Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Joe Cole je imao bar malo svog doprinosa u tome da Eden potpise za nas.

    "I spoke to Joe Cole and what he said above all was that Chelsea was the right club for me. "
    Sto se tice desnog beka:
    Van der Wiel said he was yet to hear any offers from Chelsea.
    Mislim da ga mozemo dovesti. Pozitivna stvar je sto je citav prelazni rok na raspolaganju kada su pregovori sa ovim momkom u pitanju. Ne mora se uopste zuriti, samo polako.
    Last edited by bracala; 04-06-12, 21:00.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Iako cemo verovatno dovesti Kagawu, ne mogu prezaliti sto nismo uzeli Hazarda!

      Kakav je to igrac na FIFI...Pogotovo TOTY edition(Team of the Year)! Verovatno niko od vas ne igra FIFU!

      Comment


      • Jok ne igra Prebacio sam njega i Hulka, Celsijeva formacija je sada tako bolesna, bar ova koju sam ja namestio. Hazard levo, Mata u sredini, Hulk desno, ispred njih Tores, a iza Lampard i Ramires

        Comment


        • Navikao sam da se u Srbiji uglavnom igra PES... Ja pritom igram na PS3. Igram dosta Ultimate Team i vec znam svoju ekipu za sledecu sezonu!

          Hazard, Kagawa, Valensija i ispred verovatno Van Persie! Samo treba skupiti pare za njih!

          Sry za OFF!

          Comment


          • Juventus i Torino navodno hoce Bosingwu.

            Momcovi, samo da vam kazem da smo poduvali sto se tice one ponude za kupovinu zemljista za izgradnju novog stadiona. Dakle, nista nema od Battersea lokacije. Sada uprava treba traziti novu lokaciju ili rjesenje kada je novi stadion u pitanju. Prosirenje Bridgea je Sizifov posao, to otpada najvjerovatnije. Battersea je bila idealna lokacija, samo 4 km udaljena od sadasnjeg Bridgea, ali eto, tako nam grah pao. Nista od toga. Vidjecemo sta ce oni skontati, ali evidentno je da je potreban veci stadion/kapacitet.
            Last edited by bracala; 05-06-12, 12:42.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Courtois ostaje jos jednu godinu na posudbi u Atleticu. Ali jedan detalj je bitan - nece braniti protiv nas u mecu UEFA Super Cupa, 31. avgusta ove godine.

              Banetov agent tvrdi da je Bane zadovoljan u klubu i da ne zeli ici nigdje.

              Hazard bi trebao nositi ili broj 11 ili 17 na dresu. Mene nekako vuce na 17.
              Last edited by bracala; 06-06-12, 12:32.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • 11 treba povuci iz upotrebe, za sva vremena. Cisto da se zna ko ga je nosio, a i to bi bio fin gest prema Drogbi.
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Originally posted by Ivan Piper View Post
                  11 treba povuci iz upotrebe, za sva vremena. Cisto da se zna ko ga je nosio, a i to bi bio fin gest prema Drogbi.
                  Nece doktor Didije da dozvoli da se povuce... On hoce da vidi novog koji ce da donosi uspehe timu Bolja fora dodje klinac sa calom (npr ti i tvoje dete) na stadion gleda Celsi i pita te ,,Ko je ova 11ica, on je najbolji igrac u ekipi'' a ti kazes ,, Sine to je (taj i taj) ali tu 11icu je nosio jedan crni cika legenda kluba jedan od najboljih napadaca svih vremena'' i tako dete ti se odusevi

                  Kao sa Del Pijerom...da ostane bre Piperiska da ostane broj!
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Bane negirao tvrdnje svog agenta i tako rasirio prostor za spekulacije o svojoj buducnosti.

                    "With regards to speculation about my future, we will see what happens. But whatever happens, it will be between myself, Chelsea and my actual representatives. As it stands today, I am a proud Chelsea player."
                    Mislim da on ostaje kod nas kako god.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Originally posted by Condition23 View Post
                      Nece doktor Didije da dozvoli da se povuce... On hoce da vidi novog koji ce da donosi uspehe timu Bolja fora dodje klinac sa calom (npr ti i tvoje dete) na stadion gleda Celsi i pita te ,,Ko je ova 11ica, on je najbolji igrac u ekipi'' a ti kazes ,, Sine to je (taj i taj) ali tu 11icu je nosio jedan crni cika legenda kluba jedan od najboljih napadaca svih vremena'' i tako dete ti se odusevi

                      Kao sa Del Pijerom...da ostane bre Piperiska da ostane broj!
                      Dodje neki bidon tipa Torres i dobije tu 11-icu, i sta onda? Staa?
                      Dobro ajde, ne Torres, ali nadje se neki promasaj od igraca i obruka taj broj.
                      Ili povuci broj, ili izgraditi spomenik, nesto se mora uradit'
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan Piper View Post
                        Dodje neki bidon tipa Torres i dobije tu 11-icu, i sta onda? Staa?
                        Dobro ajde, ne Torres, ali nadje se neki promasaj od igraca i obruka taj broj.
                        Ili povuci broj, ili izgraditi spomenik, nesto se mora uradit'
                        Gle' coveka Pa ne moze 11ica da se da bidonu... To mora da bude neverovatan talenat ili vec dokazan igrac. Ima fore jednu sezonu da se dokaze. Ako omane skida mu se 11ica da mu se neki broj tipa 48 i molim lepo cao zdravo.
                        Spomenik u svakom slucaju da se izgradi!

                        P. S. Ne diraj Toresa sledece sezone daje 24+ u svim takmicenjima... Ja do sad nista u vezi Celsija omasio nisam. Dakle pamti sta sam rekao 24+ Fernandooooo
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Originally posted by Condition23 View Post
                          Gle' coveka Pa ne moze 11ica da se da bidonu... To mora da bude neverovatan talenat ili vec dokazan igrac. Ima fore jednu sezonu da se dokaze. Ako omane skida mu se 11ica da mu se neki broj tipa 48 i molim lepo cao zdravo.
                          Spomenik u svakom slucaju da se izgradi!

                          P. S. Ne diraj Toresa sledece sezone daje 24+ u svim takmicenjima... Ja do sad nista u vezi Celsija omasio nisam. Dakle pamti sta sam rekao 24+ Fernandooooo
                          Ne diram Torresa, samo ga navodim kao primjer, dodje bomba, a od bombe nista
                          I ja imam osjecaj da ce da reseta naredne sezone.
                          Svi govore da je on i dalje ocaj od igraca, ali po meni od je odigrao veoma dobro zavrsnicu sezone. Nikad ga nisam napao, niti cu. Za mene je on i dalje velicina!
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Samo kazem korner koji je on iznudio..Drogba glavom i molim lepo. Kakav je zmaj Fernando, Alehandro, Roberto, Migel i ostala imena.
                            Tores i da nece da da gol ova dvojica (Hulk i Hazard) ce da ga napucaju sa strane i ima da udje
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • Mora dupli za legendu...
                              U 22:00 izmislite Sport klub ko ga nema neka izmisli Veliki as Drogba oprostajni intervju... Jos jednom sam hteo da vas podsetim da ne bude posle plakanja i tuge...nismo znali ovo ono. Opravdanja nema. Imate maltene 2 sata da se snadjete!
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Nemam SK. E jbm ti sve mrve svijeta!
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X