Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Josh:
    On the way to Stamford Bridge! Come on Chelsea!
    Anelka:
    Big game this evening... Come on Chelsea !!
    Inace, Ballack je juce doputovao u London na jednodnevnu posjetu. Posjetio je trening kamp, akademiju i strucni stab. Popricao je sa igracima, zelio ostati na utakmici ali posto nije dobio veci dopust od Leverkusena, vratio se sinoc.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Originally posted by Ivan Piper View Post
      Evo je dobra vijest! Drogba pocinje, Torres rezerva!
      On je dzoker s klupe

      Comment


      • (4-2-3-1): Cech; Ivanovic, Cahill, Terry, Cole; Mikel, Lamaprd; Ramires, Mata, Meireles; Drogba.

        Subs: Turnbull, Bosingwa, Essien, Malouda, Kalou, Sturridge, Torres.
        Nek nam je Bog na pomoci!
        Idemo!!!
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment




        • Pobjedite barsu i niko sretniji od mene ;)

          Comment


          • C`MON CHELSEA !!!

            Comment


            • Originally posted by Ivan Piper View Post
              Zasto ja imam osjecaj da cemo mi njih rasturiti?
              Kazem ja pozitiva do kraja! Samo hrabro samo udri bij otimaj od gamadi...Moraju da se prodju nisu bre ni oni ono sto su bili...povraca mi se i od stila igre i od one Pujolove kapitenske trake sa katalnoskom zastavom.
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • Tito . Provlačenje....idemo dalje...uh....

                Comment


                • A govorim li vam ja od pocetka sezone, mozemo mi sa Barsom, mozemo, a vi prosipate pricu kao dodje nam real ili barsa, i demoliraju nas?! Aaaaaaaa??

                  Di Matteo, Drogba i moj avatar.
                  Da se klanjate mom avataru svakog dana! Jasno!

                  Sjutra nastavljamo...
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Pa rezultat iz snova, pobjeda bez primljenog gola. Bolje ne moze! A kako je fino ne mogu vam opisati.

                    Pohvalio bih citavu ekipu, sjajni smo bili. Odbrana nam je bila na nivou, Cech i Cole se izdvajaju ali su i Terry - Cahill i Bane odradili lavovski posao. Greske su svedene na minimum minimuma. Vezni dosta pokrivao, trcao, mnogo se trosio, a Tito je dobio tonu vazdusnih duela i zabio gol. Majstor! Da pohvalim Ramiresa sto zbog iskontrolisane asistencije, sto zbog njegove pozrtvovanosti. Robbie ga je i stavio lijevo da sa Coleom pokriva tu stranu gdje su Alves i Messi. Jedina 2 igraca koja se nisu vidjela su Mata i Meireles. Mati ne lezi krilo, on je onako omalen idealan za sredinu. Meireles nije imao nijednu dobru loptu, jedino sto je pravio je dosta prekida. Lamps odradio 50% gola svojim pasom, odlican bio.

                    Kazem opet, imali smo srece, ali bez srece je nemoguce osvojiti ovaj trofej. Prezadovoljan rezultatom. U revansu staviti Matu u sredinu, zadrzati Drogbu i igrati kao i veceras disciplinovano do zadnje sekunde i vrebati na kontre.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Odlicno bre,fenomenalno!
                      Mumi,ne mozes rec` da se Meireles nije vidio.Pa covjek je odradio lavovski posao u odbrani,Mesi se nije cuo,a Raul ga je pazio.
                      Imali smo mnogo srece veceras.Da je Sances postigao onaj gol na pocetku meca,sve bi bilo gotovo.Ali sreca prati hrabre!

                      Comment


                      • Pijte ljudi pijte iz sve snage da se unakazite... Mumaro pretpostavljam da si izlecen i idi u neku najblizu i polomi sve Evo Piperiska je dobio na kladionici ima dovoljno da ne zna za sebe minimum 3 dana
                        Sudjenje odlicno to je najbitnije.
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Ja i Fedex ba ima havariju da napravimo ovamo. Farbamo Berane u plavo! I praznimo gajbe! I idemo na ispiranje!
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan Piper View Post
                            Ja i Fedex ba ima havariju da napravimo ovamo. Farbamo Berane u plavu boju! I praznimo gajbe! I idemo na ispiranje!
                            Sve moze i sve je oprosteno cak i da napadnete neke devojke bez razloga eto cisto onako...udarate ih i vadite se na to da ste mislili da navijaju za farsu jos imate alibi u alkoholu i samo udri udri udri
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan Piper View Post
                              Ja i Fedex ba ima havariju da napravimo ovamo. Farbamo Berane u plavo! I praznimo gajbe! I idemo na ispiranje!
                              Da,da! Gajba je popivena pred mec,a tek sad slijedi razvaljivanje!
                              C`MON CHELSEA!!!

                              Comment


                              • Originally posted by Condition23 View Post
                                Sve moze i sve je oprosteno cak i da napadnete neke devojke bez razloga eto cisto onako...udarate ih i vadite se na to da ste mislili da navijaju za farsu jos imate alibi u alkoholu i samo udri udri udri
                                Jooooj, ima jedna koja je kriticna, navija za farsu i kenja mi nesto. Hoho, sjutra regulisemo to!
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X