Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da ce ostati Robbie, i zasluzio je da ostane, mada ako cemo realno, odavno nisam video da neko ima srece koliko smo mi imali sa Robijem.
    U svakom slucaju, mislim da Jose ostaje u Realu, a Guardiola bi mogao u City, imaju pare, Mancini bi mogao da popije otkaz, ne vidim nijedno drugo mesto dovoljno veliko za Guardiolu. Iskreno, dok jos nismo znali kako ce stvari teci pod Robijem, ja sam prizeljkivao Guardiolu, kolko god da mi je Barsa ogavna, ipak je Pep strasan trener, on ih je doveo do ovakve dominacije, a i deluje mi kao skroz OK lik, za razliku od igraca koji su ljigavci svi do jednog...
    sigpic

    Comment


    • Gourlay je rekao da ce se ipak na kraju sezone sve odluciti oko trenera. Bice interesantno vidjeti Guardiolu gdje god da ode. Nece imati sistem kao u Barceloni, nece imati Messija, Xavija... bice zanimljivo. To ce biti pravi ispit njegovih trenerskih kvaliteta.

      Inace, interesantan podatak. Kada je Mou dobio otkaz, Grant nas doveo do finala. AVB dobio otkaz, Robbie nas doveo do finala. Kada god Portugalac popije otkaz, mi dodjemo do finala LS.
      Last edited by bracala; 27-04-12, 13:15.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Prelazni treneri su bili odlični u Čelsiju. I Hidink je isto trebao da igra finale LŠ. A i on je izvukao ekipu iz letargije kao Di Mateo.
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Da. Uvijek nas nekako treneri iz sjene izvuku iz govana. Ali malo je reci da je Robbie sada stekao strasan respekt u svijetu fudbala. Iskocio iz pozadine i zablistao.

          Ja bih njega volio i naredne sezone vidjeti na klupi. Robbie & Eddie, strasan tandem!
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Evo jedne simpaticne novosti: Abramovic narucio vitrinu za pehar LS!!! Dakle, ubijedjen je da cemo osvojiti. To je dobro

            Pominje se Guardiola, ja se samo molim Bogu da nas ne preuzme!
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Mnogo stvari ce uticati na Robbiejevu sudbinu. Jedna od stvari koja sve to koci je i to 4. mjesto koje je zasad van naseg dometa. Naravno, nije Robbie kriv sto smo ovdje gdje smo. Sezona se na kraju gleda kao sezona i gleda se rezultat kluba, sto je normalno. Ako ne uzmemo LS, a ostanemo 5. ili 6., to je onda katastrofa od sezone. Neigranje LS dogodine bi bio haos jbg + potreban je totalni rebuilding ekipe u cemu se Robbie nije nikako u karijeri dokazao. To ne znaci da on mozda ne bi uradio dobro rebuilding, ali to je uvijek mac sa dvije ostrice. Komplikovana situacija skroz.

              Ali ne treba se obazirati na ove spekulacije. Ima jos dosta do kraja sezone. I Inter bi mozda mogao Guardiolu zaposliti, vidjecemo.

              Samo da sa Robbiejem uzmemo LS. Daj Boze!
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Ja bih sačuvao Di Matea bez obzira šta uradi do kraja. Postoji hemija u ekipi...

                Abramovič sigurno razmišlja, ako osvoji LŠ a ne bude 4. na kraju u PL ostaviće ga. Doneo mu je toliko željeni trofej a obezbedio je i učešće opet u LŠ jer će UEFA sigurno dati Čelsiju da igra kvalifikacije za LŠ kao Liverpulu pre koju godinu bez obzira što nisu bili u TOP 4 PL.

                Ili ako ne osvoji LŠ da bude makar 4. u PL onda.

                Ne zna se ništa kod Romana...
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Ooooo pa Čelsi ima direktan okršaj za LŠ sa Njukaslom u sredu. Odlično za Di Matea...
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Di Mateo je zasad trenirajući Bluese učinio mnogo kao što je : finale LP,borba za 4.mjesto u PL itd., sudeći po ovome želio bih da Di Mateo ostane na klupi još vremena jer se zasada pokazao zaista dobro ..

                    Comment


                    • Nece vam Pep doci, jer pravi pauzu od fudbala, kako sam kaze. Dakle, Robbie bi trebao biti trener i sledece sezone.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Realno zasluzio je Robbie da ostane, cak i ako ostanemo sesti i izgubimo oba finala, sto ne verujem da ce se desiti. Podigao je moral ekipe, iako igra i dalje nije spektakularna, ali rezultati su tu.
                        Mumi, za taj "rebuilding", pa nije to neka nauka, a i Chelsea-ju ne treba cela nova ekipa. Odavno smo zakljucili da je odbrana odlicna, i da treba dovesti jednog novog vezistu i nekog krilnog igraca. Eventualno treba novi napadac, mada bih ja bez problema zapoceo sezonu sa Torresom, Lukakuom i Sturridge-om, i naravno Drogbom ako odluci da ostane. Doveo bih Witsela i Gansa i kraj price. Doduse to je bez krila, ali znas mene, formacija dijamant/jelka
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Krle View Post
                          Ja bih sačuvao Di Matea bez obzira šta uradi do kraja. Postoji hemija u ekipi...

                          Abramovič sigurno razmišlja, ako osvoji LŠ a ne bude 4. na kraju u PL ostaviće ga. Doneo mu je toliko željeni trofej a obezbedio je i učešće opet u LŠ jer će UEFA sigurno dati Čelsiju da igra kvalifikacije za LŠ kao Liverpulu pre koju godinu bez obzira što nisu bili u TOP 4 PL.

                          Ili ako ne osvoji LŠ da bude makar 4. u PL onda.

                          Ne zna se ništa kod Romana...
                          Krle bre, kako ne znas..

                          Ako Chelsea osvoji LS ide direktno, a cetvrti tim ide u LE.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Originally posted by Tony_G View Post
                            Realno zasluzio je Robbie da ostane, cak i ako ostanemo sesti i izgubimo oba finala, sto ne verujem da ce se desiti. Podigao je moral ekipe, iako igra i dalje nije spektakularna, ali rezultati su tu.
                            Mumi, za taj "rebuilding", pa nije to neka nauka, a i Chelsea-ju ne treba cela nova ekipa. Odavno smo zakljucili da je odbrana odlicna, i da treba dovesti jednog novog vezistu i nekog krilnog igraca. Eventualno treba novi napadac, mada bih ja bez problema zapoceo sezonu sa Torresom, Lukakuom i Sturridge-om, i naravno Drogbom ako odluci da ostane. Doveo bih Witsela i Gansa i kraj price. Doduse to je bez krila, ali znas mene, formacija dijamant/jelka
                            Edina Dzeku u BiH zovu dijamantom. Ako je on dijamant u BiH, ti si definitivno dijamant u ovoj nasoj temi.

                            Ma oba prava krila bih ja doveo, da ne mora Danny da igra nezadovoljan, jos napadaca i veznjaka i to je to. Nista vise i ne treba. I ja sam za to da ostane Robbie pa kud puklo da puklo. Ako je istina da Guardiola odlazi na odmor, onda ne vidim nikoga ko ce doci na mjesto trenera. Ali ne bi bilo boljeg spektakla i dozivljaja nego da sa legendom kluba uzmemo LS.

                            Nemoguce je ne gotiviti ove legende.

                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Originally posted by D-Wade View Post
                              Krle bre, kako ne znas..

                              Ako Chelsea osvoji LS ide direktno, a cetvrti tim ide u LE.
                              Kako bre? Pa sezonu 2004/2005 Liverpul je završio na 5. mestu PL ali je osvojio LŠ i igrao je kvalifikacije u sezoni 2005/2006 ali od prvog kola. A Everton koji je bio 4. je igrao kvalifikacije od poslednjeg 3. kola.

                              Ne znam da li su nešto promenili sad?
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • The Blues will qualify for the Group Stage of next season's tournament as winners.

                                If Chelsea finish fifth or lower, they still enter at the Group Stage as defending champions. Because no nation can have more than four teams in the competition, the team that finishes fourth in the Barclays Premier League will qualify for the UEFA Europa League, not the UEFA Champions League. The top three clubs will enter the UEFA Champions League at the Group Stage as normal.
                                Evo..
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X