Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Alal vera za rimu...opisuje trenutno stanje usao si u klub pesnika
    Stize drugar posle penala
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Originally posted by Ivan Piper View Post
      Ne znam da li neko zna za ritual u Chelsea-ju, vezano za dolazak novih igraca- Cijeli tim se poredja, jedan do drugog, i svako mora da udara novajliju koji treba da prodje pored njih. Formirane su dvije kolone, tako da se novajlija nadje u "sendvicu" i primi dosta udaraca Bas sam gledao to kada je Cahill dosao

      Tako cemo i mi ove nase novajlije
      Sta mislite jel su izudarali Evu ?

      Izudarili pod navodnicima .

      Comment


      • Originally posted by Drogba View Post
        Sta mislite jel su izudarali Evu ?

        Izudarili pod navodnicima .
        E tu privilegiju nisu imali svi Drogba, Cole, Lampard, Terry i Cech jesu sigurno zato ih sad najbolje leci
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Pozdrav drugari, ja sam plavac sto ga je Conda najavljivao ;) Moze, moze ritual bilo kakav, i da pevam, i rime da pisem, sve za Chelsea! Hteo da palim na Chelsea - Tottenham, ima i avio karta povoljna preko Wizzair-a, nego sam zakasnio za vizu. Aj, pa nek nas Di Matteo dovede bar do cetvrtog mesta, Meirelesu nek poraste kresta, nek smena trenera ne bude cesta, nek Drogba da jos golova dvesta, nek Terry otkine Evu od seksa!! ;)

          Comment


          • Originally posted by Rocafela View Post
            Pozdrav drugari, ja sam plavac sto ga je Conda najavljivao ;) Moze, moze ritual bilo kakav, i da pevam, i rime da pisem, sve za Chelsea! Hteo da palim na Chelsea - Tottenham, ima i avio karta povoljna preko Wizzair-a, nego sam zakasnio za vizu. Aj, pa nek nas Di Matteo dovede bar do cetvrtog mesta, Meirelesu nek poraste kresta, nek smena trenera ne bude cesta, nek Drogba da jos golova dvesta, nek Terry otkine Evu od seksa!! ;)
            Dobrodosao na forum,budi aktivan koliko ti to obaveze dozvoljavaju,dosta rima za veceras ziv bio manta mi se od njih
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by Rocafela View Post
              Pozdrav drugari, ja sam plavac sto ga je Conda najavljivao ;) Moze, moze ritual bilo kakav, i da pevam, i rime da pisem, sve za Chelsea! Hteo da palim na Chelsea - Tottenham, ima i avio karta povoljna preko Wizzair-a, nego sam zakasnio za vizu. Aj, pa nek nas Di Matteo dovede bar do cetvrtog mesta, Meirelesu nek poraste kresta, nek smena trenera ne bude cesta, nek Drogba da jos golova dvesta, nek Terry otkine Evu od seksa!! ;)
              Kazem ja mali je napaljen do kraja luuud je skroz eto vam ga jos jedan pa posle nekog vremena idite svi organizovano u London Setite me se ponekad i pozdravite Evu ;)
              Nadam se i ja cetvrtom mestu da gledate kao ljudi tekme LS Slava nasem Roku nasem saborcu Ziveo Rocafela
              P. S. Evo doveo sam vam jednog ali vrednog i nemoj posle da bude da cika Conda ne ispunjava obecano ;)
              Last edited by Condition23; 08-03-12, 01:42.
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • Originally posted by Rocafela View Post
                Pozdrav drugari, ja sam plavac sto ga je Conda najavljivao ;) Moze, moze ritual bilo kakav, i da pevam, i rime da pisem, sve za Chelsea! Hteo da palim na Chelsea - Tottenham, ima i avio karta povoljna preko Wizzair-a, nego sam zakasnio za vizu. Aj, pa nek nas Di Matteo dovede bar do cetvrtog mesta, Meirelesu nek poraste kresta, nek smena trenera ne bude cesta, nek Drogba da jos golova dvesta, nek Terry otkine Evu od seksa!! ;)
                Dobrodosao medju odabrane Rocco.

                Pretpostavljam da znate ali evo cisto da kazem da je Alex progovorio o svemu i rekao je da Boas nije postovao Lamparda. Cesto ga je stavljao na klupu i to nije tesko padalo Lampardu, ali mu je bilo tesko sto mu ovaj nikad nije govorio zasto ga stavlja na klupu.

                Bilo kako bilo, nadam se da cemo se i mi skrasiti jednog dana po tom pitanju.

                Inace, vesela vijest je da se Terry odlicno oporavlja i vec bi mogao biti u startnih 11 protiv Stokea.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Originally posted by Rocafela View Post
                  Pozdrav drugari, ja sam plavac sto ga je Conda najavljivao ;) Moze, moze ritual bilo kakav, i da pevam, i rime da pisem, sve za Chelsea! Hteo da palim na Chelsea - Tottenham, ima i avio karta povoljna preko Wizzair-a, nego sam zakasnio za vizu. Aj, pa nek nas Di Matteo dovede bar do cetvrtog mesta, Meirelesu nek poraste kresta, nek smena trenera ne bude cesta, nek Drogba da jos golova dvesta, nek Terry otkine Evu od seksa!! ;)
                  Dobrodosao legendo, nadam se da ces biti aktivan ;)

                  Inace, Drogba je proglasen za najboljeg strijelca 21. vijeka, sa 92 postignuta gola.
                  Bravo majstore!
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • „Pitao sam ga da li hoće on da šutira jer je nad njim i skrivljen penal. On mi je rekao na nije predviđeno da on šutira najstrožiju kaznu i da njegovo ime nije na spisku izvođača koji je odredio Di Mateo.“ reče Mata i sam promaši penal, valjda iz poštovanja prema svom sunarodniku.

                    @Piper
                    Meni nije bas najjasnija ta lista strelaca...Tu se ne racunaju nacionalne lige ne a?
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Originally posted by Condition23 View Post
                      „Pitao sam ga da li hoće on da šutira jer je nad njim i skrivljen penal. On mi je rekao na nije predviđeno da on šutira najstrožiju kaznu i da njegovo ime nije na spisku izvođača koji je odredio Di Mateo.“ reče Mata i sam promaši penal, valjda iz poštovanja prema svom sunarodniku.

                      @Piper
                      Meni nije bas najjasnija ta lista strelaca...Tu se ne racunaju nacionalne lige ne a?
                      jok, samo za reprezentacije
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • da li je tko spomenuo da je Didier najbolji strijelac 21. stoljeca?
                        sigpic
                        Champions League... is the world against us- John Terry

                        Comment


                        • Pa Ivan napisao 2-3 posta ispod.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Hvala ljudi, hvala na dobrodoslici! =D Po meni, zeznuo se AVB od starta u stavu. Prvo hteo da bude ortak, sa igracima, pa kad je video da ne moze, e onda krenuo da trenira strogocu, pa onda opet hteo da bude orak i tako. Tu su Frenki, Didije i ekipa osetili mrsu i krenuli da ga miniraju, i na kraju uspeli. Ne moze smena generacija tako naglo, a konkretmo mislim na Lamparda, kome itekako nije istekao "rok trajanja", a Meireles sigurno da nije dostojna zamena za njega. Sa Didijeom isti slucaj. Onako generalno gledano, jedino je brat Bane uvek na visini zadatka. A i njegov sin je veci gogeter od Fernanda =D http://www.youtube.com/watch?v=fqsgQLRezKU

                            P.S: Ne znam da li je neko spomenuo ovde, ali evo jedne zanimljivosti. Drogbina majka je za vreme Africkog Kupa Nacija kuvala i spremala klopu za navijace Obale Slonovace =D
                            Eto na koga je takav kralj i ljudina =D
                            Last edited by Rocafela; 08-03-12, 13:47.

                            Comment


                            • Poceo je Roko sa zanimljivostima Evo pustio sam mu sms da koristi opciju edit posto sam ja na ovom forumu duzi niz godina mogu da ga posavetujem
                              Za sve se obrati tata mumiju on ce da te povadi
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Pogodio si odmah sustinu poente.

                                I ja sad kad malo bolje razmislim, shvatam da se AVB trebao otarasiti Lamparda, Drogbe i ostalih starijih igraca, ako nije vec zelio racunati na njih kao na prve pikove. Nije mi drago sto je dobio otkaz svakako, ali valja sad gledati prema buducnosti, kakva god ona bila.

                                Jbt, ovaj klip sad ima preko 700.000 gledanja a ja kad sam ga gledao, imao oko 50.000. Najjace je kad spiker kaze: "It's Ivanovic... Stefan Ivanovic!" Mali je simpatican totalno.

                                Inace, ceka se jos koji gol pa da se napravi klip - TOP 10 Torresovih golova.

                                EDIT: Kad prije padose 2 posta... Ma samo opusteno, niko vam nista ne smije.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X