Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lose kontam Solidna ekipica mislim da ne bi trebalo da bude problema veceras
    Last edited by Lord Gangarić; 04-04-12, 19:12.
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Originally posted by Gangrena View Post
      Nekako kontam da ce veceras bas promeniti sastav od proslog puta,Mumaro jesu matchfit Drogba i Lampard ?
      Gangy, pitaj uciteljice.
      Ne znam, juce su odradjivali dosta dijelova treninga. Trebalo bi da posluze. Tito nece ni ulaziti, bar se nadam da nece biti potrebe da ulazi.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Igra Bane, je l' se skroz oporavio od one povrede?

        Dobijate ovo barem 2 gola razlike. ;)

        Comment


        • Originally posted by Dusan View Post
          Igra Bane, je l' se skroz oporavio od one povrede?

          Dobijate ovo barem 2 gola razlike. ;)
          Vjerovatno jeste.

          Nece ovo biti nimalo laka utakmica, vidjeces.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • i onda u polufinalu pregazite barsu

            Comment


            • Idemo momci

              Comment


              • Originally posted by gagablues View Post
                i onda u polufinalu pregazite barsu
                I onda ih u polufinalu pokrade Barsa -.-
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Dobro započeta utakmica, odnosno SJAJNO već 1 : 0, svaka čast '

                  Comment


                  • Au, kakva utakmica jbt! Sudjeno je da se svaku utakmicu znojim pri kraju.

                    Realno gledano, moglo je biti ruku na srce 7 golova u ovoj utakmici. Mogli smo ih dotuci 5:1, a mogli su i oni dobiti, mada smo mi imali vise sansi. I to odlicnih sansi. Ali ne vjerujem sta je Ramires promasio, stra'ota. Pohvalio bih Lampsa, Matu i Colea koji su odigrali sjajno. Citavo 2. poluvrijeme se odvijalo bas onako kako se samo moze prizeljkivati. Benfica sa igracem manje, ide na sve ili nista, a mi ih ubijamo kontrama i stvaramo mnostvo sansi. Ali nevjerovatno kako nam je losa realizacija. I ne cudi sto se svi plase posljednjih 15 minuta kada igramo, jer smo primili 16 od 36 ligaskih golova u zadnjih 15 minuta. Taj sindrom nas prati kroz cijelu sezonu. Nakon onog Meirelesevog suta sa lijeve strane kada je lopta otisla u aut, ispizdio sam. A onda nakon po ko zna koje kontre, Raul zakucava.

                    Na kraju zasluzena pobjeda koja je mogla biti dosta ubjedljivija ali eto, to smo mi. Sjajno je sto igramo 6. 1/2 finale u 9 godina i sto imamo 100%-tan ucinak na Bridgeu. Idemo na Barcelonu pa sta bude. Mada je jos rano govoriti o toj utakmici.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Ponovo smo bili nesigurni,ponovo strijepimo pred kraj meca.
                      Daleko je ovo bilo od dobro odigranog meca.Veoma lose je kada ti ekipa sa 10 igraca napravi toliko sansi,postigne gol.Ali ta nesigurnost je nastala kada je Teri izasao iz igre.Bez njega se ne moze! On je mnogo vise od igraca,on je KAPITEN,LIDER,LEGENDA!
                      Meireles Ceh je napravio gresku kod gola,ali nije sva njegova krivica.Luzi je djelimicno kriv,njegov je igrac postigao gol.
                      Steta sto ona Toresova egzibicija nije zavrsila u golu,prelijep bi gol bio.

                      Comment


                      • Cestitam vam na prolazu u polufinale LŠ i sretno sa UEFALONOM!!!

                        Comment


                        • Prvo, srecan sam sto smo prosli, ali stvarno vise mi je muka da gledam Chelsea koji ne zna sta ce od sebe u drugom poluvremenu. Neverovatno mi je koliko kontri useru igraci, glupost, slaba koncetracija, uzasna tehnika kod nekih i onda strepimo do kraja. Na tome je neophodno poraditi pre utakmice sa Barsom. Ne smem da zamislim sta ce biti ako propustimo jednu sansu protiv Barse, a ne 5/6 ili vise.
                          I da, razocaran sam posedom lopte od 41% protiv ekipe koja igra sa 10 igraca. U takvoj situaciji treba Chelsea da ima minimum 60%, da natera igrace Benfike da jure, ali ajde, prosli smo i to je vazno.
                          Protiv Barse ako odigramo ovako u odbrani ne gine nam nekih 0-5.
                          Mislim da 4-2-3-1 ne treba igrati protiv njih. Oni najvise napadaju kroz sredinu gde nece biti dovoljno 2 centralna vezna da ih zaustave.
                          Milan je pokazao u 4 utakmice kako se igra sa Barsom. Treba dijamant, s vremena na vreme zestok presing na sredini ili na njihovoj polovini i hvatanje na kontru. Chelsea-ju bi savrseno odgovarala takva igra. Na sredini Mikel-Meireles-Lampard-Mata (kao 10-ka), i napred Torres i Sturridge. Mislim da za Ramiresa jednostavno nema mesta protiv Barse. Covek nema nikakvu kontrolu lopte, OK je da igra desno krilo u nekim slabijim tekmama, ali protiv Barse treba neko 100% skoncetrisan i dobar tehnicar, neko ko ce znati da zadrzi loptu u posedu, to je najkriticniji detalj protiv Barse. Kad osvojis loptu da je zadrzis sto duze. Zato bih stavio ova 4 igraca na sredinu, ipak su najbolji tehnicari, a i ako neko zna da da gol to su Lampard i Meireles.
                          Krilni igraci protiv Barse jednostavno nemaju smisla, ostali bi potpuno odseceni, a ovi centralni bi umirali na terenu od konstantnog trcanja za loptom.

                          Za vikend Wigan kod kuce, treba ih napuniti. Nadam se da ce Torres poceti, treba mu kontinuitet, da nastavi sa golovima...
                          sigpic

                          Comment


                          • Raul Meireles - koliko je lud

                            Comment


                            • Cestitke na prolazu. Sada da naplatite Uefaloni kradju iz 2009.

                              Trenutno ste vi ponos Londona i Engleske.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Uuuuu jbt, kako sam juce "namirisao" probleme, tj da ce biti gusto
                                Srecom, prodjosmo dalje.

                                RAMIRESU, sine, kako si uspio da promasis ono, pa da si pokusavao 10 god ono da uradis- ne bi uspio Nisam znao da li da se smijem ili da placem nakon onog promasaja... Koliko sansi stvorismo, i koliko se ispromasivasmo, i zamalo da nam se to vrati. I opet mi pritisak vrisnuo.
                                Za gol koji smo primili odgovoran je Luiz, ladno mu pobjegao igrac i postigao gol. Slab marking.

                                Ok, prosli smo dalje, sada treba proci one lopove. Ramires ne smije igrati, ni slucajno! Posle onakvog promasaja, treba ga u zatvor stavit'!
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X