Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Valjalo bi kad bi nasli neku Boas-evu izjavu

    EDIT: Ljudi, gledam nesto ove nase babe od igraca kako igraju, i kapiram da sad okupe nekoliko nas navijaca da bi ostvarili bolje rezultate, bar bi izginuli na terenu tamo (bar ja bi)
    Last edited by Drunken Whaler; 06-03-12, 14:08.
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Kako ne bi. Ja bi trcao dok me noge ne bi izdale. Samo uklizivati i ginuti, bar ne bismo primali smijesne golove...
      Last edited by bracala; 06-03-12, 14:26.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Originally posted by tata Mumi View Post
        Kako ne bi. Ja bi trcao dok me noge ne bi izdale. Samo uklizivati i ginuti, bar ne bismo primale smijesne golove...
        Ne biste primale, siguran sam...
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Eto sta ti znaci kad studiras...
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Mumi, odao si se

            Edit: Procitah danas u novinama naslov: ,,Mourinho u Chelsea-ju!!!". Umalo mi srce otkaza od srece, kad ono citam dolje kao samo pretpostavka
            Last edited by Drunken Whaler; 06-03-12, 16:36.
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Ja vam predlazem da se ne nadate Jose-u, barem u skorije vreme. Mora malo Roman da smiri strasti sa teranjem trenera, a on nece pustiti Jose-u da radi sta hoce u to sam siguran. Ovo nije pljuvanje Chelsea-a, vec samo moje misljenje.

              Mislim da bi Low i bio dobro resenje, mada je i to pitanje koliko ce DFB da ga pusti...Moje misljenje je da Chelsea-a ne treba mnogo da ceka, vec sto pre da nadje novog trenera, kako bi ovaj mogao da pocne sa sastavljanjem tima za narednu sezonu. Bice zanimljivo, jer nema mnogo slobodnih trenera, da su vrhunskog kvaliteta..

              EDIT: BTW, Eva navija za Real, pametna zena, moram reci..
              Last edited by D-Wade; 06-03-12, 16:56.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Jako tesko da Löw moze biti resenje, sad da napusti kormilo Nemacke glavne konkirente za titulu, i to pred EP... Nisam bio bio tu par dana, pa da i ja kazem da je otpustanje AVB-a los potez po meni, covek nije imao odgovarajuce igrace, placen previse za trenera i nije bio na klupi ni godinu dana... Rafa moze biti jednio resenje, od Murinja ja mislim da nema nista, za Löwa sam vec rekao...
                Ako ce Di Matteo da vodi ekipu do kraja sezone, nek vam je bog u pomoci...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                  Jako tesko da Löw moze biti resenje, sad da napusti kormilo Nemacke glavne konkirente za titulu, i to pred EP... Nisam bio bio tu par dana, pa da i ja kazem da je otpustanje AVB-a los potez po meni, covek nije imao odgovarajuce igrace, placen previse za trenera i nije bio na klupi ni godinu dana... Rafa moze biti jednio resenje, od Murinja ja mislim da nema nista, za Löwa sam vec rekao...
                  Ako ce Di Matteo da vodi ekipu do kraja sezone, nek vam je bog u pomoci...
                  Ma Low se pominje za pocetak naredne sezone. ;)

                  A sada ladno neka nam je Bog na pomoci.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                    Jako tesko da Löw moze biti resenje, sad da napusti kormilo Nemacke glavne konkirente za titulu, i to pred EP... Nisam bio bio tu par dana, pa da i ja kazem da je otpustanje AVB-a los potez po meni, covek nije imao odgovarajuce igrace, placen previse za trenera i nije bio na klupi ni godinu dana... Rafa moze biti jednio resenje, od Murinja ja mislim da nema nista, za Löwa sam vec rekao...
                    Ako ce Di Matteo da vodi ekipu do kraja sezone, nek vam je bog u pomoci...
                    Odgovarajuce za sta? Za stil koji je on zamislio? Opet cu postaviti pitanje - Jesu krivi igraci koji se ne snalaze u tim idejama ili je kriv trener koji ih tera da igraju na nacin koji im ne odgovara?
                    Kad bi svaki trener imao 25 igraca koje je on rucno izabrao ne bi postojali dobri i losi treneri...

                    EDIT: Dobar trener je onaj koji zna da izvuce maksimum iz igraca koji su mu na raspolaganju. AVB nije bio ni blizu toga
                    sigpic

                    Comment


                    • Evo Loew se oglasio na ova povezivanja i rekao kako je koncentrisan na predstojeci EURO ali da je kasnije sve moguce.

                      Mislim da postoje velike sanse da poslije EP Loew dodje kod nas.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Originally posted by tata Mumi View Post
                        Evo Loew se oglasio na ova povezivanja i rekao kako je koncentrisan na predstojeci EURO ali da je kasnije sve moguce.

                        Mislim da postoje velike sanse da poslije EP Loew dodje kod nas.
                        Ovo ispade kao da si ti pricao sa njim

                        Ma super, bas bih volio da on preuzme Chelsea (naravno ukoliko Jose to ne bude mogao)
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Evo sastava,formacija nazolost ista.

                          1 Petr Cech (c)
                          2 Branislav Ivanovic
                          24 Gary Cahill
                          4 David Luiz
                          34 Ryan Bertrand
                          7 Ramires
                          12 John Mikel Obi
                          16 Raul Meireles
                          21 Salomon Kalou
                          9 Fernando Torres
                          10 Juan Mata


                          Subs: 40 Hilario, 26 John Terry, 5 Michael Essien, 8 Frank Lampard, 23 Daniel Sturridge, 11 Didier Drogba, 18 Romelu Lukaku.



                          Imamo nasu Seve na forumu,nek se prepozna ko je,voli ga primat !

                          Comment


                          • Originally posted by Tony_G View Post
                            Odgovarajuce za sta? Za stil koji je on zamislio? Opet cu postaviti pitanje - Jesu krivi igraci koji se ne snalaze u tim idejama ili je kriv trener koji ih tera da igraju na nacin koji im ne odgovara?
                            Kad bi svaki trener imao 25 igraca koje je on rucno izabrao ne bi postojali dobri i losi treneri...

                            EDIT: Dobar trener je onaj koji zna da izvuce maksimum iz igraca koji su mu na raspolaganju. AVB nije bio ni blizu toga
                            Odgovarajuce za njegovu formaciju, koju je on forsirao u Portou, doduse imao je sjajne igrace... Ja nisam ni rekao da je on sad svetski trener, niti sam govorio da nije gresio.. Covek je imao neku zamisao da igra istovremeno i lep i efikasan fudbal, sto je i rekao na prvoj konferenciji kad je dosao u Celzi, a za to igrace nije imao.. Niko ovde ne prica o njegovom kvalitetu kao treneru... Ne znam koliko on moze izvuci maksimum iz igraca, ako nema dovoljan autoritet, a i kako ce ga imati kad su par igraca njegovo godiste ili stariji od njega ili priblizno imaju godina koliko i on... Mlad je trener i perspektivan, ogroman pritisak je bio na njega kad je dosao, posle strasne sezone koju je imao... Ja sam prvi rekao na pocetku da ce verovatno biti greska ako on dodje u Celsi posle samo jedne sezone provedene u Portou i ispostavilo se da sam u pravu... Dakle Abram je napravio dve greske, samim tim sto ga je doveo za ogromne pare, trenera koji po meni jos nije dovoljno bio afirmisan u tom trenutku iako je osvojio sve sa Portom, i sad kada ga je otpustio pred kraj sezone, najgluplji moguci potez...
                            I da ti odgovorim na pitanje, podjednako je kriv i AVB, a i sami igraci, a ponajvise je kriv Abram...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Citao sam vas ovih dana,ali nisam htio nista da pisem jer mi je krivo sto je AVB otisao,mnogo je volio ovaj tim i ja sam ubijedjen da bi sljedeca sezona bila daleko bolja,sve najbolje mu zelim u karijeri jer ce ovaj lik uspjeti sigurno,a neki igraci ce ga vise cijeniti sigurno...

                              Moj prvi izbor bi bio i to na duzi period Didier Deschamps,covjek koji je tu domaci,odlican je trener to je pokazao u nekoliko navrata u ekipama koje je vodio,odlicno radi s igracima i nikada nije imao priliku da radi s vecim novcima jer zna i za male pare dovesti igraca.U prilog u ovome ide i njegov zavrsetak mandata u Marseille-u.Drugi izbor Rafael Benitez,covjek je upoznat sa prilikama u PL-u i odlican je takticar,tako da bi on bio takodje dobro rjesenje sto se mene tice...

                              Sto se tice ostatka sezone nisam preveliki optimista,ali se ipak nadam da ce se sve dobro zavrsiti
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Video sam golove sa utakmica protiv Birmingema(brat mi gledao Chelsea u drugoj sobi). Sjajna akcija kod drugog gola.
                                Mata opet promasio penal protiv Birmingema(kolko se secam promasio je i na Stamfordu kad je bilo 1:1).
                                Najvise me iznenadilo to sto je publika vikala "Torres, Torres" kada je Mata stavio loptu na belu tacku. Trebao je stvarno Torres da suta, da je slucajno postigao gol, dobio bi na samopouzdanju.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X