Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Živi, zdravi, otrežnjeni?
    Ja sam samo ziv. Ozdravio jos nisam, a piti ne smijem.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Sve ste rekli, da ne pisem i ja neki kilometarski post...
      Samo da jos jednom pohvalim sve igrace. Ramires me poslednjih mesec dana pozitivno iznenadjuje, mada mi je i dalje sumnjiv kao centralni vezni, ali odlicno se ubacuje, koristi brzinu i sto je najvaznije ne masi sanse.
      Terry je, da se ne lazemo, zasluzio crveni za ono, jbg, namerno udaranje protivnickog igraca i to bez lopte. Ono se ne moze okarakterisati kao start, jer Alexis nije ni imao loptu, tako da je crveni zasluzen... A i sam Terry je priznao posle meca da je bilo za crveni. Sto kaze komentator, makar nece faliti Chelsea-ju ako budu penali...
      Ne verujem da cu ovo reci, ali mislim da ce od suspendovanih igraca najvise faliti Ramires, njegova brzina je kljucna za Chelsea-jev stil igre, sa dosta kontri i polu kontri. Naravno i Ivanovicev izostanak ce biti tesko nadoknaditi, tu ce igrati Bosingwa. A iskreno ne sumnjam u tandem Cahill-Luiz, pod Di Matteom su obojica fenomenalni.
      Ko ce biti u finalu, veliko pitanje... Real je objektivno bolja ekipa, ali Nemci su Nemci. Ko god da bude, realno je favorit, ali prati nas neka neverovatna sreca ove godine u LS...
      sigpic

      Comment




      • Sefovi. <3
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Sve cestitke! Crveni i penal i uspeli ste da prodjete dalje, bas mi je drago. Kakav lob Ramires-a! Samo steta sto cete dosta oslabljeni uci u finale.

          Krivo mi je za Baneta.

          Comment


          • Mourinho poslao poruku nasim igracima u kojoj trazi da se uzme LS.

            Mene jos puca euforija.

            Sada znamo i protivnika u finalu. Bice pakleno, nije mala stvar igrati finale LS na svom stadionu. To je ogromni plus, ogromni! Ali sta cemo, nismo ni mogli ocekivati lakog protivnika u finalu. Ja vjerujem i vjerovacu pa sta bude.

            A u medjuvremenu, uzivacu do tog finala. I 2 dana nakon tekme ja jos uzivam.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Bolje sto je Bajern prosao,mnogo teze bi nam bilo sa Realom.Jos im nece igrati Badstuber,Alaba i Gustavo.Tesko da bi mogli sa Realom,ovako imamo dobre sanse.Nismo favoriti u finalu,ali imamo sanse.
              I ja jos uzivam u pobjedi nad Barsom,a kako i ne bih.Nije mala stvar pobijediti svjetske klupske sampione.

              Comment


              • Bayern je favorit svakako. A kada se sagleda sve, nama lezi kada nas ne oslovljavaju favoritima. Napoli, Benfica, Barcelona, sve ekipe koje su izjavljivale da ce nas izbaciti. Narocito Napoli i Benfica. Sada je i Schweinsteiger izjavio da ce nas dobiti, mozda je to rekao dok ga je pucao adrenalin od samog ulaska u finale. A mozda je i stvarno mislio tako. Nama odgovara sto nismo favoriti.

                Elem, do finala ima jos dosta vremena. Sada slijede tekme u prvenstvu. Sada docekujemo QPR i ocekujem pobjedu. Mada su oni sada nezgodni. U zadnjih 5 tekmi imaju 3 pobjede i 2 poraza. Dobili su Arsenal, Swansea i u proslom kolu Tottenham. Ali to je sve kod kuce. Na Bridgeu ih trebamo stisnuti od prve minute i ne sumnjam u pobjedu kakva god ona bila. 3 boda su 3 boda.
                Last edited by bracala; 26-04-12, 15:05.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Mene samo brine sto nema Ivanovica u finalu... Sad ce raspali Bosnigwa morati da cuva Riberija. Mada ni njima nece igrati par igraca i to u odbrani, a ovako im je cele sezone oslabljena zbog povreda tako da me bas interesuje sta ce Jupp tu da smisli.

                  Ali nema veze, kao sto rece Mumi, jos od Napolija niste bili favoriti, pa eve vas zivih u finalu.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Evo jedna vijest koja je mene posebno obradovala: UEFA je dozvolila Terry-ju da podigne pehar LS ako osvojimo

                    Eto, 2 dana razbijam glavu razmisljajuci kako ce sve to izvesti ako osvojimo, da li samo Lampard ili ce mu se i Terry prikljuciti u podizanju pehara, znamo svi da Terry zivi za taj trenutak (zive svi, ali John-ov slucaj je poseban, jer je on prokockao mec loptu u proslom fialu) i eto, dozvoljeno je da u slucaju osvajanja LS, Terry primi medalju i podigne pehar

                    Ahahahhaahhaha, pogledajte ovo
                    Spoiler
                    Last edited by Drunken Whaler; 26-04-12, 17:09.
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • Vas buduci igrac. Ume decko..

                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Valjda ce biti prostora za njega naredne sezone. Ali mislim da ce od svih mladih (Josh, Kakuta, De Bruyne, Piazon, Bertrand) najprije Bertrand postati regularan u prvih 11.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Da uzme Celsi ovog Pohjanpaloa i molim lepo
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • U Nigeriji su u jednom lokalu mec prije 2 dana gledali navijaci naseg kluba i Barcelone. Odjednom je na njih bacena bomba, jedna osoba je poginula a 9 povrijedjeno zbog stampeda koji je nastao. Nakon sto su Mikelovog oca kidnapovali, sad padaju bombe dole. Haos totalni.

                            UEFA je odlucila da nece biti ukidanja suspenzija. Dakle, u finale idemo bez igraca za koje se vec zna da nece igrati, kao i Bayern.

                            Guardiola rekao da napusta Barcelonu na kraju sezone i odmah se vezuje sa nama normalno. Ali najvise sansi prema kladionicama ima i dalje Mourinho iako je rekao da ostaje jos godinu u Realu. Drugi je i dalje Robbie.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Bayern je favorit u finalu, no u takvim utakmicama i statistika, tradicija i sve ostalo pada u vodu. Naravno da Chelsea nije bez šansi, ali Bayern igra na svom terenu pred svojim navijačima i bit će jako teško doći do titule.

                              P.S. Pohvale za UEFA-u zbog dozvole Teryu da može podignuti pehar ukoliko Chelsea osvoji Ligu Prvaka.
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Originally posted by tata Mumi View Post
                                Guardiola rekao da napusta Barcelonu na kraju sezone i odmah se vezuje sa nama normalno. Ali najvise sansi prema kladionicama ima i dalje Mourinho iako je rekao da ostaje jos godinu u Realu. Drugi je i dalje Robbie.
                                Ne ide Murinjo iz Reala dok ne osvoji LS pa makar bilo i 5 godina
                                Ne daj Boze da dodje Gvardiola u Celsi...povracao bih sigurno.
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X