Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovako nesto istjerati na teren.

    Spoiler


    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Originally posted by tata Mumi View Post
      Ovako nesto istjerati na teren.

      Spoiler


      Da, da, nesto slicno smo ja i Fedex sastavili

      Koliko je sinoc Drogba dobro igrao, auu. Koliko je puta driblao, bacao na zemlju fintama igrace Barse. Jeste li vi primjetili to? Kakav kralj!
      Svi su odigrali odlicno, Terry, A. Cole, Cahill(2. poluvrijeme) su bili na visini zadatka. Jedino je Bane bio kritican, par skupih gresaka, umalo nas kostase gola.
      Sto se tice sredine, Meireles i Mikel se ubili od trcanja, nisu mnogo lopti oduzeli ali su vrsili presing na igrace Barselone. Svaka cast.
      Lampard- kakav pregled igre, kakva vizija kod one asistencije. Ono je cista magija kako je uposlio Ramiresa, a ovaj asistirao Drogbi.
      Mata se nije previse istakao, ali je pretrcao dosta. O Drogbi je sve receno
      I da, Cech je branio fantasticno, bas me iznenadio, ne sjecam se da sam nekad bio zadovoljan njegovom partijom kao ovom od sinoc.
      Last edited by Drunken Whaler; 19-04-12, 15:10.
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • I reci im da samo Ramires i Bosingwa smiju preci centar...
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Ako Luiz bude spreman, onda da igramo sa 3 stopera

          Ovo nece biti bunker, ovo ce biti Mazino linija

          EDIT: Sta mislite o mecu sa Arsenalom, da li da se ide na pobjedu svim snagama ili da se cuvaju igraci, tj da se izvede rezervni tim?
          Ja mislim da je pametnije ovo drugo, odmoriti Drogbu, Lamparda, Terry-ja, Cole-a. Ipak je ovo velika sansa da se dodje do trofeja LS, i treba krenuti svim snagama, i pokusati po svaku cijenu, pa makar zrtvovali PL i 4. mjesto. Osvajanjem LS-a bi izborili ucesce u njoj i naredne sezone.
          Ovako, ko zna sta ce se desiti
          Last edited by Drunken Whaler; 19-04-12, 15:21.
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Ma u Barsi ista postava i to je to. Samo bih Matu pomerio malo vise u sredinu, jer na desnoj strani kao da ne postoji. I bilo bi lakse igrati kontre sa njim u sredini.

            Nego sta mislite za Arsenal za vikend?
            Kapiram da bi mogao Torres da igra da bi onda Drogba ponovo poceo protiv Barse. Mozda i Sturridge i Kalou dobiju sanse. U svakom slucaju, protiv Arsenala moramo na sve ili nista, ovo je definitivno poslednji voz za top 4.
            sigpic

            Comment


            • Tesko brate da ce Luiz biti spreman do narednog utorka, jbg...

              Robbie je ionako rekao da ce u subotu izvesti saren sastav. Tako da mozemo ocekivati Kaloua, Essiena, Sturridgea, Torresa. Bilo bi ekstra dobiti Arsenal sada dok traje ovaj momentum, ali nekako imam osjecaj da ce biti X...

              Ako vidim Maloudu, pogorsace mi se zdravstveno stanje.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Badstuber sef.

                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Trebao bi u subotu Di Mateo odmoriti kljucne igrace.Tesko da se moze do 4.mjesta,ipak Njukastl i Totenhem imaju laksi raspored.Da probamo LS da osvojimo,pa od 1.kola kvalifikacija LS sledece godine.Mogao bi u subotu staviti Esijena,Toresa,Staridza... Esijen da pruzi dobru partiju,pa da ga vidimo u revansu!Vise volim njega da vidim nego Mikela ;)

                  Comment


                  • Iskreno mislim da su nam realnije sanse da dodjemo do top 4 nego da osvojimo LS. Za top 4 je potreban 1 kiks Tottenhema, s obzirom u kakvoj su formi to je vrlo moguce, za LS treba ostati neporazen na Nou Campu i onda pobediti Real ili Bayern. Sve je moguce, ali ne treba dici ruke od top 4.
                    sigpic

                    Comment


                    • U pravu si Tony, ne treba odustajati ni od cega. Bili smo na korak od ispadanja iz FA Cupa, a evo nas sada u finalu. Bili smo otpisani iz LS, a evo nas sada sa kakvom takvom sansom za finale. Malo nas dijeli od pozicije broj 4, treba vjerovati dok god postoji sansa.

                      Sad sam opet vidio na TV-u highlightse. Pa kako su Terry i Cole odigrali, ono je genijalno!
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Ne treba odustajati, ali ne treba ni forsirati igrace previse, bore se na 3 fronta. Jednostavno, neke igrace treba odmoriti protiv Arsenala (Drogba, Lampard, Terry, Cole...) Nek' se ovi sa klupe bore malo.
                        Ako mene pitate, najvaznija mi je LS, i sve bih snage ''bacio'' na nju. Ako oce da je osvoje, onda neka je osvoje ljudski!
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Ma tesko da mozemo do top 4,trebaju svi da igraju,a ako budu igrali svi za vikend bice umorni za revans i mozemo da prokockamo i TOP4 i LS.
                          Treba probati igrace sa klupe protiv Arsenala,pa sta god bude
                          Ovo je mozda i poslednja sansa za staru gardu Celsija da dodje do pehara LS i bio bih najsrecniji ako dodju do pehara,pa makar i ne igrali LS sledece godine

                          Comment


                          • Naravno da nema odustajanja sve dok imamo sanse za top 4, ali karte svakako treba promesati.

                            Problem je sto je Luiz povredjen , gde bas sada, a za Baneta znate ! Dakle, ko ce stopera onda ako nece Teri i Kejhil ? Moraju igrati oni, jedino ako ne stavi Bosingvu na stopera,a Fereiru na beka .

                            Dakle, ocekujem sarenu postavu

                            Bice promena jedno 5 igraca. Ceh,teri,kejhil,bos,bertrand,esa,maluda,staridz,ka lu,piazon tores !
                            Last edited by Drogba; 19-04-12, 20:13.

                            Comment


                            • Jbt, nestao nam je Rocco (Rocafela)... Nema covjeka...
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Da, mada nema ni drugih,a bar 3,4 novih plavaca se registrovalo

                                Nema brata od topdzije, mada on je jos klinja

                                Comment

                                Working...
                                X