Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja bih volio Falkaa da vidim kod nas.Covjek je majstor,nevjerovatan spic,a 15m + Tores nije nimalo lose za nas.Jos Falkao je rekao da ce tesko ostati ako Atletiko ne bude igrao LS sledece sezone,a Atletiko je zavrsio na 5.mjestu u Primeri,tako da on vrlo vjerovatno mijenja klub.
    Vise bih njega volio da vidim nego Hulka...

    Comment


    • A sta cemo ako mi ne budemo igrali LS ?

      Baern je svakako favorit u finalu,domaci teren je to ipak,em su izgubili titulu i kup,bice pretesko.

      Toresa ne bih menjao ni za koga.

      A na sportalu pisalo,jos jedan peh za Celsi ne igra maluda. Pa kako to moze da bude peh ,samo plus za nas.

      Comment


      • Ako ne budemo igrali LS, igracemo LE.

        E to ti je odraz maloumnosti nasih portala. Takvi naslovi i recenice tipa: "Malouda ulazi da bi donio kreativnost na terenu." Tako nesto kad cujem/procitam, zazalim sto je takvim osobama dozvoljen pristup multimediji.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Heynckes konstantno govori kako smo takticki najjaca ekipa i kako ce Bayern tesko sa nama, jer kako kaze, ako nije mogla Barcelona, tesko ce i Bayern. Zeli prebaciti pritisak na nase momke pred finale. Bayern je izgubio i prvenstvo i kup i ovo im je sansa za spas sezone. Ali oni su favoriti.

          Od Hazarda nema nista, vjerujem da znate. On ide u Manchester, a ja sam ubijedjen da je to 99% City. Zato smo se vjerovatno i okrenuli dovodjenju Hulka. Vidjecemo sta ce biti sa Willianom...

          Poslije finala uprava i Drogba ce odrzati sastanak i pokusati doci do dogovora kako bi Drogba zavrsio karijeru igrajuci za nas.
          Last edited by bracala; 15-05-12, 15:11.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Hulka cete dovesti jedino ako on zatrazi da ode jer uprava zeli da dobije onoliko novca koliko glasi njegova klauzula, a to je MNOGO...
            On je ove sezone odigrao zaista dobro, i dalje je najbolji igrac i strelac ekipe iako je krilo. Na 38 meceva ove sezone, dao je 21 gol i 15 puta asistirao, slabije od npr pretprosle sezone.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Prica se da bi Porto bio voljan prodati ga za €40m, a sta je istina od svega toga, vidjecemo. Samo treba docekati da se rijesimo pojedinih igraca (Bosingwa, Ferreira, Essien, Malouda, Kalou, Turnbull, Torres/Drogba (?)) i da se dovede desni bek, tipicni veznjak, jedno krilo i napadac. Ta pojacanja + Bertrand, Kakuta, Josh, De Bruyne, Lukaku i eto oslonac tima za narednih 10 godina.
              Last edited by bracala; 15-05-12, 18:49.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Tako je Mumi...
                Jbt, uvek zaboravim da imamo i De Bruyne-a, kad samo pomislim koliko bi mi lakse bilo da su on i Kakuta ove godine igrali umesto Maloude i slicnih. Mogao je i Josh dosta prilika da dobije. A ljudi govorili na pocetku kako nema mesta za klince...
                sigpic

                Comment


                • Na nekim stranim sajtovima sam naisao na podatak koji kaze da je Genk u ugovoru trazio da De Bruyne ostane kod njih jos jednu sezonu. Draze bi mi bilo da je igrao kod nas, ali i tamo je standardan citavu sezonu i vise od pola sezone je odigrao kao centralni veznjak. Jos jedan plus za njega. Ali koliko mi je zao za Josha, to ne mogu opisati. Svi su bili uvjereni, a i ja, da je Swansea idealan za Josha. Kad pogledas to i jeste tako. Igraju lijep fudbal, lopta fantasticno cirkulise sto je odlicno da nas Josh dobije slobodu, a onda se pojavi ludi Sigurdsson i kao da je lik odlucio da eksplodira bas kad nas Josh ode tamo. Nevjerovatno.
                  Isto tako se ocekivalo i da ce Kakuta igrati u Boltonu, ali nije. Sva sreca pa je produzen u Dijon i tamo je bio veoma dobar, zabio 4-5 golova. Valjda ce ovi momci doci do svojih 5 minuta.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Luiz i Cahill bi trebali biti spremni za Minhen. A pojavio se "trac" da bi Abram mogao dovesti Hiddinka na mjesto trenera, a Robbie bi bio pomocni. Robbie je i sam prije izjavio da bi prihvatio ulogu pomocnog trenera. Hiddink & Robbie bi bio nas tandem od naredne sezone. Poslije 2 godine, Robbie bi preuzeo ulogu trenera nakon sto bi u te 2 godine naucio neke stvari od dosta iskusnijeg Hiddinka.

                    Sta mislite?

                    Meni je to OK. Volio bih obojicu u klubu. Hiddink kao trener ili sportski direktor (kasnije), odlicno. Taman za ovaj rebuilding ekipe.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Iskreno Mumi, ne vidim sta to ima Robbie da nauci od Hiddinka... Uopste, ta fora, da jedan trener bude mentor drugom mi je potpuno nepotrebna. Robbie ima neke svoje ideje, i najbolje ce napredovati ako sam bude mogao sve da isproba, a ne da bude u senci nekog drugog trenera. Ako osvoji Chelsea LS, a Robbie ne ostane trener onda nemam reci za Romana. Stvarno ne bi imalo nikakvog smisla dati mu otkaz, a jos gora varijanta bi bila da ga vrate na mesto pomocnog. To da li ima iskustva ili ne je meni glupa prica. Pa nije pao s Marsa. Covek je u fudbalu vise od 20 godina, ocigledno da ga igraci obozavaju i da ima autoritet, na taktickom planu je odradio odlican posao sa ekipom u kojoj gotovo nijedan igrac nije bio u formi, i da ne nabrajam sad sve probleme koji su postojali... Mislim da Chelsea uopste nema tezak zadatak oko rekonstrukcije kluba, jedino je pitanje da li ce moci da privuku one najbolje igrace ako budu u LE sledece godine, ali cak i u tom slucaju bice kvalitetnih igraca koji bi dosli. Svi znamo vec napamet koje su pozicije potrebne. Samo treba normalan trener koji nece ludovati sa sistemom i selekcijom (kao sto je to cinio AVB) i sve ce biti OK. Za mene je Robbie taj trener...
                      sigpic

                      Comment


                      • Ono cega se ja najvise plasim je kako ce se Robbie pokazati naredne sezone kada svi budu ocekivali od njega rezultate i visok plasman. Kada pritisak bude 10 puta veci. On je iskocio iz drugog plana i digao ekipu i uradio ovo sto je uradio. Svaka mu cast na tome. Ali vec sam rekao da je dosta lakse kada izletis iz pozadine, niko nista od tebe ne trazi, sta odradis odradis. Hiddink bi bio trener, a kasnije mozda i sportski direktor. Ne bih volio da Robbie naredne sezone sagori od pritiska i da popije otkaz, a on sam zeli biti sto duze u klubu na bilo kojoj funkciji.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Originally posted by tata Mumi View Post
                          Ono cega se ja najvise plasim je kako ce se Robbie pokazati naredne sezone kada svi budu ocekivali od njega rezultate i visok plasman. Kada pritisak bude 10 puta veci. On je iskocio iz drugog plana i digao ekipu i uradio ovo sto je uradio. Svaka mu cast na tome. Ali vec sam rekao da je dosta lakse kada izletis iz pozadine, niko nista od tebe ne trazi, sta odradis odradis. Hiddink bi bio trener, a kasnije mozda i sportski direktor. Ne bih volio da Robbie naredne sezone sagori od pritiska i da popije otkaz, a on sam zeli biti sto duze u klubu na bilo kojoj funkciji.
                          Pa ako ne moze da se nosi sa pritiskom u Chelsea-ju onda ni ne treba da bude trener. Do sada se pokazao kao kvalitetan, sledece sezone bi bila veca ocekivanja, ako ih ispuni, odlicno, ako ne, onda da se vidi sta dalje, ali rano je pricati o tome. Zasluzio je sansu sledece sezone i to je to. Bio bi korak nazad da se vrati na mesto pomocnog trenera. Ili otkaz ili da ostane kao trener...
                          sigpic

                          Comment


                          • Meni bi jace bilo da ostane sto duze u klubu. Njegova dalja destinacija bi bila ponovo WBA, a njemu je draze da bude kod nas sto duze.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Luiz izjavio kako je vjezbao cuvanje Gomeza... ali na Play Stationu. Kakva je ovo kraljina!

                              De Bruyne slomio prst i okoncao sezonu. Steta, valjda ce biti OK i proci pripreme sa nasim momcima.



                              Nekoliko njegovih dodavanja sa pozicije centralnog veznjaka. Momak ima odlican osjecaj za prostor, sjajno protura te lopte igracima ispred sebe, nije sebican. Svidja mi se i jedva ga cekam vidjeti kod nas. Vrijedi pogledati.

                              http://sportwitness.ning.com/forum/t...-season-and-is

                              Volio bih da ovo bude istina.
                              Last edited by bracala; 17-05-12, 12:23.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Jedva cekam Piazona !

                                Pozivam Pipieristu da napise nesto vise o utakmici u Beranama sa Partizanom (u temi partizan),tek sam sad video,bilo je i dosta navijaca. PIPI pisi izvestaj !

                                Comment

                                Working...
                                X