Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Krle View Post
    Mumo svaka čast, i preveliki post za moj ukus, ali vidi se da goriš i da jedva čekaš 20:45h

    Preti vam Buskets, čuvajte se!

    http://www.goal.com/en/news/12/spain...elsea-busquets
    Gorim od temperature. Ovo sam pisao dok sam pio caj od nane i dok je tableta djelovala.

    E Drogba, lapsus. Igra Bane, ja to pomijesao sa ligom. jbg, lijecim se.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Samo neka Buskec ne preti...Kad sam procitao da preti prvo sam pomislio da je izjavio ,,padacu iz sve snage i foliracu svaki kontakt sa igracima Celsija jer samo tako mozemo da prodjemo dalje'' Seme im se satrlo...Ako ima Boga, Celsi mora da prodje dalje jer je ono iz 2009. sramota.
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Jao taj Busquets je najveca ljiga u fudbalu... doduse ova izjava mu je korektna...

        Inace veceras verujem da ce biti 4-2-3-1, Cech - Ivanovic, Cahill, Terry, Cole - Mikel, Lampard - Ramires, Mata, Kalou - Torres.
        Bojim se da bi Drogba od prevelike zelje izgoreo na terenu i ubio nekog i popio crveni...
        Iskreno mislim da je 4-2-3-1 propast protiv Barse, pogotovo sa Kaluom i Ramiresom, ali ajde, videcemo...

        Ja bih najvise voleo dijamant: Cech - Ivanovic, Cahill, Terry, Cole - Mikel, Lampard, Meireles, Mata - Torres, Drogba.

        Milan je tako igrao protiv njih i posteno ih namucio, da nije bilo onih sudijskih odluka ko zna kako bi se zavrsilo. Ako moze Milan, svakako moze i Chelsea koji realno ima bolje centralne veziste.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Tony_G View Post
          Jao taj Busquets je najveca ljiga u fudbalu... doduse ova izjava mu je korektna...

          Inace veceras verujem da ce biti 4-2-3-1, Cech - Ivanovic, Cahill, Terry, Cole - Mikel, Lampard - Ramires, Mata, Kalou - Torres.
          Bojim se da bi Drogba od prevelike zelje izgoreo na terenu i ubio nekog i popio crveni...
          Iskreno mislim da je 4-2-3-1 propast protiv Barse, pogotovo sa Kaluom i Ramiresom, ali ajde, videcemo...

          Ja bih najvise voleo dijamant: Cech - Ivanovic, Cahill, Terry, Cole - Mikel, Lampard, Meireles, Mata - Torres, Drogba.

          Milan je tako igrao protiv njih i posteno ih namucio, da nije bilo onih sudijskih odluka ko zna kako bi se zavrsilo. Ako moze Milan, svakako moze i Chelsea koji realno ima bolje centralne veziste.
          Vjeruj mi, bolje je da on igra nego Torres. Imam osjecaj da ce se Torres gubiti po terenu, da ce srljati. Vidio si Drogbu protiv Totenhama, tu je takodje imao ogromnu zelju da postigne gol, i postigao ga je.
          Treba Drogba da igra, zna on kako ce sa ovim Barsinim metlama.
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Sta li ce Robbie smuckati za veceras...
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Originally posted by tata Mumi View Post
              Sta li ce Robbie smuckati za veceras...
              Ada neko negativno iznenadjenje mora biti, ili Kalou, ili Malouda... nesto ce biti.
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • Pomjeri se s mjesta, kakav Malouda...
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Maluda je nas zlatni dzoker.

                  Comment


                  • Svim svojim sam uz vas veceras

                    Gazi UEFALONU !!!

                    Comment


                    • Zasto ja imam osjecaj da cemo mi njih rasturiti?
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • Pa ne bi mi bilo nista sladje nego izbaciti njih. To bi bilo ravno osvajanju "klempe". Boze pomozi!!!
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Ne znam je li mi drazi Chelsea ili trenutno vise mrzim Barcelona-u,zaista su pomjesane emocije
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by tata Mumi View Post
                            Pa ne bi mi bilo nista sladje nego izbaciti njih. To bi bilo ravno osvajanju "klempe". Boze pomozi!!!
                            Kukuuu.
                            Pa onaj osjecaj, sjutra izadjes iz kuce u dresu i osjecas se ko Bog
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Da sam kojim slucajem igrac, dosad bi vec izgorio a tekma nije ni pocela.

                              E kako ce nam veceras faliti ovaj Essien.

                              Last edited by bracala; 18-04-12, 17:47.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Evo je dobra vijest! Drogba pocinje, Torres rezerva!
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X