Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tata Mumi View Post
    Bilo bi prijatno da se stavi klempo na avatare. Vjerujem da to nikome ne smeta, dosta smo cekali. ;)

    Ma opusteno Pipi, ima jos vremena. Vidjecemo sta i kako, nemoj kaciti takve vijesti par dana ovdje. Samo vesele mogu.
    A kome da smeta?

    Ja se jedva odlucih koji cu.
    Sada samo jos da stavim Boasa u signature i to je to
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Ja bih najradije 20 slika odjednom stavio na avatar.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Originally posted by tata Mumi View Post
        Ja bih najradije 20 slika odjednom stavio na avatar.
        Ma i ja bre

        Fora je sto sam htio Boasa u signature, da sacuvam avatar koji nam donese sve ovo, ali ipak se odlucih da ga maknem, odradio je svoje, ispraznio se maksimalno, mozda ga eventualno stavim na pocetku naredne sezone. Mozda i u narednih 5 min, zavisi od raspolozenja Jooj bruke, razmisljam pola sata koga da stavim na signature i avatar...

        Jbt, sad kapiram, ona lama je 'ladno pogodila da mi osvajamo LS
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Moram dupli, ne znam vise ni sta pricam...

          Ko ne vjeruje u Boga, posle onog juce- mora promijeniti misljenje. Ako ne u Boga, onda u neku visu silu, veze nemam ni ja sam. Moram priznat, ja sam jedan od tih (nisam vjernik, ali sada ne znam sta da mislim).
          Trenutno sam zbunjen maksimalno. Ne mogu da vjerujem o cemu ja razmisljam

          U svoj ovoj prici Di Matteo je ispao veliki, veliki majstor. mogu svi da kritikuju nasu igru, taktiku, ali neka ti hejteri/kriticari kazu da li je postojao drugi nacin da se dodje do trofeja? Jasno je kao dan da Chelsea ove sezone igra lose, jednostavno, nije postojao drugi nacin da se pobijede Barcelona, Napoli, i sada Bayern. Di Matteo je otkrio taj nacin, postavio je sve kako treba, unio sjajnu atmosferu u timu i sto je najvaznije, maksimalno je motivisao igrace.
          Kada razmislite o tome, shvaticete da je ova pobjeda zasluzena. Ako ne mozete to da ukapirate, onda napravite jedan osvrt na prethodne sezone, na one kradje, lopovluk, ona krivicna djela (Ovrebo, mrs u zatvor!). Dakle, pravda. Ako ni sada ne kapirate, 'bem vas onda, vama nema pomoci...
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Potpis ti je ekstra. Gdje god da si ga ukrao, dobro si birao.

            Ima Boga! Sad je i nas pogledao.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment



            • Ni manje, ni vise, nego Tiger Tank

              Polu covjek, polu striper- ime mu je Ivan Piper
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • JAO LUDNICEEEEEEEE !

                Kakvo vece za pamcenje,ostace urezano u srcu mom zauvek. Nisam verovao kad su stigli ti penali.

                Ali veliki majstor T I T O,znaci moj DROGBA VOLIM TEEEEEEEEEEEEEEE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                Comment




                • Morao sam ovo podeliti sa vama.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Na koju foru sad ja i Drogba imamo isti signature?
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment




                    • sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Nisam bio odavno na ovom forumu ima 4 mjeseca

                        Nek je i nas sunce ugrijalo .

                        Bayern je bio bolji sto jest jest , al niko im nije kriv sto nisu iskoristili svoje prilike


                        Sta reci za Didiera majstor ostaje majstor

                        Bilo nam je suđeno ove sezone da osvojimo LP , a i zasluzili smo nakon toliko godina !

                        BLUE IS THE COLOUR !

                        Comment


                        • I just can't get enough.



                          Uzivanje!
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment



                          • sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Jadna Eva ce nas napustiti, tesko da jedna zena moze izdrzati sve ove napade tokom jedne sezone
                              Ko zna sta joj rade iza kamera
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • Stvarno jadna zena
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X