Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Jools View Post
    Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Kratko i jasno!
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Njaaahahahahaahahhahahahahahaha hahahhahahahhahahaha... OVO NIJE SMIJEH LJUDI, OVO JA PLACEEEEM!!!
      Ne pitajte me nista sad, u narednih nedelju dana pricamo o utakmici, sada samo da kazem BRAVOOOOOOOOOO !!!!
      AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • Noćas mi se LUDUJE, noćas NEMA SNA, noćas čašu TORRESA ispijmo do dna
        sigpic
        Champions League... is the world against us- John Terry

        Comment


        • Originally posted by Fedex ba View Post
          Na ispiranje!!! Na ispiranje!!! Mozemo veceres da se razbijemo od alkohola,zasluzili smo i mi !
          Gde cete bre na ispiranje nemoj da vam guraju ono ugusice vas...Samo pijte i povracajte pijte i povracajte...gurajte prste i tako u krug i jogurt posle toga da umiri zeludac i tako 3 dana...em cete da smrsate em da proslavite finale kako dolikuje!
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Condition,znas za onu: Ko vecera pivo doruckuje vodu!
            Odo ljudi da slavim!
            Ljubim vas sve! <3

            Comment


            • Originally posted by Fedex ba View Post
              Condition,znas za onu: Ko vecera pivo doruckuje vodu!
              Odo ljudi da slavim!
              Ljubim vas sve! <3
              Znam sve znam samo vi tu narodnu morate da promenite: Ko vecera pivo, doruckuje, ruca i vecera PIVO
              Ajd' u zdravlje sve vam je oprosteno. Ljubim i ja vas onako drugarski
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • http://youtu.be/I3pLHBhFRfQ
                Last edited by Spaha; 24-04-12, 22:42. Reason: abadsad
                sigpic
                Champions League... is the world against us- John Terry

                Comment


                • Cestitke od srca , sretno vam u finalu
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Originally posted by Dale View Post
                    Cestitke od srca , sretno vam u finalu
                    Hvala puno ljudino
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • Dakle nemam reci...
                      Svaka cast ekipi na pozrtvovanosti, karakteru, taktici, disciplini i svemu ostalom. Konacno da padne i ta Barsa.
                      sigpic

                      Comment


                      • Također da vam čestitam na ovoj povijesnoj pobjedi i prolasku u finale gdje ćete biti bez nekoliko ključnih igrača - no disciplinovanom, borbenom i pametnom igrom kao u dvomeču sa Barcom sve je moguće pa i to da Chelsea dođe to titule prvaka Evrope.

                        Večeras kao što već rekoh disciplinovana, borbena i prije svega strpljiva igra je urodila plodom. Kako je samo Di Mateo taktički odradio utakmicu i pogodio sa izmjenama. Barcelona je imala igrača više 50 i kusur minuta, penal i to nisu iskoristili, stigla je kazna i možemo reći zaslužen prolaz Chelsea. Sretno u finalu s kim god igrali, bit će teško naravno, ali mnogi su vas otpisivali i prije dvomeča sa Barcom pa ste im začepili usta.
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • jel tacno to da Bane ne igra u finalu? video sam da je dobio zuti valjda na kraju prvog, molim da neko pojasni ako zna o cemu se radi, nisam bio na pauzi izmedju poluvremena pored tva

                          Comment


                          • Bane je dobio zuti zbog prigovora !

                            Dakle po 10. put, nece igrari Teri,Bane,Ramires,Meireles u finalu.

                            Comment


                            • Originally posted by vladream View Post
                              jel tacno to da Bane ne igra u finalu? video sam da je dobio zuti valjda na kraju prvog, molim da neko pojasni ako zna o cemu se radi, nisam bio na pauzi izmedju poluvremena pored tva
                              Tacno je, jos propustaju Terry, Meireles i Ramires, sve zbog suspenzije...
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Tony_G View Post
                                Tacno je, jos propustaju Terry, Meireles i Ramires, sve zbog suspenzije...
                                A jbte kako Chelsea oslabljen ulazi u finale



                                Spoiler
                                Last edited by Rossonero; 24-04-12, 23:55.

                                Comment

                                Working...
                                X