieja kako olovkom prelazi preko papira.
              Last edited by bracala; 07-06-12, 10:43.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Piperiska zaplaces k'o siroce

                Mumaro nema sta da se bojis za Staridza. Vise se i ne secam da li sam ga hvalio ili sta sam pricao o njemu. Znam da ga u ovom trenutku ne cenim nista posebno. Zabije bre glavu, non stop potez vise. Imao je dobar period ali generalno nije to to.
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Sturridge je imao odlicnu polusezonu, a kasnije ocajan period druge polusezone. Ali momak ima veliki potencijal i volio bih ga vidjeti kao napadaca, jer je citave sezone igrao kao krilo a on to nije. Ne bih volio da on od. Ako Lukaku ode na posbu (a hoce vjerovatno) onda bi Danny mogao biti zamjena Torresu na poziciji napadaca.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Ja, da imam Hulka i Hazarda , ne bih se previše brinuo oko budućnosti Staridža .

                    Edit: Jeste, ljubomoran sam !
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Mumaro neka se proda Staridz ja ti dovodim igraca da bude backup
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • Originally posted by Ves View Post
                        Ja, da imam Hulka i Hazarda , ne bih se previše brinuo oko budućnosti Staridža .

                        Edit: Jeste, ljubomoran sam !
                        Mora Danny biti zamjena Torresu. Znas i sam koliko je duga sezona u PL, a to nije jedino takmicenje. FA Cup, Carling Cup i LS su jos tu. Bice prostora da se on i Torres rotiraju na mjestu spica. A sam Sturridge izgara da veze nekoliko tekmi kao napadac, jer nije dugo. Ovako bi imao priliku za to.

                        @Condaro

                        Danny ne ide nigdje.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Mumi, sta pricas ti..cuj srednja zalost..Premocni su vam gostujuci dresovi.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Pa dobro ukusi su razliciti. A mozda je to samo zato sto sam ih jednom pogledao, mozda mi postanu jaci kad ih vidim na igracima.

                            Ali su 5 puta bolji od ovih od ove sezone.
                            Last edited by bracala; 07-06-12, 15:51.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Originally posted by D-Wade View Post
                              Mumi, sta pricas ti..cuj srednja zalost..Premocni su vam gostujuci dresovi.


                              Pogotovo ova plava strafta, ona je genijalna...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Sto se mene tice, najjaci gostujuci dresovi ikada.

                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X