Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Rocafela View Post
    Slazem se, i besmisleno je platiti toliko za jednog igraca pa makar to bio i CR. Mada, gledali smo svi Kuma, ima onih ponuda koje se ne odbijaju
    Ma to su najobicniji tracevi. Real konacno uspio prestici Barcelonu i da sad prodaju Ronalda i Higuaina? Nema zdrave pameti u tome sto novinari pisu.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Ma kakav crni C.Ronaldo u Chelsea-ju... Nema nikakve sanse, zasto bi Ronaldo napustio jednu od dve najbolje ekipe na svetu i najbolju ligu da bi dosao u klub koji je realno u padu. A ako su u pitanju pare, pa Real svakako moze da parira Romanu u tom pogledu, cak imaju i vise para.
      A od ostalih igraca koje ste pomenuli, pa manje vise niko nije realna opcija ako Chelsea ne zavrsi u top 4, sto izgleda da nece.
      Modric ne bi imao razlog da napusti Tottenhem, jos ako dovedu nekog boljeg trenera od Harry-ja i jednog/dva igraca eto ih u borbi za titulu.
      Willian jeste realan, i verovatno da ce doci. Hazard ce ici negde gde se igra LS. Od pomenutih napadaca, pa ja bih najvise voleo da vidim Lavezzi-ja, on je profil kakav nedostaje Chelsea-ju. Nema potrebe davati 40M za Cavanija, mislim da je Hulk zesce precenjen, Falcao takodje.
      A za levog beka ne treba uopste davati pare. Kao prvo A.Cole i dalje moze da igra na visokom nivou, a ako bude imao nekih problema onda su tu Bertrand i van Aanholt kao odlicni mladi talenti. Nema potrebe trositi pare na nekoga, pogotovo sto bi Everton za Baines-a trazio minimum 15M, ne bi me cudilo i preko 20M s obzirom koliko su Englezi precenjeni...
      Najbolje pojacanje za Chelsea bio bi Ganso. A vec imaju dosta igraca od 19/20/21 god. i sad je trenutak da ih gurnu u prvi tim.

      EDI: Mumi. Lucas Moura ti je dobra ideja, a za Lampard se ne bih slozio da ne moze vise da prati ritam. Mozda nece moci da odigra 60 utakmica sledece sezone, ali svakako moze da ima rotacionu ulogu, po ugledu na Giggsa i Scholesa, koji su cak 5/6 godina stariji od njega. A to Lamparda pljuju samo novinari koji ne znaju ni da sagledaju cinjenice, a cinjenice su da je Lampard ove sezone opet najbolji strelac ekipe, tako da ne vidim ko se to vise pokazao od njega. Koliko god da su Mata i Sturridge odusevili ljude, ipak je to odusevljenje utoliko vece jer ljudi nisu to ocekivali, a i dalje njihov ucinak nije nista bolji od Lampardovog. To ti je onaj efekat kao sto sam rekao za Sturridge-a, jedan dobar potez i zaboravi se na 10 losih...
      Last edited by Tony_G; 26-03-12, 16:11.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Tony_G View Post
        Ma kakav crni C.Ronaldo u Chelsea-ju... Nema nikakve sanse, zasto bi Ronaldo napustio jednu od dve najbolje ekipe na svetu i najbolju ligu da bi dosao u klub koji je realno u padu. A ako su u pitanju pare, pa Real svakako moze da parira Romanu u tom pogledu, cak imaju i vise para.
        A od ostalih igraca koje ste pomenuli, pa manje vise niko nije realna opcija ako Chelsea ne zavrsi u top 4, sto izgleda da nece.
        Modric ne bi imao razlog da napusti Tottenhem, jos ako dovedu nekog boljeg trenera od Harry-ja i jednog/dva igraca eto ih u borbi za titulu.
        Willian jeste realan, i verovatno da ce doci. Hazard ce ici negde gde se igra LS. Od pomenutih napadaca, pa ja bih najvise voleo da vidim Lavezzi-ja, on je profil kakav nedostaje Chelsea-ju. Nema potrebe davati 40M za Cavanija, mislim da je Hulk zesce precenjen, Falcao takodje.
        A za levog beka ne treba uopste davati pare. Kao prvo A.Cole i dalje moze da igra na visokom nivou, a ako bude imao nekih problema onda su tu Bertrand i van Aanholt kao odlicni mladi talenti. Nema potrebe trositi pare na nekoga, pogotovo sto bi Everton za Baines-a trazio minimum 15M, ne bi me cudilo i preko 20M s obzirom koliko su Englezi precenjeni...
        Najbolje pojacanje za Chelsea bio bi Ganso. A vec imaju dosta igraca od 19/20/21 god. i sad je trenutak da ih gurnu u prvi tim.
        Modric bi itekako imao razlog, a razlog su pare naravno.

        Comment


        • Ne bih se ja talo lako otarasio Lamparda, pa pogledajte Ryan-a u United-u, koliko godina ima, i na kakvom nivou igra!
          Moze Lamps jos, nije on zardjao.
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Ne bih se ni ja rjesavao Lampsa, ali mislim da ce on ipak otici. Nece se zadovoljiti da sjedi na klupi to je sigurno. Ako bi on pristao da sjedi na klupi, onda bi vjerovatno i ostao.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Originally posted by tata Mumi View Post
              Ne bih se ni ja rjesavao Lampsa, ali mislim da ce on ipak otici. Nece se zadovoljiti da sjedi na klupi to je sigurno. Ako bi on pristao da sjedi na klupi, onda bi vjerovatno i ostao.
              On je lepo rekao ove sezone da nema problem sa sedenjem na klupi ako tim pobedjuje. Ako tim ne igra dobro onda naravno da ce se buniti sto sedi na klupi, jer je u tom slucaju ocigledno da niko ne dovoljno dobro da drzi njega van tima. Uostalom to sedenje na kupi ne znaci da svaki mec pocinje sa klupe. Mnogo utakmica se igra u sezoni, pogotovo u Engleskoj gde ima 2 kupa, i veoma je vazno rotirati igrace na sredini, niko nece biti zakucan za klupu. Mislim da bi Lampard bez problema pristao da njegova uloga bude rotaciona i da odigra 20-30 utakmica u svim takmicenjima...
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Tony_G View Post
                On je lepo rekao ove sezone da nema problem sa sedenjem na klupi ako tim pobedjuje. Ako tim ne igra dobro onda naravno da ce se buniti sto sedi na klupi, jer je u tom slucaju ocigledno da niko ne dovoljno dobro da drzi njega van tima. Uostalom to sedenje na kupi ne znaci da svaki mec pocinje sa klupe. Mnogo utakmica se igra u sezoni, pogotovo u Engleskoj gde ima 2 kupa, i veoma je vazno rotirati igrace na sredini, niko nece biti zakucan za klupu. Mislim da bi Lampard bez problema pristao da njegova uloga bude rotaciona i da odigra 20-30 utakmica u svim takmicenjima...
                Ako bi on pristao na to, onda ce i ostati. Volio bih da on ostane. Vidjecemo...
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Pustite bre taj balkanski sindrom gde se navijaci sekiraju da li ce klub da da 5 miliona vise ili manje. U okvirima ove teme, Chelsea-ja, to su smesne price. Samo pogledajte Romanovu imovinu i bogatstvo koje je prijavljeno i zavedeno i onda zamislite koliko jos ima "ispod slamarice". Verujem da bi se ukocio od smeha kad bi znao da se negde tamo u Srbiji neki navijaci brinu da li ce Everton traziti 15 ili 20 miliona. Svakako da nam treba levi bek, Cole vise nije ni blizu igraca kakav je bio, ako pricamo o smeni generacija onda je on prvi na listi. Sigurno da se ne moze Bertnard odmah gurnuti u vatru.

                  Comment


                  • Ima drugih primarnijih pozicija koje treba podmladiti, vezni i napad recimo. Ja bih ostavio Colea, i njega i Bertranda rotirao. Bertrand ga moze lagano zamjeniti. Nije on zelen lijevi bek. Mlad momak, samo mu treba utakmica da stegne iskustva i mirni smo sto se lijevog beka tice 8 godina. Sto se tice njegovih igrackih sposobnosti, u to ne treba sumnjati uopste.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • To si u pravu, ima primarnijih pozicija. Samo me je ove sezone dosta puta nervirao Cole bas je pravio njemu nesvojstvene kikseve, dosta golova ide na njegovu dusu. Al' dobro, generalno odbrana nam je najmanji problem, kad se stabilizuje i ojaca vezni red, odbrana nece biti pod tolikim pritiskom i dosta tereta ce pasti s nje.

                      Comment



                      • Chelsea's overall record in European competition is played 181, won 95 drawn 49, lost 37. This is our 15th season in succession in Europe and 10th in the Champions League.
                        This is Benfica's first Champions League quarter-final for six years and they are hoping for their first European Cup semi-final for 22 years.
                        Chelsea have reached the Champions League quarter-finals seven times in nine seasons, more than any other side.


                        Chelsea's biggest away win in the Champions League
                        20/10/1999 - Galatasaray 0-5 Chelsea - First group stage

                        Benfica's biggest home win in the Champions League
                        01/11/2006 - Benfica 3-0 Celtic - Group stage

                        Brzo prodje vrijeme od izbacivanja Napolija na Bridgeu. Sada potpuno nova utakmica i stepenica vise u ovom takmicenju. U zadnje dvije utakmice nismo pokazali igru koja zadovoljava nase standarde, ali mora se priznati da je jedna od te dvije ekipe trenutno mnogo igracki jaca (City), dok smo protiv Tottenhama odigrali nedovoljno odlucno. S druge strane Benfica u posljednje vrijeme u prvenstvu ima remi i dvije pobjede i u trci su za titulu.

                        Medjutim, ovo je ipak LS. Potpuno drugacije takmicenje od domacih prvenstava. Svi klubovi imaju motiv vise kada je u pitanju LS. Otkad nas je preuzeo Robbie, imamo 4 pobjede, 1 remi i 1 poraz, gledajuci sva takmicenja. Nadam se da ce i veceras biti pozitivan rezultat. Benfica je ekipa koja praktikuje 4-2-3-1 formaciju. Njihov spic je Oscar Cardozo, covjek koji je zabio 18 golova u 23 ligaske utakmice, te 4 gola u 7 utakmica u okviru LS. Podaci koji tjeraju na oprez u odbrani. Oko Cardoza se nalaze Gaitan i (trebao bi) Nolito. Dok su Witsel i Aimar svakako igraci koje ne treba zanemariti. Ivanovic je pod upitnikom za vecerasnji mec i to je nas veliki hendikep, jer ce Gaitan ici na Bosingwu. Volio bih da po toj desnoj strani igra Ramires, jer ce biti potrebno dosta trcanja i defanzivnih zadataka, a on to zna raditi. Za ocekivati je da ce Mikel startovati na centru, vjerovatno sa Lampsom, a mozda to bude i Meireles. Moguce je da Luiz bude na klupi, dakle tandem Cahill - Terry. Mozda u napadu staviti Torresa cisto iz razloga jer ce biti potrebno dosta trcanja i pokrivanja terena, jer Benfica igra brzo. Ne trebam ni govoriti da je dobar presing mama, kada je u pitanju oduzimanje lopte bilo kojem timu. I to treba igrati veceras. Idealno bi bilo pobjediti normalno, ali igraci Benfice ce vecaras biti strasno motivisani jer zele da nakon dugog posta od 22 godine odu u 1/2 finale, pa ce zato biti ovo tesko gostovanje. Remi sa golovima bi bio odlican rezultat pred revans na Bridgeu. Treba odigrati bez petljanja u odbrani, sa dobrim presingom i udvajanjima i koncentrisano, to je najvaznije. Mislim da im mozemo dati gol, a gol bi nam mnogo toga olaksao u revansu. Ako smo mogli zaustaviti Napoli sa Cavanijem, Lavezzijem i Hamsikom, mozemo i Benficu.
                        Spoiler
                        - Estadio da Luz -

                        Capacity: 65.000

                        Mec pocinje veceras od 20:45h.
                        Mec sudi: Paolo Tagliavento
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Rocafela, ne brinem ja koje ce pare potrositi Roman, moze da baca koliko god hoce. Ja govorim iz perspektive sta je bolje za ekipu, a bolje je dati priliku Bertrandu, pa cak i van Aanholtu nego dovoditi Baines-a. Uopste nije rano ubaciti Bertranda u vatru, on puni 22 god. sad. Kad bi ti ubacivao igrace u prvu? Sa 26/27? Bertrand bi posle jedne polu sezone lagano dostigao nivo koji je potreban za Chelsea.
                          sigpic

                          Comment


                          • Lejton bez 20 miliona ne ide nigde. On je Englez koji stvarno vredi a kad uzmemo u obzir koliko para se daje za one koji ne vrede, bez 20 nista po nekoj mojoj proceni. Trenutno je mozda konstantniji i bolji od Kola ali dati 20 miliona za poziciju gde imas jednog od dva daleko najbolja na svetu koji iako nije to sto je bio, jednim potezom moze da resi mec, kao bek. Malo je opao defanzivno ali to ce Esjen, Ramires ili ko vec bude igrao bez problema pokrivati ako se vezni red i napad formiraju na pravi nacin. Esli je Esli, zato davati 20 miliona(nek bude i 15)za igraca koji ce da mu bude zamena i uz to ima 28 godina je besmisleno cak i da nemas dva mlada, izuzetno perspektivna beka.
                            sigpic

                            Comment


                            • Cekaj bre lako ce to sve da se sredi kad dodje nov trener Ko zna koji ce ludak da dodje i sa kojim fix formacijama Ja citam danas suska se Blan sad sta ce biti i kako, ostaje da vidimo... Primarna situacija je vecerasnja tekma Da se izvuce povoljan rezultat i po ko zna koji put cika Condition je optimistican i realno tu moze i pobeda vrlo lako da se desi. Ne ,,spustam'' Benfiku ali Celsi je Celsi
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Kakva nam je ovo postava nocas, sta je ovoo??? Gdje su Lampard, Drogba, Essien, Sturridge?
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X