Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma preminus!

    Sad valja gledati Bosingwu koji ispada ko na terminu.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Momci, tesko cemo mi nocas do bodova, pazite sta vam kazem
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • E kad si ti ovo rekao, sad mi se tacno i ne gleda tekma.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Originally posted by tata Mumi View Post
          E kad si ti ovo rekao, sad mi se tacno i ne gleda tekma.
          Vjerujes li mi, sad preispitujem sebe, pitam se da li sam normalan, da li je sa mnom sve u redu trenutno
          A jbg, vidjecemo... Volio bih da me demantuju.
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Samo Nando. He scores when he wants! Kako bi bilo sjajno da uzme Celzi LS sunce ti.

            Comment


            • Fulham je opasna ekipa, bas dobro igraju. Ali opet, i oni su umorni, igrali su i oni pre 2 dana, a njihov tim je ipak manji od Chelsea-jevog. Imaju mnogo manje kvalitetnih igraca.
              Videcemo sta ce biti, ali ako hocemo top 4 onda je pobeda neophodna.
              Ocekujem: Cech, Bosingwa, Luiz, Cahill, Bertrand, Mikel, Meireles, Kalou, Mata, Sturridge, Torres.

              Mada licno bih voleo da pokusamo sa dijamanton u nekom narednom periodu i da napdacki duo budu Torres i Drogba. To kazem pre svega jer je Sturridge u velikom padu, dok su centralni vezisti u usponu tako da verujem da bi dobro izgledali u dijamantu. Pritom, mislim da je to najbolja formacija za igranje protiv Barse...
              sigpic

              Comment


              • Ma to ne neko drugi govori iz tebe Ivane.

                Bice rutavo, tek ce biti rutavo. Lamps, Cole, Terry, Ivanovic OUT. Ako se uzmu 3 boda, to ce biti bodovi ko kuca veliki.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Originally posted by Tony_G View Post
                  Fulham je opasna ekipa, bas dobro igraju. Ali opet, i oni su umorni, igrali su i oni pre 2 dana, a njihov tim je ipak manji od Chelsea-jevog. Imaju mnogo manje kvalitetnih igraca.
                  Videcemo sta ce biti, ali ako hocemo top 4 onda je pobeda neophodna.
                  Ocekujem: Cech, Bosingwa, Luiz, Cahill, Bertrand, Mikel, Meireles, Kalou, Mata, Sturridge, Torres.

                  Mada licno bih voleo da pokusamo sa dijamanton u nekom narednom periodu i da napdacki duo budu Torres i Drogba. To kazem pre svega jer je Sturridge u velikom padu, dok su centralni vezisti u usponu tako da verujem da bi dobro izgledali u dijamantu. Pritom, mislim da je to najbolja formacija za igranje protiv Barse...
                  Da, ali ja bih prije da formacija bude 4-3-1-2, dakle slicno dijamantu, samo defanzivnija.
                  --------------Cech------------
                  -Ivanovic--Luiz--Terry--Cole---
                  --Meireles---Essien--Lampard---
                  --------------Mata-------------
                  ---------Torres---Drogba--------
                  Bez Ramiresa, obavezno!
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan Piper View Post
                    Da, ali ja bih prije da formacija bude 4-3-1-2, dakle slicno dijamantu, samo defanzivnija.
                    --------------Cech------------
                    -Ivanovic--Luiz--Terry--Cole---
                    --Meireles---Essien--Lampard---
                    --------------Mata-------------
                    ---------Torres---Drogba--------
                    Bez Ramiresa, obavezno!
                    Pa kako ti je 4-3-1-2 defanzivnija? Dijamant je 4-1-2-1-2, znaci u dijamantu bi ti Essien bio iza Meirelesa i Lamparda a ne u liniji. Makar bi tako stajalo na papiru, ali u praksi je to ista formacija, zobg konstantne kretnje. U svakom slucaju, to je formacija sa kojom mozes podjednako dobro i da se branis i napadas.
                    Btw, slazem se za sve osim za Essiena, ja bih pre Mikela. Essien je totalno pao, a Mikel je u usponu, i zapravo dosta igra ka napred, mislim da je trenutno u boljoj formi.
                    sigpic

                    Comment


                    • Mislim da protiv ekipe kao sto je Fulam moras imati krila ili ce se oni zgusnuti i onda dovidjenja.

                      Comment


                      • Originally posted by Tony_G View Post
                        Pa kako ti je 4-3-1-2 defanzivnija? Dijamant je 4-1-2-1-2, znaci u dijamantu bi ti Essien bio iza Meirelesa i Lamparda a ne u liniji. Makar bi tako stajalo na papiru, ali u praksi je to ista formacija, zobg konstantne kretnje. U svakom slucaju, to je formacija sa kojom mozes podjednako dobro i da se branis i napadas.
                        Btw, slazem se za sve osim za Essiena, ja bih pre Mikela. Essien je totalno pao, a Mikel je u usponu, i zapravo dosta igra ka napred, mislim da je trenutno u boljoj formi.
                        Sto se tice Essiena, mozda sijevne jos jedan volej, tj. gol Razmisljao sam i ja koga ih stavio od njih dvoje, svejedno mi je ko ce igrati. Mozda je i bolje, to sto ti kazes, da igra Mikel, jer igra dobro u poslednje vrijeme, bas dobro.

                        A sto se tice formacije, mislio sam da ocekujes Ramiresa na desnoj strani, zato kazem defanzivnija, jer bez njega svakako cemo biti bolji u defanzivi, ako shvatas sta hocu reci.

                        EDIT: Ja govorim o sastavu protiv Barse, da se zna.
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Mislim da protiv ekipe kao sto je Fulam moras imati krila ili ce se oni zgusnuti i onda dovidjenja.
                          bice, bice protiv Fulhama standardno 4-2-3-1. Ali protiv Barcelone je mislio na dijamant. I meni se nekako cini da bi to moglo biti bolje po nas od 4-2-3-1.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Da da, svi govorimo za Barsu, protiv Fulhama standardno 4-2-3-1...

                            Ivane, da slazem se da Ramires ne treba, ja ga ne podnosim od kad je dosao, tako haoticnog igraca jos nisam video. Najgore je sto ga navijaci u Engleskoj obozavaju, kao i "strucni komentatori". Doduse to su Englezi, njih impresionira kad je neko brz... Bez Ramiresa bi Chelsea i mnogo bolje drzao loptu u posedu sto je vazno protiv Barse.

                            EDIT: Ivanovic moze da igra veceras protiv Fulhama, tek od sledeceg meca mu pocinje suspenzija. Cudno, ali istinito...
                            Last edited by Tony_G; 09-04-12, 16:14.
                            sigpic

                            Comment


                            • Dobro ne smarajte me nisam video

                              Comment


                              • Pa logicno da ga vole zato sto on pogine bukvalno svaku utakmicu na terenu. Nema tehniku to je istina, ali zato lik pretrci po 12km, bori se uvijek u duelima, zato je miljenik. Ja ne mrzim Ramiresa, a mislim da bi uz jace igrace oko sebe i on bio bolji. Ramires je radnik, samo da se malo skonta i bio bi veoma interesantan igrac.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X