Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ova termoelektrana je udaljena 4km od sadasnjeg stadiona. Tokom izgradnje zadrzace se ova 4 dimnjaka koja su simbol Sjevernog Londona. Ali naravno sve bi se to redizajniralo. To bi trebao biti spoj tradicije i modernoga i nesto potpuno novo kada su u pitanju savremeni stadioni. Ova termoelektrana je najveca gradjevina u Evropi koja je nacinjena od cigli. Nije u upotrebi skoro 30 godina. U mnogim filmovima se pojavljivala, a i grupa Pink Floyd je koristila za omot albuma.


    Bice to ogroman gradjevinski kompleks. A kako arhitekte kazu, to ce biti jedna od najspektakularnijih i najunikatnijih sportskih gradjevina. Novi stadion bi trebao biti gotov za 7-8 godina, dakle tamo do 2020. godine najkasnije. Kapacitet 60.000. To bi donijelo vecu stabilnost klubu u buducnosti kao i mogucnost organizovanja finala LS. A onda bi se klub mogao nositi sa Unitedom i Arsenalom od zarade ulaznica tokom sezone.

    Ukoliko izadju skice stadiona u skorije vrijeme, odmah cu okaciti.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Meni je ovo popuno dobra ideja/zamisao. Svidja mi se i to sto ce zadrzati ova 4 dimnjaka, inace bas volim gradjevine od cigle, nemam pojma zasto...
      Samo da mi docekamo zivi tu 2020. godinu i otvaranje novog stadiona.
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • Meni se svidja sto ce stadion biti potpuno drugaciji od drugih. Poseban.

        Nadam se da ce danas Mata biti razigran a Tito na nivou. Najvaznije od svega je da realizacija bude besprijekorna.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Cestitam na osvojenom trofeju.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Oleeeeeeeeeeee
            Svaka cast momci!
            OSvojili smo FA, sada puni samopouzdanja idemo i po LS!
            Kako je uzivanje gledati ove scene kada igraci slave i gube se po terenu

            Last edited by Drunken Whaler; 05-05-12, 19:46.
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Originally posted by Ivan Piper View Post
              Oleeeeeeeeeeee
              Svaka cast momci!
              OSvojili smo FA, sada puni samopouzdanja idemo i po LS!
              Kako je uzivanje gledati ove scene kada igraci slave i gube se po terenu
              Mi to od nasih igraca nismo videli punih 7 godina...
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Originally posted by Topdzija View Post
                Mi to od nasih igraca nismo videli punih 7 godina...
                Bice i toga, samo da smo zdravi
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Posljednjih 6 godina, 4 titule - dominacija se nastavlja! Tito zabio 4 gola u 4 finala i postavio novi rekord kada je najstarije kup takmicenje u fudbalu u pitanju. Wembley je nas!

                  Mata igrac utakmice, ali su i Lamps, Drogba, Ramires, Bane, Cech bili sjajni. Bane i Terry odlicno zatvorili Suareza, a Bosingwa nam je ubjedljivo najslabiji dio ekipe mogu reci. Dovoljno je to sto je Carroll po desnoj strani radio sta je htio. Ali necu duziti, trebamo biti pozitivni. Trofej je ponovo vracen na Bridge. Sezona sa trofejom je mnogo prijatnija. Sada se lakse moze u Minhen. U prvenstvu igrati rastereceno i pripremati se za utakmicu sezone. Ako Bog da, da zacinimo ovu sezonu "klempom".


                  From Stamford Bridge to Wembley, we'll keep the blue flag flyin' high!
                  Last edited by bracala; 05-05-12, 20:03.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • @Mumi

                    Ferreira smeker
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • Znali smo i prije da ona ima dupe za 5.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Uh, kakva pobeda, naravno opet Mr. Webley na delu, i Ramires sa jos jednim golom...
                        Svaka cast celoj ekipi, potpuno su nadigrali Liverpool u prvih sat vremena. Ali naravno Bosingwa se pobrinuo da bude neizvesna zavrsnica, kakav glup gol smo primili i strepeli do kraja. Ali vazan je trofej, jbt, koliko lezi FA Cup Chelsea-ju, neverovatno. I eto, Robbie i Eddie, strelci u finalu 97' su sada osvojili kao trener i asistent. Kakva prica...
                        sigpic

                        Comment


                        • Fereira odma na doktorku ako ako i tata bi sine
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • samo da cestitam Chelziju na osvojenom FA kupu i uz malo sporcke srece da osvoite i LS
                            fereira sine polako duga je noc

                            Comment


                            • Nista, lepo ja rekoh ranije lepo da nam daju Wembley, da se ne cimamo da gradimo nov ionako je to nas stadion ahahahhaha ;) Didier, John i Frank zagrljeni podizu pehar - neprocenjivo A to ce biti i 19og, samo polako. Jel ste izvalili Mikela i Kalua kako se jure po trerenu?(Mozda je vec napisao neko, da ne citam sve) Hahaha mentolcici nasi

                              Comment


                              • Originally posted by Rocafela View Post
                                Nista, lepo ja rekoh ranije lepo da nam daju Wembley, da se ne cimamo da gradimo nov ionako je to nas stadion ahahahhaha ;) Didier, John i Frank zagrljeni podizu pehar - neprocenjivo A to ce biti i 19og, samo polako. Jel ste izvalili Mikela i Kalua kako se jure po trerenu?(Mozda je vec napisao neko, da ne citam sve) Hahaha mentolcici nasi
                                Ja sam ih skont'o... haha carevi.

                                A kasnije sam gledao u svlacionici. Da vidis haosa... Sturridge nasao neka kolica i vozio Baneta k'o neki ludjak po svlacionici i hodnicima. Torres telefonirao, a oko njega havarija. Neki plesovi, ma vrh. Obozavam ta slavlja u svlacionici.

                                Zasluzili smo vala.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X