Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Fedex ba View Post
    Neka ide Anelka.Onakav igrac uopste ne treba Celsiju.On se i ne bori za grb na dresu.U finalu LS-a protiv Mancestera kada je promasio odlucujuci penal kao da se nije desilo.Isto tako protiv Evertona u kupu je promasio penal i nista.
    Jbg, covjeku je sve ravno...
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Najbitnije je da dodje Modric,ali bitan je i Lukaku.Mislim da ako dodje Lukaku da Kalu moze da ide,moze Celsi i bez njega.
      Lampard i Teri su pravi dokaz kako se bori za grb.Oni u svakom mecu daju 110% svojih mogucnosti,pogotovo Teri.

      Comment


      • Pa da, ali su oni vec dugo u Chelsea-u. Ne mozes od coveka koji je promenio milion klubova ocekivati da pokazuje previse osecanja nakon nekog neuspeha. Nije emotivno vezan za Chelsea kao ova dvojica. A, dobar je Kalou igrac, podcenjuju ga mnogi. Ako dobije sansu, videces o cemu pricam.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Ne treba Celsi da se resava Kalua jer je uvek bio odlican dzoker sa klupe i dobar starter kad treba. Kolicina energije koju unese kad udje u igru je ogromna i Celsi treba da se resi Anelke a i Malude kom je po mom misljenju istekao rok trajanja i prodornost mu opada iz meca u mec.
          sigpic

          Comment


          • Ja uopste ne cijenim Kalua kao igraca,nije nijedan bitan mec odigrao dobro.
            Sta mislite o tome da dodje Falkao umjesto Lukakua?Mislim da bi se bolje pokazao Falkao.

            Comment


            • Falcao je odlican igrac, ali on i Torres su isti tip igraca. Mislim da je za Chelsea mozda bolje Lukakua da dovedu. Decko je kao Drogba i uz pravog trenera i pravu minutazu, on ce zaseniti Radamela. Ali, bilo koji od njih dvojice je svakako dobro pojacanje, samo ja mislim da je Lukaku bolji izbor.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Da dodju Falkao ili Lukaku,Modric i jos jedan vezni i da odu Maluda i Anelka i ja sam zadovoljan.Mislim da bi ta ekipa mogla da osvoji LS i domacu ligu.

                Comment


                • Originally posted by Fedex ba View Post
                  Da dodju Falkao ili Lukaku,Modric i jos jedan vezni i da odu Maluda i Anelka i ja sam zadovoljan.Mislim da bi ta ekipa mogla da osvoji LS i domacu ligu.
                  PL mozda a LS nikako sledece sezone, Murinjo ce da izdominira. ;)

                  A ne znam sto ste vi navijaci Celsija zapeli za klasicne spiceve koji ne mogu da igraju po strani. S obzirom na to da Celsi igra 4-3-3 i da Boas preferira 4-3-3, Celsiju trebaju prodorni igraci, tu su najtanji. Ako ce da se menja formacija i da se igra sa 2 klasicna spica, onda tek Celsiju treba Falkao ili Lukaku, mada Lukakua treba da dovedu svakako zbog talenta koji poseduje a ima idealne predispozicije za spica u PL.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Ne treba Celsi da se resava Kalua jer je uvek bio odlican dzoker sa klupe i dobar starter kad treba. Kolicina energije koju unese kad udje u igru je ogromna i Celsi treba da se resi Anelke a i Malude kom je po mom misljenju istekao rok trajanja i prodornost mu opada iz meca u mec.
                    I ja bih volio da Kalou ostane upravo zbog te energije.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Pa ja mislim da ce Celsi ove sezone igrati 4-4-2.I nije nemoguce osvojiti LS.

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        PL mozda a LS nikako sledece sezone, Murinjo ce da izdominira. ;)

                        A ne znam sto ste vi navijaci Celsija zapeli za klasicne spiceve koji ne mogu da igraju po strani. S obzirom na to da Celsi igra 4-3-3 i da Boas preferira 4-3-3, Celsiju trebaju prodorni igraci, tu su najtanji. Ako ce da se menja formacija i da se igra sa 2 klasicna spica, onda tek Celsiju treba Falkao ili Lukaku, mada Lukakua treba da dovedu svakako zbog talenta koji poseduje a ima idealne predispozicije za spica u PL.
                        Ma tesko i PL, s obzirom da ce doci novih igraca, novi trener, novi saradnici...treba sve da se slozi i da tim udje u "masinu"

                        Iskreno bih ja prije volio da dodje Lukaku, ali najvise bih volio da dodje Modric i to sto prije kako bi se onda paznja mogla preusmjeriti na dovodjenje krilnih i prodornih igraca.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Pa tesko, zavisi kako ce se to uklopiti ali opet tu i imate neke sanse a u LS sledece sezone mislim da niko nece moci da zaustavi Real.

                          Modric je mentalno nestabilan, ne bih se njemu toliko radovao na vasem mestu ali igracu tog tipa svakako.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Pa tesko, zavisi kako ce se to uklopiti ali opet tu i imate neke sanse a u LS sledece sezone mislim da niko nece moci da zaustavi Real.

                            Modric je mentalno nestabilan, ne bih se njemu toliko radovao na vasem mestu ali igracu tog tipa svakako.
                            Pa jbg za Pastorea traze 45m a Modric godinama igra u PL i dokazan je i covjek zeli sam preci u Chelsea.

                            Evo plana kako da se dovede Lukaku, Chelsea ce kupiti mladog veznjaka Genka, De Bruyne-a i odmah ga dati na pozajmicu (jer realno ne bi on igrao prvu) u Anderlecht kao dio dogovora za dovodjenje Lukakua.
                            http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...yne-deals.html
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Originally posted by tata Mumi View Post
                              Evo plana kako da se dovede Lukaku, Chelsea ce kupiti mladog veznjaka Genka, De Bruyne-a i odmah ga dati na pozajmicu (jer realno ne bi on igrao prvu) u Anderlecht kao dio dogovora za dovodjenje Lukakua.
                              http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...yne-deals.html
                              Jedino uprava Chelsea moze smisljati vakve tajne zagovore za nekih igraca koji nikad nece imati vecu ulogu za Chelsea, i na kraju ostati sa prazne ruke.
                              Originally posted by D-Wade View Post
                              Pa da, ali su oni vec dugo u Chelsea-u. Ne mozes od coveka koji je promenio milion klubova ocekivati da pokazuje previse osecanja nakon nekog neuspeha. Nije emotivno vezan za Chelsea kao ova dvojica. A, dobar je Kalou igrac, podcenjuju ga mnogi. Ako dobije sansu, videces o cemu pricam.
                              Kalou je dobio puno prilika, vec je puno sezona deo Chelsea. On je dovoljno dobar za klupu Chelsea i upotrebiti ga u rotaciji protiv slabijih protivnika, i nikad nece biti bolji nego sad.



                              Originally posted by D-Wade View Post
                              Falcao je odlican igrac, ali on i Torres su isti tip igraca. Mislim da je za Chelsea mozda bolje Lukakua da dovedu. Decko je kao Drogba i uz pravog trenera i pravu minutazu, on ce zaseniti Radamela. Ali, bilo koji od njih dvojice je svakako dobro pojacanje, samo ja mislim da je Lukaku bolji izbor.
                              Falcao i Torres mozda su klasicna spic igraca, ali sa razlicitim karakteristikama.
                              Lukaku nije kao Drogba, nikad nece ni biti, pre bice kao Emile Heskey, oni koji su gledali komediju od igraca zvanog Heskey znaju sta pricam.



                              Originally posted by S-Nash View Post
                              PL mozda a LS nikako sledece sezone, Murinjo ce da izdominira. ;)
                              A ne znam sto ste vi navijaci Celsija zapeli za klasicne spiceve koji ne mogu da igraju po strani. S obzirom na to da Celsi igra 4-3-3 i da Boas preferira 4-3-3, Celsiju trebaju prodorni igraci, tu su najtanji. Ako ce da se menja formacija i da se igra sa 2 klasicna spica, onda tek Celsiju treba Falkao ili Lukaku, mada Lukakua treba da dovedu svakako zbog talenta koji poseduje a ima idealne predispozicije za spica u PL.
                              Chelsea atakuje na sve najvise vrhove, Lukaku kao neko ko ima idealne predispozicije za spica u PL moze ici u Aston Villu, Stoku ili Liverpoola.


                              Originally posted by S-Nash View Post
                              Modric je mentalno nestabilan, ne bih se njemu toliko radovao na vasem mestu ali igracu tog tipa svakako.
                              Uzeli smo Torresa, imamo Essinea, zar postoju jos nestabilnije stvorenje od fudbalera na planeti?








                              Smatraj se upozorenim,tri posta za redom,vidis kako sam ti sredio sve u jednom.
                              Last edited by manda; 11-07-11, 14:44. Reason: Upozorenje!

                              Comment


                              • Essien uspjesno operisan.
                                http://www.chelseafc.com/page/Latest...390624,00.html
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X