Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cestitke Plavci, jos vam je jedan ostao, nadam se da cete uzeti i njega
    sigpic

    Comment


    • http://www.youtube.com/watch?v=r2XNXMPtbAs prejako

      Comment


      • Evo pogleda golove,Ramires sa loptom je jedan odd najbrzi igraca,sjecam se onog trka protiv barse,i sada ovo.
        Dimateo,ako uzme i LS,mora ostati.
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Originally posted by prskaj View Post
          Koliko mi je drago zbog Chelsea, a pogotovo zbog vas navijaca ovde. Em sto ste najgotivniji od svih navijaca na forumu, em sto mi se mnogo dopao Chelsea ove sezone. Svi su ih osporavali, a oni ucinise cudo. Moraju osvojiti LS! A Di Matteo nemam reci za njega...
          Hvala prskaj brate. ;)

          Da uzivamo!



          Prevolim. <3



          There's only one Di Matteo, Di Matteeeeo!

          Spoiler



          Spoiler


          Najjaca dosad.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Joj plesova hahaha!

            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Ludaci

              Osvojen FA,meni isto omiljen kup. TITO GA ZABIJA !

              Comment


              • Ohaaaaj da cestitam na serpanji i to najstarijoj Jos samo da udarim recku na Bajern i ja sam za vas ovde uradio i previse... Mnogo sam ja ovde mojih moci istrosio na podrsku za Chelsea. Nek' ste vi meni zivi i zdravi i da se osvaja jos mnogo trofeja...a bice ih sigurno Ljubi vas vas Condition


                Jaooooj ne ovaj poljubac u usta ali nisam mogao da nadjem drugi... Ne u usta da se razumemo dragi moji saborci
                Mumaro za sve si ti kriv...ti si me svemu naucio i gledaj sta se desi...Pogle' ovo ljubim se k'o peder u pi..u materinu
                Last edited by Condition23; 07-05-12, 01:14.
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Originally posted by Condition23 View Post
                  Ohaaaaj da cestitam na serpanji i to najstarijoj Jos samo da udarim recku na Bajern i ja sam za vas ovde uradio i previse... Mnogo sam ja ovde mojih moci istrosio na podrsku za Chelsea. Nek' ste vi meni zivi i zdravi i da se osvaja jos mnogo trofeja...a bice ih sigurno Ljubi vas vas Condition


                  Jaooooj ne ovaj poljubac u usta ali nisam mogao da nadjem drugi... Ne u usta da se razumemo dragi moji saborci
                  Mumaro za sve si ti kriv...ti si me svemu naucio i gledaj sta se desi...Pogle' ovo ljubim se k'o peder u pi..u materinu
                  To ubuduce napises ovako: Velika KISSARA za sve moje mawe budawice.

                  Nije valjda da odlazis negdje?


                  Samo da podijelim sa vama jednu zanimljivost. Zna se da smo mi uzeli FA Cup, ali i zenska ekipa U17 je uzela FA Cup takodje. Ako se tome doda da nasi mladi vode 4:0 nakon prve tekme finala i da su na korak od osvajanja FA Youth Cupa, jasna je dominacija u ovom takmicenju.

                  Last edited by bracala; 07-05-12, 11:08.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Originally posted by Condition23 View Post
                    Ohaaaaj da cestitam na serpanji i to najstarijoj Jos samo da udarim recku na Bajern i ja sam za vas ovde uradio i previse... Mnogo sam ja ovde mojih moci istrosio na podrsku za Chelsea. Nek' ste vi meni zivi i zdravi i da se osvaja jos mnogo trofeja...a bice ih sigurno Ljubi vas vas Condition


                    Jaooooj ne ovaj poljubac u usta ali nisam mogao da nadjem drugi... Ne u usta da se razumemo dragi moji saborci
                    Mumaro za sve si ti kriv...ti si me svemu naucio i gledaj sta se desi...Pogle' ovo ljubim se k'o peder u pi..u materinu
                    Ovo zvuci kao oprostajno pismo
                    Bolje ti je da nije tako! Ocu da se pojavis i da objasnis ovo!
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • Ako mi dozvoite da objasnim...naime, Conda boluje od Daunovog sindroma i stoga nije uvek u mogucnosti da razborito razmislja ali ipak se trudi da zivi koliko - toliko normalno.





                      Hahahahahhahaha, zezam se naravno, Conda moj brat, ovo je bilo iz repertoara nasih internih sala i prozivki ;)

                      Comment


                      • Sisaj ga Roca , prestravio sam se kad sam procitao prvu recenicu.

                        Samo za mog jedinog Condu !

                        Comment


                        • Sutra pored Luiza i Cahilla, Mikel i Meireles ce takodje biti odsutni sa terena zbog povreda. Samo se nadam da nije nista ozbiljno, za 12 dana je finale u Minhenu.

                          Sutra bismo mogli ocekivati Bertranda, Romeua i Dannyja od prve. Utakmica koja i nema neki znacaj. Tesko da cemo mi do 4. mjesta i ako dobijemo. Mora se dosta toga poklopiti, tako da sutra kuliramo i gledamo opusteno.

                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Mikel povrijedjen? Nije ga valjda Kalou povrijedio onim proklizavanjem na proslavi FA Cupa Bas ga je zestoko ''cepio'' u rame
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Tu sam verni saborci, tu sam i nemam nameru da odlazim... Kakvo crno oprostajno pismo...ono je bio odraz moje velike ljubavi prema vama pa sam morao i da vas izljubim
                              Oprostite Roko Sifrediju na malo poremecenim komentarima a i razlog zbog kojeg nije bio dugo na forumu je njegova bolest...da da tuzno ali istinito nas drugar Roca ima odredjenih smetnji koje ne smem da iznesem ovde javno jer me je zamolio. Uprkos svemu postujte ga kao najrodjenijeg, ne dozvolite da se oseca manje bitnim zbog svojih nedostataka. Budimo ljudi!
                              za Mumaru
                              za Piperisku
                              za Drogbu
                              za Rocafelu

                              P. S. Chelsea osvaja LS (kazem vam iz proverenog izvora)
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Originally posted by Condition23 View Post
                                Tu sam verni saborci, tu sam i nemam nameru da odlazim... Kakvo crno oprostajno pismo...ono je bio odraz moje velike ljubavi prema vama pa sam morao i da vas izljubim
                                Oprostite Roko Sifrediju na malo poremecenim komentarima a i razlog zbog kojeg nije bio dugo na forumu je njegova bolest...da da tuzno ali istinito nas drugar Roca ima odredjenih smetnji koje ne smem da iznesem ovde javno jer me je zamolio. Uprkos svemu postujte ga kao najrodjenijeg, ne dozvolite da se oseca manje bitnim zbog svojih nedostataka. Budimo ljudi!
                                za Mumaru
                                za Piperisku
                                za Drogbu
                                za Rocafelu

                                P. S. Chelsea osvaja LS (kazem vam iz proverenog izvora)
                                Ludace jedan, zamalo si mi srce slomio Sram te bilo, bwe

                                Ti provjereni izvori smo ja i ti, je li tako?
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X