Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Tony_G View Post
    Da da, svi govorimo za Barsu, protiv Fulhama standardno 4-2-3-1...

    Ivane, da slazem se da Ramires ne treba, ja ga ne podnosim od kad je dosao, tako haoticnog igraca jos nisam video. Najgore je sto ga navijaci u Engleskoj obozavaju, kao i "strucni komentatori". Doduse to su Englezi, njih impresionira kad je neko brz... Bez Ramiresa bi Chelsea i mnogo bolje drzao loptu u posedu sto je vazno protiv Barse.
    Pa o tome govorim. On neke osnovne stvari radi veoma lose, kao sto su prijem lopte, dodavanje, o kontroli da ne pricamo.
    Evo protiv Benfice npr, neki moji drugovi kazu da ih je Ramires odusevio, e pa mene nije, koliko bolesnih poteza je napravio, ili promasi loptu, ili ne uspije da je primi, ili se odbije od njega ko od panja, i plus promasi onu sansu, koju je bilo teze promasiti nego iskoristiti. Zapravo, ono je bilo nemoguce promasiti, covjek je uspio da loptu izbaci sa gol linije

    @Mumi
    Tacno je to, gine na terenu, ali ''klimav'' je dosta
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Spoiler
      Vode Kanarinci.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Ma dokle vise da ga ovako primamo, sto nije reagovao Mateo,neku izmenu ranije.

        Ceh odbrani jebeni ZICER, i ODMAH posle toga drugi korner mi ga primamo. Ma u kurac vise moj.

        Comment


        • Ubuduce ne gledam zadnjih 15 minuta utakmice!

          Sada idu Tottenham (FA Cup), Barcelona i Arsenal.
          Zadnji voz za LS je ispusten.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Rekoh ja da cemo kiksnuti. U pm!
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Originally posted by Ivan Piper View Post
              Rekoh ja da cemo kiksnuti. U pm!
              Boze koliki si baksuz Ivane...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Stvarno vise nemam reci za ovu igru. Postenu akciju ne mogu da organizuju. Cuvanje 1-0 po koji put ove sezone i to sve protiv ekipa iz sredina ili dna tabele... Cak mi je zao sto smo u 1/2 finalu LS jer cu morati da gledam kako nas Barsa gazi.
                Danas Lampard medju boljima, ostali prosek. Torres je zaboravio kako se ulazi u sanse, kretnja mu je katastrofa. Ne moze ni da utrci u prazan prostor, posle ljudi kazu nema kreativaca u timu. Pa kako da kreiras akciju kad su svi nepomicni....
                sigpic

                Comment


                • Nek ide sve u kurac, evo jedna tura od mene.

                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Katastrofalno su sinoc odigrali! Tuga,tuga,tuga... Daj vise Mateo izbaci Toresa,Kalua,Ramiresa,Mikela! Nista nisu uradili,Tores ni u sansu da udje.Nije imao nijedan uspjesan dribling...Lampard je jedini odigrao dobar mec u nasem timu.
                    Moracemo da osvajamo LS,da bi igrali u njoj i sledece godine,samo ne znam kako do titule

                    Comment


                    • Originally posted by Fedex ba View Post
                      Katastrofalno su sinoc odigrali! Tuga,tuga,tuga... Daj vise Mateo izbaci Toresa,Kalua,Ramiresa,Mikela! Nista nisu uradili,Tores ni u sansu da udje.Nije imao nijedan uspjesan dribling...Lampard je jedini odigrao dobar mec u nasem timu.
                      Moracemo da osvajamo LS,da bi igrali u njoj i sledece godine,samo ne znam kako do titule
                      A i Lampard je bio los, vidjelo se da je nervozan, srljao je, ulazio previse agresivno u neke duele... lose, losee... Tuga, tuga, zalost
                      Sreca pa nam dosudise onaj penal, inace bi izgubili...
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • Nisam bio 7 dana tu zbog gubave Farse ali zelim da pozdravim sve vas plave uz ovo:
                        Toresov volej protiv Vigana (kad je Mata dao gol posle stative)
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Vratio se Condo sa hladjenja.

                          Navodno nam oko zapalo za Islu. A Real razmislja poslati 13m funti za Baneta. To glatko odbiti.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Hladan Condo kao spricer Ma kakav Isla ne treba on Celsiju...A Baneta ne bih dao ni za 50 miliona
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • Listen up Blues!
                              Chelsea fc sjutra predstavlja nove dresove za narednu sezonu. Cim se sazna kakvi su (a to bi trebalo da bude oko 10 h po lokalnom vremenu), da se objavi slika ovdje.

                              Over and out
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment




                              • Novi dresovi!

                                Meni se iskreno dopadaju. Nekako su jednostavi ali sa stilom. Jedva cekam vidjeti Williana, Witsela, Kakutu i ekipu u ovim dresovima naredne sezone.

                                http://www.chelseafc.com/page/Latest...731614,00.html

                                Neka naredna sezona bude zlatna!
                                Last edited by bracala; 12-04-12, 10:51.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X