Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Drogba stavio si 4 krila....
    Protiv Arsenala mislim da ce biti: Cech, Bosingwa, Cahill, Terry, Cole, Mikel, Lampard, Kalou, Mata, Sturridge, Torres.
    Mozda bude Meireles umesto Lamparda ili Mate...
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Fedex ba View Post
      Ma tesko da mozemo do top 4,trebaju svi da igraju,a ako budu igrali svi za vikend bice umorni za revans i mozemo da prokockamo i TOP4 i LS.
      Treba probati igrace sa klupe protiv Arsenala,pa sta god bude
      Ovo je mozda i poslednja sansa za staru gardu Celsija da dodje do pehara LS i bio bih najsrecniji ako dodju do pehara,pa makar i ne igrali LS sledece godine
      Pa osvajanje LS-a znaci da cemo je igrati sledece godine
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • Originally posted by tata Mumi View Post
        Jbt, nestao nam je Rocco (Rocafela)... Nema covjeka...
        Dolazi Rocafela nista se ne brinite, bio je u Amsterdamu pa su mu verovatno razne droge pomutile um i ostavile dubok trag na njemu. Mozda je zaboravio sifru za forum ili jos gore mozda su mu gljive obrisale pamcenje... nema ga da mi se javi
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Ziv bio, vrati nam ga... Mozda je nakon ovih golova njegovog miljenika Tite otisao pravac London da ga vidi.


          Our last 10 away league meetings at Arsenal

          2001/02 - Arsenal won 2-1
          2002/03 - Arsenal won 3-2
          2003/04 - Arsenal won 2-1
          2004/05 - Drew 2-2
          2005/06 - Chelsea won 2-0
          2006/07 - Drew 1-1
          2007/08 - Arsenal won 1-0
          2008/09 - Chelsea won 4-1
          2009/10 - Chelsea won 3-0
          2010/11 - Arsenal won 3-1

          Sto se tice sutrasnje tekme, ovo je brutalan podatak:

          Didier Drogba has scored 13 goals against Arsenal in 12 starts and two substitute appearances since 2004.
          Ali najvjerovatnije nece sutra igrati. Valjda ce Torres nesto nafatati u napadu.
          Red je da se podsjetimo sada vec nase legende:



          p.s. Veceras se igra finale FA Youth Cupa. Mi igramo sa Blackburnom.
          Last edited by bracala; 20-04-12, 11:01.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Šta reći?

            Pravda je napokon nastupila, te se može reći kako se CFC na neki način i osvetio Barçi za onaj tužni trenutak i pogodak od strane Inieste. Ipak, da se okrenem sinoćnjem meču na SB. Naime, ako ćemo biti realni onda moramo priznati kako smo imali mnogo sreće što se tiče samog duela (Alexis, Cesc & Pedro) jer su navedeni igrači promašili praktično zicere. Nadam se kako naša momčad može do finala CL, iako će biti veoma teško. Camp Nou je veoma težak zadatak za naše igrače, al' sam uvjeren sa jednim dobrim pristupom kako možemo doći do pozitivnog ishoda. Očekujem nešto defanzivniju varijantu jer Di Matteo zna koliki je ulog u pitanju.

            Uglavnom, nadam se finalu CFC-FCB.

            Comment


            • Ja sam bio ubijedjen da si ti navijac Liverpoola zbog tog nicka.

              Redknapp izjavio da je navijao za nas protiv Barcelone i da ce to isto uciniti i u revansu. Ipak je on ujak nasem Lampsu.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • ^Nisi jedini koji je takvo mišljenje stekao, al' ybg nemam nikakve veze s Gerrardom. ;D

                Upravo sam čitao tu izjavu Harrya vezanu za Lampsa i pobjedu protiv Barçe. Iskreno, meni je drago što nas Harry podržava jer malo postoji ovakvih menadžera koji se etiketiraju kao naši rivali, a podržavaju nas. Big respect!

                Comment


                • Mozda je tek kad se otrijeznio shvatio sta je izjavio.

                  Imam neki osjecaj da ce Bertrand sutra zaigrati...
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • HAHA, a sve je moguće. Ipak je to prljavi Harry.

                    Što se tiče sutrašnjeg meča, očekujem par promjena u sastavu u odnosu na prošli meč (Barça), te se nadam kako ćemo sutra na Emiratesu vidjeti par novih igrača u prvih XI (Josh & Ryan) jer Robbie zna kako je vrlo opasno rizikovati neku ozljedu Colea koji je ionako hejter među Gunnersima. Također imam feeling kako će El Niño igrati od prve minute.

                    Comment


                    • Josh je u Swanseaju na pozajmici majstore.

                      Essien, Sturridge, Torres mi se cine kao najveci kandidati za prvih 11 sutra. Mozda uleti i Bertrand, sto bih volio iskreno.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • ^Lapsus yarane, ispričavam se.

                        Slažem se sa tvojim mišljenjem, te se nadam novim licima u početnih XI. Također nadam se jednom dobrom meču, te naravno pobjedi Chelsea, iako će biti veoma teško. Gunnersi, Spursi, Magpiesi & Bluesi u borbi za CL, tko će na kraju u Top-4? Vidjet' ćemo.

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan Piper View Post
                          Pa osvajanje LS-a znaci da cemo je igrati sledece godine
                          Da,malo sam se za.ebao,prastajte te.
                          Volio bih vidjeti sjutra Bertrana u timu.Treba odmor Esliju,bio je fenomenalan u srijedu.Ocekujem i Toresa od starta,pa da zatrese mrezu (sa unutrasnje strane ) komsijama
                          Last edited by Fedex ba; 20-04-12, 13:45.

                          Comment


                          • Originally posted by Fedex ba View Post
                            Da,malo sam se za.ebao,prastajte te.
                            Volio bih vidjeti sjutra Bertrana u timu.Treba odmor Esliju,bio je fenomenalan u srijedu.Ocekujem i Toresa od starta,pa da zatrese mrezu komsijama
                            Sa unutrasnje strane, naglasi to. Mora sve precizno kada bacamo magiju na Torresa.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Originally posted by tata Mumi View Post
                              Sa unutrasnje strane, naglasi to. Mora sve precizno kada bacamo magiju na Torresa.
                              Evo ispravljam.Veoma smo pazljivi sa njim,ali nesto ne pomaze.Moracemo da pocnemo grubo

                              Comment


                              • Ivan je zaduzen za njega. Nije isto kada mi ostali govorimo da ce Torres zabiti, samo Ivanovo propovijedanje ima uticaja.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X