Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da mi je neko pricao da ce se zavrsiti 0:0 ne bih vjerovao...

    Strasno teska utakmica kako za gledanje tako i za igranje. U 1. poluvremenu start Gallasa nad Lampardom se i mogao svirati, jer kad se sjetim kakvi se penali sude ono se moglo suditi, ali nije. Rovovska bitka na sredini terena. Lampard dosta toga pokrio, presjekao, oteo, bio odlican. Tottenham imao svojih 20 sekundi u 1. poluvremenu kada su nas Cech i Cole spasili. U nastavku otprilike ista situacija, ali smo malo odlucnije krenuli. Ali uvijek je nesto falilo. Ili zadnji pas ili sut. Kao kada je Drogba primio loptu, okrenuo se, ali mu je onda malo bjezala i nije uspio da je zahvati kako treba. Ali meni je fenomen koliko Mata nema srece. Opet covjek pogadja okvir gola iz slobodnjaka. Ovo mu je dosad negdje 4. put da iz slobodnjaka pogadja stativu. Nevjerovatno kako covjek nema srece nimalo (mater joj jebem opet). Tu je bila i ona precka Tottenhama iz korenera, sjajan start Cahilla na kraju i to je to.

    Ovaj bod mozemo okaciti macku o rep. Tottenham ima 3 puta laksi raspored od nas do kraja. Nece oni izgubiti 2 puta, a necemo ni mi sve pobjediti. Sezona bez LS predstoji pred nama.
    Last edited by bracala; 24-03-12, 14:51.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Sta da se radi, ostaje nam jedino da osvojimo LS.

      Comment


      • Auh, ne verujem da smo ovako lose odigrali u kljucnoj utakmici. Naravno nisam ocekivao da ce biti laganica, ali ocekivao sam veci pritisak, konstante napade, a nekako ispade da su igraci celu utakmicu nesto cekali. Bojim se da se Robbie nije bas proslavio sa izmenama. Bosingwa kolka god da je rupa u odbrani, u napadu dosta doprinosi, ima brzinu i dobar centarsut. David Luiz apsolutno nista nije uradio od kad je usao, cak je imao neke glupe greske. Ali Ramires i njegova tehnika, pa jel on uopste Brazilac? Znaci ne mogu da verujem da covek ne moze da primi loptu. Nadao sam se da ce ga Kalou zameniti mnogo ranije. Kolko god da ne volite Kalou-a, ipak je on dobar tehnicar i dribler, i ume da resi situacije 1 na 1, i da donese preokret ulaskom sa klupe. Ramires jedino sto je mogao da izvuce penal, realno bila je 50-50 situacija, ne mozemo mnogo da se zalimo. A Lampard je rekao da onaj start nad njim nije bio za penal, tako da ako on kaze onda je tako. Inace Lampard i Mata su mi bili najbolji, najvise pasova su slali napred, ali dzabe. Dosta losih odluka i lose egzekucije na polovini Tottenhema. Npr. Drogba je imao onu situaciju kad je pokusao iz okreta umesto da odlozi za Torresa. Sturridge je vec par meseci u totalnom padu. Previse komplikuje covek.
        I sad 'ladno top 4 nije realna opcija za Chelsea. Ne mogu da verujem. Tottenhem ima lagan raspored do kraja, evo Arsenal ide na 8 bodova prednosti, ej mucenicki Arsenal kojem su svi igraci bili povredjeni, koji 5 godina rasprodaje najbolje igrace i radi sa smesnim budzetom, strasno stvarno. Pritom od 8 preostalih utakmica ja samo 3 vidim kao lake pobede, to su QPR, Wigan i Blackburn. Sve ostalo je zajebano, pogotovo Arsenal i Liverpool u gostima.
        Ostaje FA Cup, gde cemo verovatno sa Tottenhemom, i valjda cemo proci Benficu.
        sigpic

        Comment


        • Josh danas usao u 72. minuti... Nek je osjetio malo terena.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Originally posted by Tony_G View Post
            Auh, ne verujem da smo ovako lose odigrali u kljucnoj utakmici. Naravno nisam ocekivao da ce biti laganica, ali ocekivao sam veci pritisak, konstante napade, a nekako ispade da su igraci celu utakmicu nesto cekali. Bojim se da se Robbie nije bas proslavio sa izmenama. Bosingwa kolka god da je rupa u odbrani, u napadu dosta doprinosi, ima brzinu i dobar centarsut. David Luiz apsolutno nista nije uradio od kad je usao, cak je imao neke glupe greske. Ali Ramires i njegova tehnika, pa jel on uopste Brazilac? Znaci ne mogu da verujem da covek ne moze da primi loptu. Nadao sam se da ce ga Kalou zameniti mnogo ranije. Kolko god da ne volite Kalou-a, ipak je on dobar tehnicar i dribler, i ume da resi situacije 1 na 1, i da donese preokret ulaskom sa klupe. Ramires jedino sto je mogao da izvuce penal, realno bila je 50-50 situacija, ne mozemo mnogo da se zalimo. A Lampard je rekao da onaj start nad njim nije bio za penal, tako da ako on kaze onda je tako. Inace Lampard i Mata su mi bili najbolji, najvise pasova su slali napred, ali dzabe. Dosta losih odluka i lose egzekucije na polovini Tottenhema. Npr. Drogba je imao onu situaciju kad je pokusao iz okreta umesto da odlozi za Torresa. Sturridge je vec par meseci u totalnom padu. Previse komplikuje covek.
            I sad 'ladno top 4 nije realna opcija za Chelsea. Ne mogu da verujem. Tottenhem ima lagan raspored do kraja, evo Arsenal ide na 8 bodova prednosti, ej mucenicki Arsenal kojem su svi igraci bili povredjeni, koji 5 godina rasprodaje najbolje igrace i radi sa smesnim budzetom, strasno stvarno. Pritom od 8 preostalih utakmica ja samo 3 vidim kao lake pobede, to su QPR, Wigan i Blackburn. Sve ostalo je zajebano, pogotovo Arsenal i Liverpool u gostima.
            Ostaje FA Cup, gde cemo verovatno sa Tottenhemom, i valjda cemo proci Benficu.
            A na pocetku sezone smo nekih 5 kola bili cak u zoni ispadanja, u totalnom raspadu, sa kako kazes smesnim budzetom(sto je i istina). Ko bi rekao da cemo u ovom trenutku biti u TOP3.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Celzi je danas puno imao vise srece od Totenhema, bili su opasniji od vas u par navrata i bili su konkretniji u napadu, sem stative Mate ne secam se da je Celzi ijednom ozbiljno pretio.Mislim da ste bili osteceni za penal nad Lampardom.
              Jos vas i Kejhil spasio cistog gola.Ocekivao sam bolje izdanje Celzija i da se primaknu Totenhemu, ovako su sa minimalnim sansama da i sledece sezone igraju LS.

              Comment


              • Originally posted by Topdzija View Post
                A na pocetku sezone smo nekih 5 kola bili cak u zoni ispadanja, u totalnom raspadu, sa kako kazes smesnim budzetom(sto je i istina). Ko bi rekao da cemo u ovom trenutku biti u TOP3.
                Stvarno posle onakvog pocetka neki su cak predvidjali sredinu tabele Arsenalu...
                Evo sad ste vezali 7 pobeda, sto je za svaku pohvalu, ne znam koji je najduzi niz ove sezone, da li su United ili City vezali vise od toga?

                Ali ja i dalje mislim da Chelsea moze mnogo bolje sa ekipom koju imaju, na zalost previse ispustenih bodova sa AVB-om. Danas rece komentator da je Chelsea izgubio cak 9 bodova primanjem golova u poslednjih 10 minuta. Pa to ne sme da se desava tako ozbiljnoj ekipi, razumem par bodova, ali 9 je nedopustivo... Tek koliko su ispustili bodova nakon sto su poveli na mecu... Katastrofa
                sigpic

                Comment


                • Sve ste rekli, samo da dodam da smo mi i ovako dobro prosli, iako smo morali da pobijedimo. Lako je moglo da se desi da izgubimo, i to ubjedljivo.
                  Ja mislim da je ono Mati 5. put ove sezone da iz slobodnog udarca pogadja stativu...

                  Nista, ostaje nam da se nadamo da cemo do kraja prestici Totenham, 5 bodova razlike nije nesto sto je nemoguce stici...
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan Piper View Post
                    Sve ste rekli, samo da dodam da smo mi i ovako dobro prosli, iako smo morali da pobijedimo. Lako je moglo da se desi da izgubimo, i to ubjedljivo.
                    Ja mislim da je ono Mati 5. put ove sezone da iz slobodnog udarca pogadja stativu...

                    Nista, ostaje nam da se nadamo da cemo do kraja prestici Totenham, 5 bodova razlike nije nesto sto je nemoguce stici...
                    U teoriji nije, ali uporedi nase i njihove utakmice... Od 8 utakmica mislim da nam treba minimum 6 pobeda i 2 neresene da bismo imali kakvu takvu sansu za top 4, jos bolje 7 pobeda i 1 poraz, ali koliko su realne te varijante? Ali cak i da ostvarimo tako nesto opet treba nam 3 ili 4 kiksa Tottenhema u 8 utakmica. Koliko je to realno? A igraju skoro sve protiv timova iz donjeg dela...
                    sigpic

                    Comment


                    • Pise se da su poceli pregovori sa Cavanijem. Moja zelja je Radamel, ali ako ovaj dodje, necu se buniti. Drogba gotovo sigurno ide u Kinu, da pravi drustvo Anelki.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Kako znas za Drogbu Mumi ?

                        Comment


                        • Pretpostavi prijatelju. ;)

                          Cistka se sprema na ljeto.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Originally posted by tata Mumi View Post
                            Pise se da su poceli pregovori sa Cavanijem. Moja zelja je Radamel, ali ako ovaj dodje, necu se buniti. Drogba gotovo sigurno ide u Kinu, da pravi drustvo Anelki.
                            Pa ne bi se ni ja bunio da on zavrsi u Liverpulu pravo da ti kazem...

                            Realno, pored Kavanija, nema niko bolji, kakav Falkao... Mislim, nemoj me pogresno razumeti, odlican je Falkao, gol masina, ali kad bi birao izmedju njega i Kavanija, ne bi razmisljao ni trenutak i uzeo bi Urugvajca, jer je daleko kompletniji igrac...
                            Moras uzeti u obzir da bi Atletiko trazio onoliko novca barem da povrate novac od njegovog transfera ili vise, dakle cifra bi bila oko 40m...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Olaksavajuca okolnost ce biti Tores, pa se mozda provuku samo sa 25 miliona evra.Ipak se Tores proslavio u Atletiku pre nego sto je presao u Liverpul.
                              Bolje prvo pokusati novac+Falkao nego Kavani, posto ce sigurno de lorentis traziti ogromnu kolicinu novca za Kavanija, ne bi me cudilo ako traze i vise od 50 miliona evra.

                              Comment


                              • Originally posted by Maric91 View Post
                                Olaksavajuca okolnost ce biti Tores, pa se mozda provuku samo sa 25 miliona evra.Ipak se Tores proslavio u Atletiku pre nego sto je presao u Liverpul.
                                Bolje prvo pokusati novac+Falkao nego Kavani, posto ce sigurno de lorentis traziti ogromnu kolicinu novca za Kavanija, ne bi me cudilo ako traze i vise od 50 miliona evra.
                                Cifra je neces vjerovati €33m sto i nije velika cifra kad uzmes u obzir da ga zeli Real, City, Liverpool itd.
                                Ali moze se pokusati i Radamel dovesti upravo kako si rekao.

                                @ Freshko

                                Ima istine u tome sto pricas, a evo zasad je jeftiniji Cavani od Radamela.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X