Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma neka ga daju, lik je odavno prso. Nije ni upola dobar kao pre one dve povrede. Bio je katastrofa prosle sezone. A otprilike isto vazi i za Maloudu.
    sigpic

    Comment


    • Ma glupost , ne bi dali samog Essiena
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Originally posted by Dale View Post
        Ma glupost , ne bi dali samog Essiena
        Prije otprilike mjesec dana Essien je produzio ugovor na jos 4 godine, (isti dan kada je i Ivanovic produzio), i naveli su u saopstenju da ga klub zeli jos 4 godine...tako da cisto sumnjam da ce ga dati.



        Novi gostujuci dresovi za predstojecu sezonu!
        http://www.football-marketing.com/20...idas-away-kit/
        Last edited by bracala; 09-06-11, 14:28.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Pa da


          Ako Kaka ' dodje u Chelsea bit ce to onda pakleno
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Originally posted by Dale View Post
            Pa da


            Ako Kaka ' dodje u Chelsea bit ce to onda pakleno

            Ma nista vise nije sigurno ko ce doci, svaki dan nove vijesti
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Znam da ovo nije tema:zelje, cestitke i pozdravi ali ipak da iznesem neke svoje zelje
              Sto se tice poslednje linije, mislim da ne treba nikakva reforma.
              Vezni red ima dosta supljina, Lampard vise nije ono sto je bio i izgubio je dosta kvaliteta pa mu treba podrska pri organizaciji. Takodje, Drogba, iako mi je jedan od omiljenih igraca mislim da bi mogao da napusti klub. Stigle su ga godine a i po igri se oseca neko zasicenje sredinom. Da se ja pitam, a srecom ne pitam se, Celsi bi igrao sa Toresom u sredini i sa krilnim prodornim igracima a da to pritom nije Malouda koga ne podnosim. Da me pitate zasto i nemam bas argumente, jednostavno mi je antipatican njegov stil igre. Kalu mi je mnogo gotivniji od njega, recimo. Na kraju krajeva, bez problema bih promenio oba krilna. Recimo Neymar i Aguero mi se tu namecu mada kakve su cene zabiberili to deluje nerealno. Inace nisam novopeceni navijac, iako imam 17 godina, ujak mi je rodjen u Londonu i tamo zivi, ogroman navijac Celsija i bilo je prirodno da navijam za isti. Mada sam jedno vreme bio tu na granici izmedju Arsenala(koji mi je drugi omiljeni tim), to je bilo ratno stanje. Jednostavno tako mi se nametnulo i jos mi u ormanu stoji zuti dres sa znakom lige sampiona a na ledjima Zola 25 autoglass proizvodnja Umbro. Imam negde i T.A. Flo ali to se zavuklo negde
              Edit:
              Steta sto nema nista od Snajdera, mislim da bi lepo dosao.

              Comment


              • Koleman dobrodosao!;)

                Reci ujaku da i meni nabavi jedan dres!
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Originally posted by Koleman View Post
                  Znam da ovo nije tema:zelje, cestitke i pozdravi ali ipak da iznesem neke svoje zelje
                  Sto se tice poslednje linije, mislim da ne treba nikakva reforma.
                  Vezni red ima dosta supljina, Lampard vise nije ono sto je bio i izgubio je dosta kvaliteta pa mu treba podrska pri organizaciji. Takodje, Drogba, iako mi je jedan od omiljenih igraca mislim da bi mogao da napusti klub. Stigle su ga godine a i po igri se oseca neko zasicenje sredinom. Da se ja pitam, a srecom ne pitam se, Celsi bi igrao sa Toresom u sredini i sa krilnim prodornim igracima a da to pritom nije Malouda koga ne podnosim. Da me pitate zasto i nemam bas argumente, jednostavno mi je antipatican njegov stil igre. Kalu mi je mnogo gotivniji od njega, recimo. Na kraju krajeva, bez problema bih promenio oba krilna. Recimo Neymar i Aguero mi se tu namecu mada kakve su cene zabiberili to deluje nerealno. Inace nisam novopeceni navijac, iako imam 17 godina, ujak mi je rodjen u Londonu i tamo zivi, ogroman navijac Celsija i bilo je prirodno da navijam za isti. Mada sam jedno vreme bio tu na granici izmedju Arsenala(koji mi je drugi omiljeni tim), to je bilo ratno stanje. Jednostavno tako mi se nametnulo i jos mi u ormanu stoji zuti dres sa znakom lige sampiona a na ledjima Zola 25 autoglass proizvodnja Umbro. Imam negde i T.A. Flo ali to se zavuklo negde
                  Edit:
                  Steta sto nema nista od Snajdera, mislim da bi lepo dosao.
                  Poklapaju nam se misljenja. Definitivno treba neko nov na sredini, nema veze ako to ne bude Sneijder, ima ih jos kvalitetnih. Pominje se trenutno Modric (za njega se bore United, City i Chelsea) ali ne verujem da ce ga Tottenhem dati. Moja zelja je neki kreativac na sredini, a ima ih dosta u Bundesligi, i mnogo su jeftiniji od ovih medijski napumpanih igraca iz Engleske. Tu su npr Kagawa, Gotze, Toni Kroos. Ako je Nuri Sahin kostao samo 10M ne bi trebalo ni ovi da su mnogo skuplji. U Spaniji su svi izuzetno tehnicki kvalitetni igraci, npr tu je Canales koji ne igra u Realu, Kaka kojeg bi Real za neku solidnu sumu novca prodao itd. Nego se Chelsea uvek zalepi za ove "zvezde" tipa Torres ali od njih ne dobiju ono sto ocekuju. Setimo se Shevchenka i Ballacka, evo sad Torres. Najbolji su zapravo bili igraci koji su bili u usponu kad su dosli u Chelsea tipa Drogba, Robben, Carvalho itd. A ovi koji su bili na vrhuncu kad su dosli u Chelsea su samo nazadovali.
                  Mada od svih igraca koje sam naveo veci potencijal ima Josh McEachrean, nadam se da ce dobiti pravu sansu sledece godine.
                  Sto se tice krilnih igraca oni su svi isti - brzi, dobri dribleri i eventualno daju golove. Ko god da dodje dobro dosao je...
                  sigpic

                  Comment


                  • Ode i Bruma u HSV na 2 godine!
                    http://www.goal.com/en-us/news/69/transfer-zone/2011/06/13/2531042/agent-chelseas-jeffrey-bruma-set-for-two-year-loan-deal-at


                    D
                    rogba ce praviti jos malih Drogbi...
                    http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2003049/Chelsea-star-Didier-Droga-marries-long-term-partner-Lalla-Diakite-private-ceremony.html



                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Originally posted by Koleman View Post
                      Znam da ovo nije tema:zelje, cestitke i pozdravi ali ipak da iznesem neke svoje zelje
                      Sto se tice poslednje linije, mislim da ne treba nikakva reforma.
                      Vezni red ima dosta supljina, Lampard vise nije ono sto je bio i izgubio je dosta kvaliteta pa mu treba podrska pri organizaciji. Takodje, Drogba, iako mi je jedan od omiljenih igraca mislim da bi mogao da napusti klub. Stigle su ga godine a i po igri se oseca neko zasicenje sredinom. Da se ja pitam, a srecom ne pitam se, Celsi bi igrao sa Toresom u sredini i sa krilnim prodornim igracima a da to pritom nije Malouda koga ne podnosim. Da me pitate zasto i nemam bas argumente, jednostavno mi je antipatican njegov stil igre. Kalu mi je mnogo gotivniji od njega, recimo. Na kraju krajeva, bez problema bih promenio oba krilna. Recimo Neymar i Aguero mi se tu namecu mada kakve su cene zabiberili to deluje nerealno. Inace nisam novopeceni navijac, iako imam 17 godina, ujak mi je rodjen u Londonu i tamo zivi, ogroman navijac Celsija i bilo je prirodno da navijam za isti. Mada sam jedno vreme bio tu na granici izmedju Arsenala(koji mi je drugi omiljeni tim), to je bilo ratno stanje. Jednostavno tako mi se nametnulo i jos mi u ormanu stoji zuti dres sa znakom lige sampiona a na ledjima Zola 25 autoglass proizvodnja Umbro. Imam negde i T.A. Flo ali to se zavuklo negde
                      Edit:
                      Steta sto nema nista od Snajdera, mislim da bi lepo dosao.
                      Dobrodošao na forum svaka čast na izboru klubova moj si čovek
                      Mada je Arsenal trebao biti prvi ali ajde xD
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • http://www.sportske.net/vest/transfe...izi-44319.html
                        pa nije ni pastore tolko los...

                        Comment


                        • Hiddink bi naredne sedmice trebao i zvanicno postati novi trener Chelsea-ja!
                          Cak se pominje i moguci transfer Turana iz Galatasaray-a...

                          http://www.espn.co.uk/football/sport...ml?CMP=OTC-RSS


                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Originally posted by tata Mumi View Post
                            Hiddink bi naredne sedmice trebao i zvanicno postati novi trener Chelsea-ja!
                            Cak se pominje i moguci transfer Turana iz Galatasaray-a...

                            http://www.espn.co.uk/football/sport...ml?CMP=OTC-RSS



                            Strasan igrac....
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Gledao sam na B92 onu emisiju o gradskim derbijima i sada priča o Galati i Feneru... I kad je popizdeo Arda Turan

                              "Igram ovde protiv njih oni me pljuju, udaraju, psuju a posle u reprezentaciji kao zdravo brate, gde si brate..."

                              Ja se smejem al' pametno je pričao Arda. Kolju se tamo

                              Inače Ardu je dosta tražio Liverpul i trebao bi da ode iz Galate on, ima kvalitet za malo veći tim...
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Ma de cupaju oci jedni drugima tamo.

                                Ima 22 godine,ima tehniku i brzinu, vidjecemo ako dodje...radice sa Hiddink-om opet!;)
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X