Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by muchosgracias View Post
    Sto ga ne uzme onda Mournho kod sebe u Madrid? Kad je Essien tako poseban, Mournho bi sve uradio da bi ga doveo. Ali nije, Mourinho to zna, Essien nije neki neverovatno talentiran igrac da se ne moze zameniti. Essien je bio dobar, kvalitetan igrac, ali nista nezamenjivo. A zadnje dve godine, on je postao igrac za turske ili ukrainske lige. I opet cu da kazem, nije on kriv zbog povreda, ali to nije bitno, bitno je da povrede su tu, i on je preveliki teret za Chelsea.

    Svakako da je znacilo da Mancester pada, svi znamo ko je Roy Keane, ali kad je Ferguson video sta radi Chelsea tad i mora biti promene kako bi United ostao na vrhu, otisao je i taj veliki Roy Keane. I ne samo on, vec i druge tad 'velike' igrace. Jednastavno, vise nisu bili na potrebnom nivou i otisli su. Tako se Mancester vratio na vrh. Chelsea vec neko pada, a i dalje se nista ne menja.

    Nije ovo svadja, ovo je diskusija dvoje navijaca Chelsea koji zele da Chelsea bude na vrh engleskog i europskog fudbala (mislim da i ti to zelis, jer tako?), dvoje navijaca koje ne mogu da podnese kad druge igrace i ekipe krevaju najvece trofeje u svetu fudbala. Ne zelim da verujem da si ti jednio fan pojedinih igraca i nista vise, tada sve ovo pada u vodu.
    Ja zelim sve najbolje za Chelsea. I kazem ti da je Essien klasa od igraca bio i ostao...

    Ti imas svoje a ja svoje misljenje, i tu je kraj ovoj diskusiji....
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Originally posted by tata Mumi View Post
      Ja zelim sve najbolje za Chelsea. I kazem ti da je Essien klasa od igraca bio i ostao...

      Ti imas svoje a ja svoje misljenje, i tu je kraj ovoj diskusiji....
      Jednog dana ces razumeti da vreme prodje, stvari se menjaju. Essien nije nikakav izuzetak.

      Stvar je u tome sto, Essien i dalje ce biti placen neverovatno dobro, mi cemo gledati nas posao, a jedino ce Chelsea da pada zbog parazita kao ovaj sadasnji Essien.

      Jednostavno, to je to.
      Last edited by muchosgracias; 09-07-11, 15:22.

      Comment


      • Originally posted by muchosgracias View Post
        Jednog dana ces razumeti da vreme prodje, stvatri se menjaju. Essien nije nikakav izuzetak.

        Stvar je u tome sto, Essien i dalje ce biti placen neverovatno dobro, mi cemo gledati nas posao, a jedino ce Chelsea da pada zbog parazita kao ovaj sadasnji Essien.

        Jednostavno, to je to.
        Naravno.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Generalno je veliki broj igraca Celsija imao losu sezonu i dosta njih nije bilo na svom nivou. Dosta utakmica je Celsi dobio sa izuzetno losom igrom i dosta srece a znale su i sudije da pomognu (naravno ne kao Mancesteru). Jedna sezona nije merilo da li je Esjenu proslo vreme ili ne ali ukoliko i sledece sezone bude bleda senka onog igraca onda Celsi jednostavno mora da ga se resi ako misle da opet osvajaju. Covek jeste klasa ali ako nastavi sa ovim igrama onda nije za Celsi ili bilo koji tim tog kvaliteta, a nije jedini u Celsiju koji je u toj situaciji.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by tata Mumi View Post
            Naravno.
            Nazalost. Ali neces postati fan Man City-ja vec sledeceg leta, obecavas to?

            Comment


            • Originally posted by muchosgracias View Post
              Nazalost. Ali neces postati fan Man City-ja vec sledeceg leta, obecavas to?
              Neka me banuju odmah ako to ucinim!
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Generalno je veliki broj igraca Celsija imao losu sezonu i dosta njih nije bilo na svom nivou. Dosta utakmica je Celsi dobio sa izuzetno losom igrom i dosta srece a znale su i sudije da pomognu (naravno ne kao Mancesteru). Jedna sezona nije merilo da li je Esjenu proslo vreme ili ne ali ukoliko i sledece sezone bude bleda senka onog igraca onda Celsi jednostavno mora da ga se resi ako misle da opet osvajaju. Covek jeste klasa ali ako nastavi sa ovim igrama onda nije za Celsi ili bilo koji tim tog kvaliteta, a nije jedini u Celsiju koji je u toj situaciji.
                Essien-ove povrede koljena su velika razlika kad ga poredimo sa druge igrace Chelsea. To mozda mozemo reci za Malouda-u, Anelka-e...ali ne za Essien-a.

                Comment


                • Originally posted by muchosgracias View Post
                  Essien-ove povrede koljena su velika razlika kad ga poredimo sa druge igrace Chelsea. To mozda mozemo reci za Malouda-u, Anelka-e...ali ne za Essien-a.
                  Pa to stoji ali opet je moje misljenje da tom coveku treba dati jos jednu sezonu pa nek se onda vidi a lako ce se prodati, samo nek se oni rese Anelke i Fereire jer mislim da je to prioritet sto se tice prodaje.
                  sigpic

                  Comment


                  • Eto ispade da Essien nikada nije bio top klasa u Premier Ligi

                    Comment


                    • Originally posted by Prototype View Post
                      Eto ispade da Essien nikada nije bio top klasa u Premier Ligi
                      Ma de samo se opusti.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Originally posted by tata Mumi View Post
                        Ma de samo se opusti.
                        Ma kako da se opustim, uznemirim se jbt kad vidim da neki lajk napise ovako nesto za jednog od najboljih CMF na svetu

                        Comment


                        • O ljudi, steta sto niste u upravi nekih od ovih bogatih klubova, odmah bi ste uzeli tog 'velikana' Essiena za neke 40 milione eura koliko treba za jedan 'velikan', spasili bi ste Chelsea.

                          Comment


                          • Originally posted by Prototype View Post
                            Ma kako da se opustim, uznemirim se jbt kad vidim da neki lajk napise ovako nesto za jednog od najboljih CMF na svetu
                            Pa jbg, covjek je perfekcionista. Ako neko igra 5 godina vrhunski, i godinu ne igra, odmah to treba prodavati...
                            Ali svako ima pravo na svoje misljenje. Ionako mi je dosadno trenutno na forumu...tako da nije na odmet ovakva nelogicna diskusija....
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Originally posted by tata Mumi View Post
                              Pa jbg, covjek je perfekcionista. Ako neko igra 5 godina vrhunski, i godinu ne igra, odmah to treba prodavati...
                              Ali svako ima pravo na svoje misljenje. Ionako mi je dosadno trenutno na forumu...tako da nije na odmet ovakva nelogicna diskusija....
                              Ja bih vise voleo njega u timu Juvea nego ista. Sto je nekada Davids bio za onaj mocni Juve to je Essien za Chelsea. Za mene on zlata vredan igrac. Nadam se da ce sto pre sanirati tu povredu i vratiti se najboljim igrama, ipak nije on nezan ko Kaka. Vratice se on sigurno

                              Comment


                              • Originally posted by muchosgracias View Post
                                O ljudi, steta sto niste u upravi nekih od ovih bogatih klubova, odmah bi ste uzeli tog 'velikana' Essiena za neke 40 milione eura koliko treba za jedan 'velikan', spasili bi ste Chelsea.
                                Bas steta , da sam u upravi Barce dao bih 50 milki i doveo ga , ali jbg
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X