Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan Piper View Post
    Op, evo ga problem. Kaze Di Matteo da on nije imao nikakve veze sa dovodjenjem Marina. To mozda znaci da on nece biti menadzer i naredne sezone
    Ma retko kad je u Chelsea-ju trener imao veze sa dovodjenjem igraca. Taj posao obavlja uprava, zato je i bilo toliko promasaja u prethodnih nekoliko godina, doduse dovodjenje Marina je dobar potez. U svakom slucaju, mislim da to nema veze sa Robijevom pozicijom, on ce ostati 100% ako osvoji LS, ako osvoji samo FA Cup onda mu dajem 70% sanse da ostane, ako izgubi oba finala onda ce verovatno dobiti otkaz...
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Tony_G View Post
      Ma retko kad je u Chelsea-ju trener imao veze sa dovodjenjem igraca. Taj posao obavlja uprava, zato je i bilo toliko promasaja u prethodnih nekoliko godina, doduse dovodjenje Marina je dobar potez. U svakom slucaju, mislim da to nema veze sa Robijevom pozicijom, on ce ostati 100% ako osvoji LS, ako osvoji samo FA Cup onda mu dajem 70% sanse da ostane, ako izgubi oba finala onda ce verovatno dobiti otkaz...
      Fora ce biti ako osvoji oba trofeja a dobije otkaz
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • Originally posted by Ivan Piper View Post
        Fora ce biti ako osvoji oba trofeja a dobije otkaz
        U sustini, nista me ne bi cudilo, Roman je to.
        sigpic

        Comment


        • Hocete li sada uzimati Willian-a? Mislim, posto ste kupili Marina.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Nadam se da da. Njega kupiti i onda su krila rijesena.

            Willian.....Mata.....Marin/Sturridge
            ...........Torres......

            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Menadžer mjeseca: Roberto Di Matteo. Zasluženo!

              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Evo spekulacija o Felainiju, sta mislite? Po meni jako zahvalan i kvalitetan igrac, pokriva vise pozicija na sredini, ne bi nam lose dosao jos jedan ratnik na sredini. Doduse, potrebniji nam je jos jedan plej, organizator, ali ako pricamo o ratnicima, ja bih voleo i Tiotea iz Newcastla.

                Comment


                • Nemam nista protiv Felainija, TIone covek nema glavu.

                  Comment


                  • Mislim da Chelsea-ju ne treba Felaini. Solidan je on igrac, ali nema nista posebno, osim frizure, a vec je tu Luiz...
                    Plus, sto su transferi iz jednog u drugi engleski klub preskupi, bilo bi glupo preplacivati Felainija, kad za iste pare moze da se dovede igrac vise klase, po mogucstvu kreativac...
                    sigpic

                    Comment


                    • Pozdrav za sve vas.Kakva će biti tekma sutra,po vašem mišljenju? NUFC

                      Comment


                      • Originally posted by spira View Post
                        Pozdrav za sve vas.Kakva će biti tekma sutra,po vašem mišljenju? NUFC
                        Pa ocekuje se da to bude neizvjesna utakmica, veoma teska, ali mozda i kljucna za to 4. mjesto.
                        Nece biti lako, ali mislim da ce Chelsea pobijediti, ne zato sto navijam za njih, vec zbog trenutne forme. Jednostavno, atmosfera u timu je vrhunska, igraci su puni samopouzdanja, i zbog toga ocekujem pobjedu, ali ne laku. Uostalom, vidjecemo sjutra.

                        p. s. Pominje se transfer Hulka za 80 m funti. Sto je mnogo, mnogo je...
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Sutra je pravi test za našeg menadžera.Ja ga lično ne cenim za nekog stručnjaka,Carver(asistent) je po meni mnogo bolje rešenje,dugoročnije.Da li ume da digne ekipu,da motiviše ili se samo kiti tudjim perjem?Uzdam se u Cabaye-a i Tiote-a i u Cisse-a,naravno.Ba je van forme,nešto kao Torres do skoro.Odbrana je deo tima u koji nemam nikakvo poverenje,prvenstveno zbog kiksera Williamsona,a i Simpsona,koji je kriv za tri gola Wigana.

                          Comment


                          • Zivimo za taj dan, za taj trofej, majku mu...



                            p. s. Ovo je lopta sa kojom ce se igrati finale LS.
                            Samo neka bude srecnija od ove
                            big_finale_moscow_2008.jpg
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Luiz i Cahill napreduju i postoji sansa da budu spremni za finale LS. Nadam se i ja...

                              A danas procitah da Barcelona zeli Drogbu. Ovo je nesto najsmijesnije sto sam procitao u skorije vrijeme. Tito bi u Barcelonu otisao jedino kidnapovan.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Veceras igra salbiji sastav, bez Cola, Lamparda, Mate. Malouda igra iza Torresa, desno Ramires, lijevo Sturridge.
                                Jbg, odmaraju se igraci za FA Cup. Valjda cemo izgurati ovo i pobijediti.
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X