Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • On je vise puta izjavio da navija za Liverpool i da zeli preci tamo,ako predje u Chelsea vidjet cemo kako ce ga navijaci docekati.
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Zajebani su Turci

      A Hidink dolazi najverovatnije... Verovatno je i Abramović opasno zapeo za njega. Inače možda i najbolja opcija od mogućih naslednika Anćelotija...

      Mada očekuj vest kao sada Inter zainteresovan isto za Hidinka ako Leonardo stvarno ode u PSŽ

      Mada prelazi Hidink gotovo sigurno u Čelsi... A ja zaboravio da je upravo Hidink selektor Turaka Valjda neće da mu prave probleme
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Originally posted by Krle View Post
        Zajebani su Turci

        A Hidink dolazi najverovatnije... Verovatno je i Abramović opasno zapeo za njega. Inače možda i najbolja opcija od mogućih naslednika Anćelotija...

        Mada očekuj vest kao sada Inter zainteresovan isto za Hidinka ako Leonardo stvarno ode u PSŽ

        Mada prelazi Hidink gotovo sigurno u Čelsi... A ja zaboravio da je upravo Hidink selektor Turaka Valjda neće da mu prave probleme



        Ma sta sve pisu, nista me ne bi iznenadilo.
        A bas bi bilo fino da Turan dodje sa Hiddinkom!
        Hiddink je izjavio da zeli vratiti Ray Willkins-a na mjesto pomocnog trenera, vidjecemo sta se sve desiti u narednoj sedmici...
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Zaslužio je Vilkins da se vrati stvarno, legenda kluba je i ne razumem zbog čega su ga oterali
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Originally posted by Krle View Post
            Zaslužio je Vilkins da se vrati stvarno, legenda kluba je i ne razumem zbog čega su ga oterali
            Ne znam ni ja tacno zasto su ga otjerali, ali jedna od prica je kao da je htio vecu platu...pa je otisao...ali ne drzi me za rijec!;)

            Igraci su za njega govorili da im je poput oca, i da sa njim smiju apsolutno sve podijeliti...tako da bi njegov povratak bio od ogromnog znacaja za klub!
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Evo odlicne vijesti, Modric izjavio zelju za prelazak u Chelsea!

              http://www.skysports.com/story/0,,20876_6994876,00.html

              http://www.goal.com/en-us/news/69/tr...es-the-way-for





              Last edited by bracala; 18-06-11, 10:55.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • http://www.sportske.net/vest/transfe...onu-44495.html
                pa savrseno...

                Comment


                • Celzi je ponudio navodno Atletiku 50 miliona evra za Aguera.Ako je to istina, ne vidim razlog zasto se transfer ne bi ostvario.

                  Comment


                  • Originally posted by Maric91 View Post
                    Celzi je ponudio navodno Atletiku 50 miliona evra za Aguera.Ako je to istina, ne vidim razlog zasto se transfer ne bi ostvario.

                    Ne znam Maricu stvarno nsita oko toga...evo ovo sam tek sad prvi put cuo.
                    Ako mozes posalji mi link na kojem si to nasao;)
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Slucajno naleteo na blic sportu.
                      Nasao sam i ovde:http://www.dailystar.co.uk/football/...Sergio-Aguero/

                      Comment


                      • Originally posted by Maric91 View Post
                        Slucajno naleteo na blic sportu.
                        Nasao sam i ovde:http://www.dailystar.co.uk/football/...Sergio-Aguero/


                        Jesi me cimn'o
                        Ma iskreno ja ne vjerujem dailystaru...cekam da tako nesto izadje na erusportu, skysportsu ili jos nekim sajtovima...do tada ovo je samo napumpani novinarski clanak
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Nista od Hiddink-a, njegov agent tvrdi da nece napustiti mesto selektora Turske.

                          http://www.skysports.com/story/0,195...990689,00.html

                          Ali, izgleda da su veoma blizu dogovora sa Boas-om.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Ma de haos....ja sam ostao zabezeknut kad sam ovo procitao

                            Kao sto sam vec bezbroj puta rekao, ne mozes vise ni pratit ova desavanja, kad se u roku od 24 sata sve totalno promijeni!
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • http://www.goal.com/en/news/91/portu...-to-become-new

                              Cestitke na novom treneru. Niste mogli boljeg da nadjete, mlad, talentovan, uspesan i ambiciozan. Ako ne sagori mogao bi da bude veliki hit, svidelo mi se kako je Porto igrao sa njim.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Sad kad je raskinuo sa Portom ima Inter da mu ponudi bolji ugovor od Čelsija

                                Šteta za Porto, odlična generacija igrača, dobar trener je bio... Mogli su da urade nešto u LŠ naredne sezone!

                                Čelsi je definitivno hteo prvo Hidinka ali ovaj ostaje u Turskoj pa su se onda odlučili za Boaša. Pričalo se kao da je Čelsi spreman da plati €15m za njega Portu ali ko je lud da plati toliko za trenera! Zato je on sad raskinuo ugovor i spreman je da ode na ostrvo...

                                A inače Murinjo je imao klauzulu €16m da može da napusti Inter, ali potom su se dogovorili Inter i Real za €8m. Ali i to je mnogo, ne verujem da će neko da plati za nekog trenera veću svotu od ove, ne razumem ni što bi timovi plaćali za trenere , uvek treba da se dovede slobodan trener...
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X