Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tata Mumi View Post
    Ja sam ih skont'o... haha carevi.

    A kasnije sam gledao u svlacionici. Da vidis haosa... Sturridge nasao neka kolica i vozio Baneta k'o neki ludjak po svlacionici i hodnicima. Torres telefonirao, a oko njega havarija. Neki plesovi, ma vrh. Obozavam ta slavlja u svlacionici.

    Zasluzili smo vala.
    Hahahaha, daj Mumi te snimke da vidimo E, a kakva je Di Matteo smekercina, koliko je to smekersko ponasanje, ja nemam reci, zaista. Veeeeliki, veliki gospodin i faca.
    Last edited by Rocafela; 05-05-12, 20:59.

    Comment


    • Originally posted by Rocafela View Post
      Hahahaha, daj Mumi te snimke da vidimo E, a kakva je Di Matteo smekercina, koliko je to smekersko ponasanje, ja nemam reci, zaista. Veeeeliki, veliki gospodin i faca.
      To sam gledao preko firstrow-a, kao stream... Ako se pojavi na ytb-u kacim normalno. ;)
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Svaka cast momcima za titulu,svima !!! Odlicne partije Mate,Drogbe,Ramiresa,Lamparda,Terija,Ivanovica,Ceh a...Bosingva najslabiji,ali dobro.Najvaznije da se blista novi trofej u klupskim prostorijama!

        Comment


        • Gledao sam ja na ChelseaTV snimke iz svlacionice, opsta ludnica, prikazuju ih u hodniku, svi skacu, gube se, samo Robbie ide opusteno i malo pognute glave, otprilike kao da je bila neka rutinska pobeda protiv Wolvesa... Kakav je to blejac...
          sigpic

          Comment


          • Al' koliko tog covjeka volim, to je strasno. Ima neku specificnu facu. A gospodin je i to veliki. Sefina nasa!
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Jel video ko doktorku u svlacionici ?
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Morao joj je kapiten donijeti trofej, da ga i ona opipa.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Originally posted by tata Mumi View Post
                  Morao joj je kapiten donijeti trofej, da ga i ona opipa.
                  ahahahhaha
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Kacite snimke, svi!
                    A je li neko vidio nakon one jurnjave Kalou-a i Mikela, Ivanovic se sagao, veze vezice valjda, a neko ga naguzio tako jako da je ovaj pao
                    A Essien je legenda, uvijek neki show napravi, sjecam se kada je 2009. uzeo kameru i snimao ostale, i pravio neke debilske face
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • De najjace je kad su se svi okupili u krug, a Bosingwa u sredini plese. Pizda mu materina, zbog njega sam nokte pojeo...
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan Piper View Post
                        Kacite snimke, svi!
                        A je li neko vidio nakon one jurnjave Kalou-a i Mikela, Ivanovic se sagao, veze vezice valjda, a neko ga naguzio tako jako da je ovaj pao
                        A Essien je legenda, uvijek neki show napravi, sjecam se kada je 2009. uzeo kameru i snimao ostale, i pravio neke debilske face
                        Luiz dilkica ga naguzio

                        Comment


                        • Koliko mi je drago zbog Chelsea, a pogotovo zbog vas navijaca ovde. Em sto ste najgotivniji od svih navijaca na forumu, em sto mi se mnogo dopao Chelsea ove sezone. Svi su ih osporavali, a oni ucinise cudo. Moraju osvojiti LS! A Di Matteo nemam reci za njega...
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Momci..... čeeeeeeestitaaaaaam!
                            Mnogo mi je drago. A sad po "ušatog"
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Yuuuuuuuhhhhuuuuuuuuuu, hop, hop



                              p. s. Kacite sve sto nadjete u vezi sa svlacionicom
                              Jadna Eva sada, njoj nema spavanja
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • Evo naseg bosa... neverovatno koliko me ovde po govoru tela, ponasanju i harizmi podseca na Michaela Corleonea, a ipo celoj prici mu je slican. Iz senke dosao na celo porodice, i onda postao glavni i najveci don ahahah ;) http://youtu.be/No4hg9QWApQ

                                Comment

                                Working...
                                X