Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bane se malo pogubio u euforiji
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Kakvo je govno ovaj novinar, strasno. Bas mi je zao Baneta, zamalo da pocne plakati.

      Bzze mi je sto Chelsea nece moci igrati u najjacem sastavu u finalu..
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Ja ne znam kako bih podneo da je Arsenal slucajno prosao ovako u finale, kad sam i sinoc svim srcem navijao za Celsi.
        Ponekad mi je i drago sto nema trofeja u Arsenalu, jer ko zna kako bih proslavio. .
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Nemam reči za ovakav potez Ramiresa! Po meni najzaslužniji za prolaz dalje, više i od Čeha! Ovakav gol postići u onakvom trenutku za njegov tim...

          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • O jbt sta smo mi sve dozivjeli ove sezone. Ovo je bez obzira na sve nezaboravna sezona. A jos je sladje sto je sve to slatkim ucinio covjek iz sjene, anonimus, nedokazan, a opet nasa legenda - Di Matteo. A opet ta ista legenda je sa sobom dovela jos jednu nasu legendu, to je Eddie. Prije par mjeseci probijali smo dno. Svaki put kada nam se cinilo da gore ne moze, u narednom kolu smo to demantovali. Kako smo samo tonuli... Ali cim su dosli Robbie i Eddie meni je to zapalo za oko. Robbie & Eddie, kao neki likovi iz humoristicke serije. I istina, od tada se cesce smijemo nego sto se nerviramo. 14 utakmica otkad su oni tu, samo 1 poraz i cak 10 pobjeda. Kazu da je Robbie nakon prvog sastanka sa igracima zaplakao. Mnogo ga je pogodilo to neslaganje i sve sto je stetilo klubu. Nevjerovatan odnos je uspostavio sa svim nasim igracima, a podpomognut Eddiejem vratili su karakter i pobjednicki mentalitet u svlacionicu. Sada nam Robbie pise istoriju.

            Tesko je sada opisati ovaj pregotivni osjecaj nakon svega ovoga. Kako smo sinoc samo odigrali, maestralno. I bez Ballacka, onog Essiena, bez mladog Tite, mladjeg Lampsa uspjeli smo. Ali Cech je sinoc bio fantastican! I u Lodonu je skinuo mnogo toga, sinoc takodje. Od meca sa Valencijom on je poceo dizati svoju formu kako u LS tako i u prvenstvu i sada je Cech ogroman plus za nas. Imati raspolozenog Cecha od velikog je znacaja za nas. Nakon sto smo primili 2 gola i ostali bez kapitena, nisam vjerovao da cemo proci. Terry dobio crveni nakon prvog faula u utakmici koji po mom misljenju nikako nije u rangu uklizivanja sa dvije noge, gazenja igraca dok lezi i slicno + rijetko kad se u ovako vaznoj utakmici za prvi faul daje crveni, ali eto sudija je tako presudio. Terry se izvinio svima i rekao da ne zna sta mu se desilo. Desava se i najboljima. Oprastam mu, ne moze se opisati sve sto je on ucinio za ovaj klub. Nakon svega toga, malo ko je vjerovao da mozemo proci. Jbg, tesko je na Nou Campu igrati i kada je 0:0 a kamoli kada si u minusu 2 gola. Ali onda jebeni majstor Lamps stupa na scenu. Iz njegovog prvog odlaska do 30m od gola Barcelone on opet svojim potezom odradjuje pola posla a onda majstorska reakcija Ramiresa. Onakvu reakciju bih ocekivao od Drogbe ili nekog napadaca ali Ramires me odusevio. Koliko je on samo smiren u posljednje vrijeme. Sada odlicno igra velike utakmice i polako ali sigurno taj igrac dolazi na svoje. Koliko on samo pretrci, koliko je samo brz, pozrtvovan, disciplinovan.

            Evo cak mu je i Tony sve oprostio, nemam sta da pricam onda.

            Tada sam opet poceo vjerovati. I onda odmah penal. Ali ima Boga, ima ga! Kako je vrijeme odmicalo sve je teze bilo. Ali nisam shvatio ona Barcelonina dodavanja na 30m od gola. Pa jbt, ako juris rezultat onda ces stalno ici ka naprijed, sutati a ne samo se dodavati ispred 16m. Ali oni tako hoce, bolje po nas. Ispizdio sam kad je Fabregas uhvatio Lampsa za nogu i uspio iznervirati Lampsa, onda znate koliko je sati. A kad je Torres primio loptu sam i krenuo prema Valdesu, zmarci me prosli. I bas sam mislio da ce nesto zajebati ali onda je to bio onaj Nando. Cak je i moj stari koji inace ne navija ni za koga i koji se ne nervira, sinoc cinio i jedno i drugo.

            A poslije gola Torresa obojica smo zategnuli desnom rukom. I onda neopisivo vidjeti skoro 100.000 ljudi u tisini. Pa srce mi puno bilo! Kako je lijepa ova osveta. Posteno smo ih izbacili, odigrali smo sa njima 14 meceva, 5 pobjeda mi, 5 oni. Ali zadnjih 7 meceva nas nisu dobili i nadam se, nece jos dugo. Messi nikad nije zabio protiv nas. Kako je lijepa osveta, milina. A Cole je rekao na cijelu partiju ukratko: We believed! Vrijedilo je izdrzati i osjecaj kad ti najpoganiji igrac da gol (Busquets), ali isplatilo se. Golemo se isplatilo!

            Mnogo mi je zao sto nece igrati Ramires, Meireles, Terry i Bane. Bane zamalo da zaplace kada mu je to na intervjuu receno. Ali moramo vjerovati. Moramo! Kad su nas svi otpisali dosli smo do samoga kraja. Sada moramo vjerovati i biti kolektiv kao do sada.


            Izvinjavam se zbog postine, jbg nakupilo se mnogo toga. Sada da uzivamo! Do finala samo ovo gledati iznova i iznova:

            Spoiler
            Last edited by bracala; 25-04-12, 11:44.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Evo i intervjua igraca i di Mattea , nisam vidio da je negde postavljeno

              Spoiler
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Ahh, kakva noc!
                Eto, desilo se i to. Pravda je zadovoljena, vratili smo ima za 2009. godinu.
                Ali pocelo je lose. Primismo gol, Cahill se povrijedi a Terry dobi crveni karton. Tu sam vec poceo da ludim, mislio sam da se 2009. ponavlja. Terry se jeste izglupirao, prljav potez mora se priznati, htio je da onesposobi ono smece od Sanchez-a, koliko je simulirao, kao da ga grom pogodio. Mislim da ono nije bilo za crveni, zuti bi bio dovoljan. Zatim primismo drugi gol, ja vec poceo da ludim, imamo igraca manje, Drogba igra lijevog beka, rekoh gotovo je, ode sve u pm.
                Ali onda je sjaji Ramires posigao gol, i to kakav! Kakva lucidnost, da ne kazem kakva m*** da u onako vaznom trenutku pokusa lob.
                - Poluvrijeme. Moj komentar je bio:,, Dobro je za sada, ali svirace ovaj Turcin njima penal i ode sve u pm"
                Gle ''cuda'', oni dobise penal! Ja koma! Srecom, Messi je pogodio precku. Spasismo se i tu.
                Sledeca situacija, postigose onaj gol, ja sa nevjericom gledam, izgubio sam i nadu i sve... Ali onda se cuo Fedex ba:,, Oooooooooooffffsaaaaaajddddddd!"
                i tu se izvukosmo.
                Izmjena, ulazi Torres umjesto Drogbe. Torres se kladio da ce postici gol. Kako je poceo, mislio sam da je bolje da se kladio da li ce uopste igrati... Ali onda poslednji minut, kadar prikazuje sudiju kako sprinta, ja ne znam sta se desava, kad sledeca scena Torres 1 na 1 sa Valdesom! Ja zinuo i pratim ga, on ga dribla, ja pomisljam promasice prazan gol, ali Torres zatrese mrezu! MAJSTOR! Sta se dalje desavalo, ne znam, ne sjecam se, znam samo da sam ostao bez glasa...

                Veliko finale za nas, vjerovatno poslednja sansa da Terry, Lampard, Drogba i drustvo osvoje ''usonju''. Ostaje nam da zalimo sto John nece igrati u finalu
                Koliko god bio glup onaj potez sinoc, to ne utice na njegovu reputaciju, zna se ko je on i sta je, i znacajno je doprinio timu i plasmanu u finale.

                2009. godine su svi navijali za Barcelonu, i pljuvali su po nama zbog bunkera u prvom mecu. Sada je potpuno drugacije, i srecan sam zbog toga.
                Nesto sam sigurno zaboravio da kazem, jbg...

                p. s. Kada sam vidio Pique-a na zemlji, odmah sam zamisljao Condu kako govori:,, Umri skote, umri" Cudno, ali tako je!
                Pogodio sam da ce biti x, mogao sam i ovdje da uzmem pare, ali najvaznije je da smo u finalu!

                Spoiler


                Last edited by Drunken Whaler; 25-04-12, 15:51.
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Najbitnije je da su Mumara i Piperiska napisali postove u ovom danu Znaci tu su i druzicemo se i dalje
                  Ej bre Ivane necu da te lazem nisam to pomislio za Pikea ;) U jednom trenutku mi je bilo malo zao a posle sam rek'o ,,mamu ti je'em zovi Sakiru da te izleci, ona kad te udari buljom ne zalis se''
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Originally posted by Condition23 View Post
                    Najbitnije je da su Mumara i Piperiska napisali postove u ovom danu Znaci tu su i druzicemo se i dalje
                    Ej bre Ivane necu da te lazem nisam to pomislio za Pikea ;) U jednom trenutku mi je bilo malo zao a posle sam rek'o ,,mamu ti je'em zovi Sakiru da te izleci, ona kad te udari buljom ne zalis se''
                    Uh, dobro je kad nisi to pomislio. Meni je bilo zao, klasicni nokaut, mislim da su mu vadili jezik, da ne bi doslo do gusenja...
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • Prvo da vam cestitam na prolazu, kakva noc, kakvo slavlje, kakav povratak, kakav preokret... Bio sam u gradu, gledao sa drustvom, i mogu vam reci da su ljudi navijali za Celsi kao da je Srbija bila u pitanju, to je neverovatno... Ali kad je Tores dao gol, opste ludilo... Sa igracem manje izdrzati i poluvreme i po, i dati dva gola, i to Barsi, mozes se samo diviti...

                      Sve cestitke i Di Mateu, koji je to smeker, momci prosli u finale, on u fazonu: "Pa ja sam to znao jos u Londonu..." Genije... Nadam se da ce ga Abram ostaviti na klupi i sledece sezone...

                      Sta god da se desi u finalu, mislim da je ovo ogroman uspeh, jer verujem da je slabo ko verovao u prolaz jos protiv Napolija, i pogledaj gde ste dogurali...

                      Za Celsi do kraja, da na kraju Plavci dignu trofej...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan Piper View Post
                        Uh, dobro je kad nisi to pomislio. Meni je bilo zao, klasicni nokaut, mislim da su mu vadili jezik, da ne bi doslo do gusenja...
                        E nisam video za jezik ali verujem da su odradili to je prvo sto urade... Video sam mu samo onako blentavu facu ali takvi bi svi mi bili kad bi nas Valdes od 80 kila zakucao u glavu
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Govorio sam jos ranije da mora da se vrati za onu nepravdu od 2009.godine i vratilo se.Koliko smo srece imali u ova dva meca.Pa da je Sancez postigao onaj gol u 15.minutu na Stemfordu ispali bi sigurno,ali mnogo srece smo imali... Ima neko veci od Barselone i UEFE,da,da,ima!
                          Svaka cast cijelom timu,na borbenosti,zelji,velikom srcu...Svaka cast momci.
                          Koliko je samo dobar potez bio dati ostavku AVB-u! Spasio nas je Di Matteo.Unio je pozitivnu energiju u tim,na psiholoskom planu ih je popravio.Isti su to igraci bili i kad je Boas bio trener,ali mnogo bolji rezultati dolaze sa Di Matteo-m.Trebao bi dobiti ugovor na kraju sezonu,obavezno!
                          Nisam znao za Ivanovica da je dobio zuti,to nisam vidio.Veliki hendikep je izostanak njegov,Terijev,Ramiresov i Meirelesov.
                          Uvijek sam imao povjerenja u Ramiresa,majstor je on.Sinoc je jos jednom dokazao.Kakav potez majstora u kakvom trenutku.Cak je i lijevog beka odlicno odigrao...
                          Necemo biti favoriti u finalu,ko god da prodje,ali imamo sanse!

                          Comment


                          • Pazite slicnost.
                            2006. god.
                            Chelsea-Barcelona 1-0 (strijelac Drogba)
                            2012. god.
                            Chelsea-Barcelona 1-0 (strijelac Drogba)

                            revans mecevi

                            2006. god.
                            Barcelona-Chelsea 2-2 (bijeli dresovi)
                            2012. god.
                            Barcelona-Chelsea 2-2 (bijeli dresovi)
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Živi, zdravi, otrežnjeni?
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Živi, zdravi, otrežnjeni?
                                Almost
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X