Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koja nepravda bi onda bila za Njukasl ako na kraju budu 4.
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • A jbg, bila bi steta za Newcastle, ali iskreno mi ne bi bilo zao. Voleo bih da Drogba i druzina uzmu LS.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Originally posted by Krle View Post
        Koja nepravda bi onda bila za Njukasl ako na kraju budu 4.
        Jbg, takav je zivot.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Originally posted by tata Mumi View Post
          Jbg, takav je zivot.
          Da se desi to Sitiju, Arsenalu, Junajtedu pa i ajde. Ali ovi sad mogu da budu 4. i ko zna kad će opet...

          Mada i teške mečeve imaju do kraja sa Čelsijem i Sitijem. Biće teško i 4. da budu...
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Ti si Krle bezosjecajan prema nama.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Originally posted by tata Mumi View Post
              Ti si Krle bezosjecajan prema nama.
              Okrutan bio, okrutan ostao. A i veće šanse ima Inter sa Njukaslom ako kojim slučajem bude 3. u Kalču...

              Ma Čelsi da dobije Njukasl u sredu i mislim da je završio posao. Liverpul neće imati motiva protiv njih u pretposlednjem kolu...
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Krle, nista jos nije sigurno u utakmicama, nista.

                Evo veselih vijesti:
                http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/17848873
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Kakav je meni sef Di Matteo, ima neku pospanu facu, tako da se izrazim.

                  Krle, cuj Arsenal, nemoj da se svadjamo.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Taman nadjem finu vijest za Robbieja i onda se pojavi i ruzna vijest.

                    Sutra docekujemo QPR bez stopera skoro. Luiz i Cahill zbog povreda propustaju mec, a Bane ima suspenziju jos sutra. Sad ce Bosingwa i Ferreira igrati, jos ako Bosingwa bude stoper bice veselo.

                    Joj!


                    Robbie najjaci na klipu!

                    Last edited by bracala; 27-04-12, 16:01.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Auh, znaci samo jedan stoper spreman za sutra, verovatno ce Fereira biti drugi stoper, vec je igrao tu, mogao bi i Essien. A Bosingwa bi trebalo desnog beka...
                      Inace, FA je odlucila da mec pocne bez tradicionalnog rukovanja igraca, jer kao ne znaju da li bi se Anton Ferdinand rukovao sa Terry-jem. Kakvo je to proseravanje... Tu me najvise nervira sto Ferdinand nijednom nije rekao sta se zapravo desilo izmedju njega i Terry-ja i da li ga je Terry stvarno vredjao ili ne. Samo daje neke izjave tipa - fokusiram se na fudbal, zelimo da ostanemo u ligi i sl. U svakom slucaju, glupo je sto su ukinuli rukovanje, ne znam da li ce onda da preskoce tu tradiciju i kad god se Wayne Bridge nadje protiv Chelsea-ja, ili npr. Liverpool-United zbog Evre i Suareza... Stvarno glupo...
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Tony_G View Post
                        Inace, FA je odlucila da mec pocne bez tradicionalnog rukovanja igraca, jer kao ne znaju da li bi se Anton Ferdinand rukovao sa Terry-jem. Kakvo je to proseravanje... Tu me najvise nervira sto Ferdinand nijednom nije rekao sta se zapravo desilo izmedju njega i Terry-ja i da li ga je Terry stvarno vredjao ili ne. Samo daje neke izjave tipa - fokusiram se na fudbal, zelimo da ostanemo u ligi i sl. U svakom slucaju, glupo je sto su ukinuli rukovanje, ne znam da li ce onda da preskoce tu tradiciju i kad god se Wayne Bridge nadje protiv Chelsea-ja, ili npr. Liverpool-United zbog Evre i Suareza... Stvarno glupo...
                        Mogu onda slobodno da ih ostave sa strane a da se ostali igraci rukuju...
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Danas je 24. rodjendan nasem skromnom, neiskvarenom stvorenju.



                          Da naredne sezone budes jos bolji, da dugo godina kreiras nasu igru i da u Minhenu bude tvoja noc.

                          Spoiler
                          De Bruyne se povrijedio na utakmici Genk - Anderlecht i mec je napustio u 9. minuti. Kako kazu, za njega je sezona zavrsena. A u 3 picke materine...
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • German kicker says Werder Bremen's Marko Marin is set to join Chelsea. 5 year deal.
                            Ovaj ako dodje kakav ce tandem biti sa Ramiresom au ne smem da zamislim
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Marko Marin?
                              Ekstra, lik je pravi igrac za Chelsea, vec godinama nam fali takav... To bi bilo odlicno...
                              sigpic

                              Comment


                              • Moj drug ga prozvao Marin Marin.

                                Dobro je sto moze igrati sve pozicije iza napadaca.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X