Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa Maricu brate, nece ga dati za dzabe.

    Bolji je Cavani igrac od Falcao-a, po meni barem. Kljucna stvar ce biti kod dovodjenja boljih igraca, da li ce Chelsea igrati LS ili ne..
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Originally posted by D-Wade View Post
      Pa Maricu brate, nece ga dati za dzabe.

      Bolji je Cavani igrac od Falcao-a, po meni barem. Kljucna stvar ce biti kod dovodjenja boljih igraca, da li ce Chelsea igrati LS ili ne..
      Bice svakako to presudno, ali evo vec sad se pise da su se agenti sreli u petak u Londonu i da su ostali u kontaktu.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Ako ce Celsi da kupuje u Napulju, bolje im je da pokusaju sa Lavecijem, takav profil igraca im je potrebniji.

        A Kavani mnogo jaci igrac od Radamela, koji je po meni previse placen od strane Atletika. Vraca on to golovima ali od prodaje Kuna su mogli da uzmu 2 vrhunska igraca za te pare, pa i 3 u nekoj varijanti i da budu mnogo jaci nego sto jesu ali on pravda ulozen novac i njemu nema sta da se prebaci.
        sigpic

        Comment


        • Nije to kljucna stvar, kljucna ce biti da li ce Napoli izboriti LS, posto za Atletiko ima minimalne sanse da bude kao cetvrti.
          Sezona Napolija se lomi u narednih par utakmica, ako tu ne izvuku pozitivne rezultate morace se zadovoljiti sa LE, sto ce najverovatnije znaciti prodaja glavnih igraca u ekipi.
          Za Atletiko Madrid se zna da su male sanse da ce igrati LS posto je konkurencija velika i ne igraju dovoljno konstantno.Previse zoastaju za cetvrtoplasiranom malagom, a nema bas puno da se igra do kraja.

          Comment


          • Nama citave sezone fali golgeter i to ce nas na kraju i kostati plasmana u LS. Vidi Arsenal samo, RVP zabije sta god mu doturis i na taj nacin dize samopoizdanje ekipi. Svi rade za njega i vjeruju i znaju da ce on to krunisati golom, i evo ih sada su 3.

            Nesto kontam... Ako kojim slucajem dodje Cavani (a proda se Torres, sto ce se i desiti vjerovatno) i ne budemo u LS, ako se tu doda Willian (na kojeg imamo pravo kupovine) i Kakuta, De Bruyne nadam se, bice simpa ekipa. Evo tog ofanzivnog dijela:

            ...Kakuta......Mata......Willian...
            ...............Cavani.................

            Lukaku ce na pozajmicu najvjerovatnije, a Danny bi mogao dobiti sansu nekad umjesto Cavanija ili Kakute, kao i De Bruyne. Bilo bi dovoljno igraca za rotaciju i za jos jednu formaciju.

            Ali to je ono KBB.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Mumaro a ko ce kupiti Toresa ?
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Originally posted by Gangrena View Post
                Mumaro a ko ce kupiti Toresa ?
                Anzhi.

                Ima ekipa koje zele njega, ne brini se.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Originally posted by tata Mumi View Post
                  Anzhi.

                  Ima ekipa koje zele njega, ne brini se.
                  Koliko ga cene , nije valjda ista cena ?
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Ako Chelsea izvuce vise od 20 milki za Torres-a, to ce biti veliki uspeh. Koliko sam ga god gotivio, napadac kojem treba pet meseci da da jedan gol je beskoristan.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Originally posted by Gangrena View Post
                      Koliko ga cene , nije valjda ista cena ?
                      Ne znam kolika mu je trzisna cijena, ali mislim da bi se mogao uvalitit za recimo €20m nekom klubu. Malaga bi ga objerucke prihvatila, siguran sam.

                      Wada, ne seri, dao je 2 gola. Ne umanjuj ucinak.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Kako sam samo mogao zaboraviti golove protiv Leicester-a..

                        Ne verujem da ce biti veliko interesovanje za njega, ali mozda me razuveri Malaga ili Anzhi.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Meni je nekako najrealnije da se povuce malo pozadi recimo na AMC ili tako nesto.Njegov jedini problem je ta barijera u glavi zadnji put sam ga gledao protiv Napolija nesmalo isti igrac sto se tehnike tice isti onaj dribling iz Atletika i Liverpula ili eventualno na krilo da se stavi jbg vredi pokusati mada to najvise zavisi od trenera koji ce doci
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Dovesce ga Juve,barem se ja nadam da su tracevi istiniti

                            Comment


                            • Originally posted by D-Wade View Post
                              Kako sam samo mogao zaboraviti golove protiv Leicester-a..

                              Ne verujem da ce biti veliko interesovanje za njega, ali mozda me razuveri Malaga ili Anzhi.
                              Pa bolji bi im on bio od Nistelrooya, vjeruj. Uvalice se on nekome. Na kraju krajeva, Kina vapi za imenima. Anelka je uvijek bio smirena, gostoljubiva i raspolozena osoba. Ako je pozvao Drogbu da mu se pridruzi, pozvace i Torresa.

                              Najvise bih volio da Kakuta udje u prvi tim naredne sezone. Ne mora u prvih 11, ali da putuje sa ekipom i da ponekad u ligi dobije sansu, a u kupovima da bude standardan.

                              @ Gangrena
                              Ma puk'o psihicki a i ekipa nikad losija u zadnjih 10 godina. Skoro 90% igraca u timu je dozivjelo svoj vrhunaci sada idu okomito ka dole. Sve se poklopilo.
                              Last edited by bracala; 25-03-12, 17:14.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • I ja bih uzeo Kavanija prije Radamela bez razmisljanja,dolje je rekao Maric da ce dosta zavisiti od Napolija tj od njihovog plasmana u LS,a ludi Laurentis ce sigurno traziti bogatstvo za njega.Vidjecemo sta ce biti,da li ce Celsi dovesti nekog napadaca ili ce opet krenuti u fazonu ''in Torres we trust'' sto je malo vjerovatno,a Drogba odlazi tako da ce neko pojacati napad sigurno.
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X