Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tata Mumi View Post
    Kakav je to as...Jedan od najboljih napadaca koje sam gledao. Steta, mogao je bar jos jednu sezonu u Celsiju da odigra vrhunski (uz rotaciju) ali i sad kad vec ide neka mu je srecno gde god da potpise. Uzeo je LS za to je ziveo.
    Last edited by Condition23; 22-05-12, 16:31.
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Danas kad sam video u novinama da napusta Celsi kad nisam povratio kafu ...
      Zna li se ko je bio problem u pregovorima on ili uprava ?
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Tuga , tuga , ali jbg , morate biti svjesni da ce jedan po jedan odlaziti.

        Kako mi ga je samo bilo zao u januaru , kad je promasio onaj penal , pa one suze i to , ali eto bar je uzeo LS , s Obalom tesko da ce , ne vjerujem da ce vise igrati za njih ..

        Veliki Didier

        Uvijek je bio zanimljiv i van terena , i bas mi je zao sto odlazi , mogu misliti kako ce mi tek biti kad Essien ode

        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Steta zaista, veliki je to as, veliki...

          Juri li se zamena, ili cete i dalje da kuburite sa Toresom ??
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by Gangrena View Post
            Danas kad sam video u novinama da napusta Celsi kad nisam povratio kafu ...
            Zna li se ko je bio problem u pregovorima on ili uprava ?
            Pa uprava mu je nudila ugovor na jednu godinu a on je hteo dve. Pritom su mu ovi Kinezi ponudili 250k nedeljno, sto je nekih 100k vise nego u Chelsea-ju. Pa ti proceni ko je problem.
            Sve u svemu, ocekivano, ima 34 godine, nije voljan da sedi na klupi, ovamo ce imati milion mesecno, i to je to.

            Da li ce biti kupljena zamena ili ce pokusati nesto sa triom Torres, Lukaku, Sturridge, ostaje da vidimo. Znajuci Romana i upravu Chelsea-ja, 90% sam siguran da ce odresiti kesu za nekog napadaca, samo se nadam da ne bude novi promasaj kao Torres...
            sigpic

            Comment


            • Ne mogu da verujem da ce otici. Drogba je glavna asocijacija na Celsi..
              Tako je i meni bilo zao kad je odlazio Henry iz Arsenala. .
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Kažu... ukazana mu je čast pre odlaska.

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Kazu da ste nudili za Mouru 20m funti, ali predsedniku Sao Paola je to malo...

                  http://www1.skysports.com/football/n...Sao-Paulo-star
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Ode nam Didier tvorac modernog Chelsea !!

                    Hvala Titi na svemu sto je dao Chelsea-u poslije zavrsetka karijere mora dobit neku funkciju u klubu ..

                    Druze DROGBA mi ti se kunemo !

                    Odlazak Drogbe znaci ostanak Torresa , Marin je tu , takodjer De Bruyne , vraca se Kakuta moje misljenje jos 3 igraca na svakoj poziciji i mozemo napadati iduce godine trofeje fino
                    Falcao , Cavani ili Hulk bi dobro dosao

                    Comment


                    • Zvanicno su klub napustili Bosingwa i Kalou, istekao im ugovor. A jos jednu godinu ugovora imaju Malouda, Essien i Fereira. S njima treba uprava da pregovara da vide sta i kako. Realno od ove trojice nema nikakve koristi vise, tj. jedino Fereira moze da uleti ako bude neki 6/7 povreda u odbrani. Maloudu ne mogu da gledam vise, a Essiena mi je zao, ali povrede su ucinile svoje i covek vise nije ni pola igraca koji je bio...
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Tony_G View Post
                        Zvanicno su klub napustili Bosingwa i Kalou, istekao im ugovor. A jos jednu godinu ugovora imaju Malouda, Essien i Fereira. S njima treba uprava da pregovara da vide sta i kako. Realno od ove trojice nema nikakve koristi vise, tj. jedino Fereira moze da uleti ako bude neki 6/7 povreda u odbrani. Maloudu ne mogu da gledam vise, a Essiena mi je zao, ali povrede su ucinile svoje i covek vise nije ni pola igraca koji je bio...
                        I meni je mnogo zao Essiena, ali sta mu ucinise povrede koljena... Zalosno zaista. Ali nadam se da se na njemu mogu uzeti solidne pare. On najvise vrijedi u ovom otpadu.

                        Hulk skoro pa sam zeli preci kod nas. Na nekim stranim forumima sam procitao da je Hazard izabrao nas. Ali ja to ne vjerujem nista, vidjecemo jos. Naredne sedmice ce reci gdje nastavlja karijeru.

                        Tony, perverzna ti je ta rospija na avataru.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Originally posted by tata Mumi View Post
                          I meni je mnogo zao Essiena, ali sta mu ucinise povrede koljena... Zalosno zaista. Ali nadam se da se na njemu mogu uzeti solidne pare. On najvise vrijedi u ovom otpadu.

                          Hulk skoro pa sam zeli preci kod nas. Na nekim stranim forumima sam procitao da je Hazard izabrao nas. Ali ja to ne vjerujem nista, vidjecemo jos. Naredne sedmice ce reci gdje nastavlja karijeru.

                          Tony, perverzna ti je ta rospija na avataru.
                          Rospija je brutalna.

                          Za Hulka iskreno ne verujem da dolazi, prevelike pare se traze, a krilnih igraca trenutno ima i previse. Osim ako ne planiraju da koriste Hulka kao centralnog napadaca. Ali najvise bih voleo da dovedemo Cavanija, mada ne bih se bunio ni za Falcaa.

                          A za Essien sumnjam da ce neko dati dobre pare. Prvo, svi kojima je ostala jedna godina ugovora se prodaju za manje pare, drugo, Essien stvarno nije sto je bio. Ako neko ponud 10M za njega ja bih prihvatio. A realno prihvatio bih i manje...
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Tony_G View Post
                            Rospija je brutalna.

                            Za Hulka iskreno ne verujem da dolazi, prevelike pare se traze, a krilnih igraca trenutno ima i previse. Osim ako ne planiraju da koriste Hulka kao centralnog napadaca. Ali najvise bih voleo da dovedemo Cavanija, mada ne bih se bunio ni za Falcaa.

                            A za Essien sumnjam da ce neko dati dobre pare. Prvo, svi kojima je ostala jedna godina ugovora se prodaju za manje pare, drugo, Essien stvarno nije sto je bio. Ako neko ponud 10M za njega ja bih prihvatio. A realno prihvatio bih i manje...
                            Ajde.

                            Hulk moze vrlo lako doci kod nas. Torres izgleda ostaje, tako da bi Hulk bio krilo. A Luiz je odbio sve spekulacije o prelasku u Barcelonu i rekao da je presrecan i da zeli postati legenda ovog kluba. Navodno se Lampsu sprema i posljednji ugovor.

                            I 10m za Essiena je dobro i opet bi bio najplaceniji od ovih otpadaka. Navodno je Arsenal zainteresovan za Kaloua, mada ne vjerujem. Sta ce im on...


                            FA Community Shield
                            12 August 2012 - Chelsea v Manchester City; Villa Park, Birmingham

                            UEFA Super Cup
                            31 August 2012 - Chelsea v Atlético Madrid; Stade Louis II, Monaco

                            FIFA Club World Cup Japan
                            6 - 16 December 2012

                            Naredne sezone imamo sansu za cak 7 trofeja.
                            Last edited by bracala; 24-05-12, 11:32.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Hulku su ove godine statisticki parametri znatno opali kada se pogleda prosla sezona, i glavni razlozi za to su pod broj 1: odlazak Radamela, Hulk nije imao kome da asistira ove sezone, i pod broj 2: Hulk je ove sezone vise bio eksploatisan na poziciji napadaca, sto je velika greska, jer je to potpuno neprirodna pozicija za njega.

                              Iako ima enromnu klauzulu, Porto je sad izjavio da ce 30m biti dovoljno. Ocigledno je da ce Hulk otici, zeli da ode u veci klub, menadzment Porta je to shvatio, i zato su i odradili ovaj potez.
                              Ako dodje kod vas nigde drugde ga ne vidim sem na poziciji desnog ofanzivnog krila, a nekako cenim, da ako ne uhvatite Hazarda, on je sledeci na listi.

                              Tony, svaka cast za avatar, rospija iz Sin City-ja je brutalna...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Najezim se...

                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X