Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam pratio Werder puno puta ove sezone , ali ono sto sam gledao , Marin je bas ocajan bio , ne pamtim da je 2 konkretna poteza napravio .. U proslim sezonama je igrao dobro , ali ove je bas izgubljen po mom misljenju i cudi me taj potez Chelseaa , ali ok , vidjet cemo kakav ce biti
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Videcemo ko ce se smejati u septembru-oktobru.
      Samo neki pominju 8 miliona evra, a jedan navijac Celzija 8 milioa funti.

      Kada si ti pogledao Werder poslednji put?
      Ponajvise je stagnirao u prethodne dve godine zbog Safa, on kada je valjao igrao je na krilnoj poziciji.

      Dale me podrzava, mada on je i prosle sezone igrao na istom nivou kao sada, samo sto ga u ovoj sezoni vise prate povrede.
      Last edited by Ricma; 28-04-12, 14:13.

      Comment


      • Zvanicno.

        http://www.chelseafc.com/page/Latest...752630,00.html

        Pa i ako bude ocajan, nije strasno jer je transfer smijesan. €8m ili €10m nebitno je. Nije kostao €50m.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Maricu, trener je Thomas Schaaf, nemoj da se ovde zezamo. Taj bi i Ronalda urpopastio.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Samo kad se setim da su mi u FM trazili 35 milki Sve u svemu jeftino ste prosli pustite ovog Marica vidite da je poslat da provocira
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Pa de ljudi, gori od Maloude i Kaloua ne moze biti. Vazno je da je mlad i da je zeljan dokazivanja, sigurno ce ginuti. I kad se doda ova smijesna cijena transfera, pozdravljam ovaj potez.

              Al' najjace sto dodje transfer odjednom, neocekivano. Tako je najjace.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Originally posted by D-Wade View Post
                Maricu, trener je Thomas Schaaf, nemoj da se ovde zezamo. Taj bi i Ronalda urpopastio.

                Ovo vec moram da stavim u potpis.

                Mada realno, ako ne stegne **** i nastavi tamo gde je stao u Verderu, protivnicki navijaci(a i neki od vas) cete ga brzo zamrzeti zbog foliranja.Ono sto jos ne valja je da od pocetka njegove karijere, u ovoj sezoni se najvise povredjivao i nije odigrao ni celu polusezon(16 utakmica mislim da je).
                Sto vise za Verder to bolje, 10 miliona ja bih bio zadovoljan.Cekam da vidim sta kaze transfermarket de.

                Comment


                • Originally posted by tata Mumi View Post
                  Pa de ljudi, gori od Maloude i Kaloua ne moze biti. Vazno je da je mlad i da je zeljan dokazivanja, sigurno ce ginuti. I kad se doda ova smijesna cijena transfera, pozdravljam ovaj potez.

                  Al' najjace sto dodje transfer odjednom, neocekivano. Tako je najjace.
                  Bas sad o ovome razmisljam, ne pamtim kad je bio transfer a da prethodno nije bilo mesec dana spekulacija...
                  Ma i za mene odlicne vesti, konacno pravo krilo, da niko ne mora da igra van pozicije. Nebitno mi je ako nista nije uradio ove sezone, lik je talentovan i mlad, sad je stvar do naseg trenera da li ce izvuci maksimum iz njega...
                  sigpic

                  Comment


                  • Dobar je Marin skroz po meni, odlicno je sto tim sada vec ima strasne tehnicare, driblere i brzance (Mata, Marin, Sturridge), vidi se da uprava planski dovodi, znaci da se odrzi i naravno podigne na jos visi nivo sistem i stil igre. Granitna odbrana, brza, probojna krila i napadac - razbijac, ubica.

                    Comment


                    • Vratio se Rocco.

                      Evo i sastava:
                      (4-2-3-1): Cech; Ferreira, Bosingwa, Terry, Cole; Essien, Lampard; Sturridge, Mata, Kalou; Torres.

                      Subs: Turnbull, Hutchinson, Romeu, Meireles, Ramires, Malouda, Drogba.
                      Bice komedija gledati Bosingwu kao stopera. Valjda cemo vise dati nego primiti.
                      Last edited by bracala; 29-04-12, 13:11.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Dovoljno je samo vidjeti ovih 6:1 i sve je jasno. Maestralna utakmica! Svaki igrac je dao svoj maksimum, a Torres proglasen igracem utakmice potpuno zasluzeno. I da je zabio samo 1 gol ja bih bio prezadovoljan, ali on je zabio 3 komada. I pored tih golova konstantno se vracao da pomaze odbrani, stalno trcao, genijalan danas. Svaki igrac je danas bio pozrtvovan, ali bas svaki. Ono sto me mnogo mnogo raduje je realizacija. U posljednje vrijeme ona nam je na zavidnom nivou. Nadam se da ce do kraja sezone ostati takva. A pored strasne realizacije, danas smo igrali veoma tecno i konkretno. Sa jasnim ciljem - da sto prije dodjemo do gola i stvorimo sansu. Samo mi je malo zao sto onaj pokusaj Lampsa iz mjesta u 1. poluvremenu nije usao u gol. Onaj lob... Kakva bi to golcina bila, ali dobro. Necu pretjerivati. Na ovaj primljeni gol se ne treba uopste obazirati. Vjerujem da su misli vec bile usmjerene ka Newcastleu. I da pohvalim jos jednom Robbieja na gospodskom potezu, a to je ubacivanje Hutchinsona. Svi znamo koliko je taj momak dosada propatio i kolika ga nesreca prati. Njemu su ova 2-3 starta na loptu i par dodavanja najveca nagrada koju moze dobiti. Sada smo samo na bod iza Newcastlea.


                        Ovaj covjek je ono sto nam je trebalo. Keep calm and support Di Matteo!
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Jos samo 5,samo 5 utakmica do kraja.

                          Samo jedna utakmica i jedna pobeda je dovoljna da ovu sezonu iz kosmara krunisemo na maestralan nacin. Svi znate o kojoj utakmici pricam,medjtum nema kalkulacija i ne sumnjam da ce ih biti !

                          Sledeci je NUFC, ako ih dobijemo ubedjen sam da cemo nekako biti 4. i onda sa olaksanjem ici 19. maja u Minhen.

                          Come on Celsi !

                          Comment


                          • Auh, kakva pobeda danas, fenomenalna igra, i dalje sam u neverici da je Torres dao 3 komada, svaka mu cast. Svi su bili odlicni, onaj Lampardov pokusaj loba... ah za malo...
                            Drago mi je za Hutchinsona, decko se bio penzionisao pred pocetak prosle sezone, ali evo ga vratio se, i nadam se da su te povrede iza njega, jer bi mogao sledece sezone da bude redovniji u prvom timu.
                            Vec u sredu protiv Newcastle-a, veliko je pitanje kakva ce ekipa igrati, jer je sledeceg vikenda finale FA Cupa a vec sledece srede opet mec sa Liverpoolom, na Anfieldu. Gust raspored, ali moramo da idemo na pobedu u svakom mecu. Newcastle je razocaro protiv Wigana, i moramo to da iskoristimo, odlicna su ekipa, ali ako neko ima samopouzdanja u ovom trenutku onda je to Chelsea, i nadam se da ce u istom ritumu odigrati taj mec...
                            sigpic

                            Comment


                            • Torres je ponio loptu kuci, a to znaci da je postigao hat-trick!
                              Bravo majstore!
                              Stvarno odlicno odigrana utakmica, potpuno smo izdominirali! Svi su odigrali odlicno.
                              Bosingwa veoma dobar na poziciji stopera, mene odusevio. Jedini problem ce biti vazdusni dueli, igra glavom, ali valjda ce se oporaviti Luiz ili Cahill. Mada kako god, ovih nekoliko utakmica Bosingwa moze komotno da igra.
                              Auu u kakvoj smo formi trenutno, kakva atmosfera vlada u svlacionici! Ko bi to rekao... Sjetite se kada je Boas dobio otkaz, zvi su mislili da ce nas Robi unistiti, ali covjek ne da nas je spasio, nego izdominirao, stigao do dva finala i dvije sanse za trofej. Steta bi bila da ne ostane i naredne sezone.
                              Ja sam optimista sto se tice narednih meceva, imam veoma dobar osjecaj!
                              Samo jos da dodje Conda i da potvrdi ovo
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • Op, evo ga problem. Kaze Di Matteo da on nije imao nikakve veze sa dovodjenjem Marina. To mozda znaci da on nece biti menadzer i naredne sezone
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X