Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Protiv Napolija sanse su 40%.

    Btw Mikel me pozitivno iznenadio u ove 2 tekme, isao je dosta napred i imao neke dobre pasove.
    Protiv Napolija ocekjujem 4-2-3-1
    Cech, Ivanovic, Cahill, Terry, Cole - Essien, Lampard - Ramires, Mata, Sturridge - Drogba.
    sigpic

    Comment


    • De Bruyne sigurno nije novi Lampard,nije toliko stabilan i cvrst,dobar je tehnicar,ali cini mi se da nema ni njegov sut, vidjecemo mozda se varam...

      Ja najvise volim formaciju koju su igrali danas,puno vise mi nekako Mata moze pruziti u sredini nego po krilu,mada je i tu jak.Dans vrlo inteligentna asistencija,Drogba rutinski rijesio.Ivanovic odlican danas,samo jos kada bi malo podigao glavu pri centarsutevima,dosta puta to radi napamet.Cahill i Terry jako dobri,mada i nisu imali puno posla,Cahill je odlicno pojacanje,sve je bolji kako utakmice odmicu.Bice tesko protiv Napoli-a,ali imaju sanse,Zabari imaju vrlo slabu zadnju liniju i to se mora iskoristiti.Dobra stvar je sto je sada Chelsea u igri i za to trece mjesto jer je Tottenham porazen,nisu mnogo cetri boda ako se zaigra malo kvalitetnije...
      Last edited by AK47; 10-03-12, 19:38.
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Naravno da nije toliko stabilan i cvrst, a koji igrac to jeste sa 20 godina? Lamps je nasa ziva legenda, genije ali naravno da ni on nije imao sve sadasnje kvalitete sa 20 godina. Sto se konkretno suta ice, razmislio bih dvaput.

        Comment


        • Originally posted by Rocafela View Post
          Naravno da nije toliko stabilan i cvrst, a koji igrac to jeste sa 20 godina? Lamps je nasa ziva legenda, genije ali naravno da ni on nije imao sve sadasnje kvalitete sa 20 godina. Sto se konkretno suta ice, razmislio bih dvaput.
          Pazi ja sam gledao De Brunye-a mozda 3-4 puta sto svakako nije dovoljno za ozbiljniju analizu,ali mogao sam da vidim neke stvari.Kada je Roman tek dosao u Chelsea doveden je Veron koji je ziva legenda fudbala uopste,a Lamps je prije toga imao jako dobru sezonu i mislim da je cak dobio neku nagradu za najboljeg veznog igraca,ali nisam siguran za ovo 100%.Zamijenio je Poyet-a.Navijaci su se uplasili da ce Lampard sigurno na klupu jer je dosao Veron,ali to se nije desilo i mislim da je razlog upravo cvrstina i stabilnost koju je imao(imao je 23 godine).Nadam se da grijesim,ali meni on nije uopste tip igraca kakav je Lampard,drugaciji je skroz...
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Pazi ja sam gledao De Brunye-a mozda 3-4 puta sto svakako nije dovoljno za ozbiljniju analizu,ali mogao sam da vidim neke stvari.Kada je Roman tek dosao u Chelsea doveden je Veron koji je ziva legenda fudbala uopste,a Lamps je prije toga imao jako dobru sezonu i mislim da je cak dobio neku nagradu za najboljeg veznog igraca,ali nisam siguran za ovo 100%.Zamijenio je Poyet-a.Navijaci su se uplasili da ce Lampard sigurno na klupu jer je dosao Veron,ali to se nije desilo i mislim da je razlog upravo cvrstina i stabilnost koju je imao(imao je 23 godine).Nadam se da grijesim,ali meni on nije uopste tip igraca kakav je Lampard,drugaciji je skroz...
            Pa da, nije isti tip kao Lamps, Frenki je suvise specifican da bi iko bio njegov dostojni naslednik. Nego ja eto u nadi da ga ceka svetla buducnost u nasem klubu, rece novi Lamps, ajde onda da kazemo novi Meireles haha ;)

            Comment


            • Originally posted by Rocafela View Post
              Pa da, nije isti tip kao Lamps, Frenki je suvise specifican da bi iko bio njegov dostojni naslednik. Nego ja eto u nadi da ga ceka svetla buducnost u nasem klubu, rece novi Lamps, ajde onda da kazemo novi Meireles haha ;)
              Uuu nemoj to, ne treba nam takav
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • Originally posted by Rocafela View Post
                Pa da, nije isti tip kao Lamps, Frenki je suvise specifican da bi iko bio njegov dostojni naslednik. Nego ja eto u nadi da ga ceka svetla buducnost u nasem klubu, rece novi Lamps, ajde onda da kazemo novi Meireles haha ;)
                Ma mozda ja nisam u pravu,vjeruj da bi mi bilo drago da bude barem jednim dijelom kao Frank,niko sretniji od mene ako bude tako.Ne spominji mi beskorisnog Meireles-a molim te,krvarim zbog njega svaku utakmicu,lik je samo lagan na nogama i trci,nista,ali nista korisno od njega Chelsea nije vidio...
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • @AK

                  Napoli ima slabu odbranu, ali sigurno ima da parkiraju autobus isto sto je danas uradio Stouk, samo sto ce oni pretiti iz kontri.
                  Sto je najbitnije za dve nedelje Celzi igra sa Totenhemom i bilo kakva pobeda bi im dala prednost u odnosu na njih ako budu imali isti broj bodova na kraju sezone.

                  Valja se nadati da Celzi moze proci dalje ako izadju u formaciji koju je naveo Tony.;)

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan Piper View Post
                    Uuu nemoj to, ne treba nam takav
                    Haha, naravno da nam ne treba, zezam se ;) E a zamislite foru Granta najure iz Partizana i vrati se u Chelsea

                    Comment


                    • Originally posted by Rocafela View Post
                      Haha, naravno da nam ne treba, zezam se ;) E a zamislite foru Granta najure iz Partizana i vrati se u Chelsea
                      Ne bi vam bilo lose kad bi se vratio,ipak vas je doveo do finala LS 2008 godine

                      Comment


                      • Napoli je tanka ekipa sto se prekida tice,a ja se nadam da ce ih na SB-u biti mnogo.Napoli sigurno nije tim koji parkira autobus,istina nece napasti,ali ce ici u nadigravanje,jer se Mazzari uvijek oslanja da ce dati vise nego sto ce primiti.Meni igraci kao sto su Campanagro,Cannavaro i Aronica nisu nikakva uzdanica ako se misle braniti...
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by C.Ronaldo 7 View Post
                          Ne bi vam bilo lose kad bi se vratio,ipak vas je doveo do finala LS 2008 godine
                          “Mogu slobodno reći da su John Terry i Steve Clarke (pomoćni trener, nap.a.) vodili tim do finale Lige prvaka i drugog mjesta u Premiershipu, a ne Grant”, rekao je jedan insider iz Chelsea. I ja verujem da je bilo tako. Secam se scene iz finala Carling kupa 2008. protiv Tottenhema. Nakon devedeset minuta ekipe su se spremale za produzetke. Celsijevi igraci slusali su instrukcije za nastavak, takticka upustva i motivacijski govor od – Johna Terrya. Grant je stajao nekoliko metara dalje i nije radio nista. Mislim da ovo sve govori

                          Comment


                          • Originally posted by Rocafela View Post
                            “Mogu slobodno reći da su John Terry i Steve Clarke (pomoćni trener, nap.a.) vodili tim do finale Lige prvaka i drugog mjesta u Premiershipu, a ne Grant”, rekao je jedan insider iz Chelsea. I ja verujem da je bilo tako. Secam se scene iz finala Carling kupa 2008. protiv Tottenhema. Nakon devedeset minuta ekipe su se spremale za produzetke. Celsijevi igraci slusali su instrukcije za nastavak, takticka upustva i motivacijski govor od – Johna Terrya. Grant je stajao nekoliko metara dalje i nije radio nista. Mislim da ovo sve govori
                            Da, da, odlicno se sjecam toga!
                            Cak je Joe Cole jednom izjavio da su im treninzi izgledali kao djeciji . Eto toliko je ocajan bio Avram.
                            Last edited by Drunken Whaler; 10-03-12, 20:56.
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Kako bre Čelsi nije uspeo da zadrži Borinija? Dečko dere u Romi!

                              Možda kad su videli kako su se proveli sa Di Santom pa onda nisu imali neku veru u Borinija!?
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Originally posted by Krle View Post
                                Kako bre Čelsi nije uspeo da zadrži Borinija? Dečko dere u Romi!

                                Možda kad su videli kako su se proveli sa Di Santom pa onda nisu imali neku veru u Borinija!?
                                Nije on na pozajmici u Italiji ?

                                Ja kazem da vi 100% prolazite Napoli iz razloga sto ce biti sramotno za PL, ako ne bude bio nijedan engleski klub u 1/4 finalu.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X